Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Vutz']Merys - zaproś znajomych i przyjaciół na wątek. Nagłośnij TIMO - jeśli możesz.

Z waszego rejonu jest bardzo biedny Bambus (link w podpisie bela51) ... oby z nim się udało ![/QUOTE]

Wiem, spojrz na moja sygnaturke.
Timo ma wydarzenie na fb? Jesli tak, to prosze o linka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co czytałam to ma wydarzenie na fb ... tylko, że się kompletnie nie znam - nie poruszam się tam zupełnie. W treści postów trzeba by pogrzebać - dziewczyny robiły.

[B]CIOTKI[/B] [B]- Merys potrzebuje link do wejściana fb !!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

napisałam bardzo dużo pw do znajomych cioteczek i wujaszków, sporo jest na urlopach, ale i tak jeszcze się część zjawi, co rzadko zawodzą /

Dzięki Vutz za namiar,ja przelałam 30 zł mojej skromnej narazie deklaracji na 3 miesiące, ? Mam nadzieję że taki piękny, doprowadzony szybko do porządku pies nie będzie długo czekał na nowy dom/

Cioteczki potrzebne jest rozgraniczenie wpłat na jednorazowe i stałe deklaracje,będzie jaśniej, no i poza tym lista stałych się wydłuża i podziała optymistycznie, zachęcajaco na nowych wrażliwych sponsorów a od tego zależy uratowanie psa, czasu mamy mało!!!

Link to comment
Share on other sites

Aganela - OK - jak możesz to zaproś znajomych i przyjaciół. może będą w stanie choć 5zł. dorzucić. dla TIMO to bardzo ważne.

TERESA BORCZ - widać rezultat Twoich zaproszeń. Dużo ciotek się zjawiło.
Wzięłam z Ciebie przykład, siadłam na tyłku i ok 2 godz. wysyłałam zaproszenia - coś chyba ok 85-90.
Część osób odpowiedziała i zjawiła się, za co bardzo serdecznie dziękuję. :)
Część, tak jak piszesz Teresko, jest na urlopach. Mam nadzieję, że zjawią się potem.
Tak czy inaczej każda pomoc się przyda - co kto może.
Zapraszanie znajomych do nas na wątek i nagłaśnianie sprawy to też bardzo przydatna forma pomocy.

Kochani jesteście ! Wielkie dzięki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Witajcie Kochane Ciotki :)
Pojawiam się na zaproszenie Vutz. Obiecuję, ze będę zaglądać, bo bieda kolejna i trzeba ją otoczyć dobrą energią.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję. :) Zaglądaj i jeśli możesz to zaproś do nas (a raczej do TIMO) innych swoich znajomych. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']
Cioteczki potrzebne jest rozgraniczenie wpłat na jednorazowe i stałe deklaracje,będzie jaśniej, no i poza tym lista stałych się wydłuża i podziała optymistycznie, zachęcajaco na nowych wrażliwych sponsorów a od tego zależy uratowanie psa, czasu mamy mało!!![/QUOTE]
Jestem znowu i podnoszę Timusia. W poście #337 napisałam, że oprócz jednorazowych 40zł, które już dotarły [B]deklaruję od sierpnia 10 zł na stałe[/B] :lol: To tak, żeby nie umknęło. Ile Timuś już ma tych stałych deklaracji? Liczył ktoś? Bo ja się pogubiłam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Timo ma wątek na owczarek.pl ? Co mu teraz trzeba,bo w 1 str.saldo ma dodatnie...?[/QUOTE]

Aganela, szukamy stałych deklaracji. Te pieniądze są na hotelik i leczenie, jednak leczenie pewnie pożre większość część kasy. Generalnie stałe deklaracje na cito potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

witaj sylvijo,dzięki, im nas więcej tym większe szanse na umknięcie tuż przed zakretem za TM dla Timo!!!

z czystej ciekawośći i dla zachęty podliczyłam te deklaracje które umożliwią pierwszy ruch konkretny w tej akcji czyli stałe deklaracje i mamy:

szafra 10 zł
DOnka 10 zł od sierpnia
Katarzyna09 10 zł wpłacone 5 miesięcy
danavas 20 zł od lipca
bela51 10 zł
Lazy 20 zł
TERESA BORCZ 10 ZŁ od lipcawpłacone na 3 miesiące
zioberka87 10 zł
kava 10 zł
maruda666 20 zł
maggijean 10 zł wpłacone za 3 miesiące

mamy 140 zł stałych deklaracji, mam nadziewję że się nie pomyliłam , kto ominięty woła!!

teraz trzeba odjąć te zapisane w jednorazowych i mamy jasny obraz sytuacji, z dużych jednorazowych, cantadorry, beki i vutz,mamy na trzy miesiące, reszta się napewno do pełnej stałej deklaracji dozbiera, wierzę że nikt nie chce aby zniknął taki pies/

Link to comment
Share on other sites

DZISIEJSZE WPŁATY:


+ 20,00 Maruda666
+ 20,00 Lili8522
+ 10,00 caryca26
+ 20,00 Lazy
+ 30 ania shirley
+ 30,00 Teresa Borcz (opłacone za VII,VIII i IX)
[B]
SALDO: 945 zł

[/B]Teresko niestety nie wszyscy którzy deklarowali (szczególnie na początku wątku) deklaracje stałą -wpłacili :-( Tak więc nie jest aż tak kolorowo z tymi stałymi deklaracjami. Ale wątek nam sie pięknie rozkręca i finansowa sytuacja Tima i tak nie jest zła tak naprawdę. Dzięki ciotom które rozsyłają wątek naprawdę sporo się dzieje :-)

Cioteczki tak jak pisałam - od pon do pt konto sprawdzam (i uzupełniam post rozliczeniowy) tylko wieczorem, bo w pracy nie mam takiej możliwośći. Tak więc się nie martwie jak mnie nie ma w ciągu dnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']
mamy 140 zł stałych deklaracji, mam nadziewję że się nie pomyliłam , kto ominięty woła!![/QUOTE]

Teresko, mnie się wydaje, że [B]mamy tylko 90zł. stałych deklaracji[/B]... tak przynajmniej wynika z postu na pierwszej stronie...

może jednak źle liczę...

Link to comment
Share on other sites

słowo deklaracja znaczy deklarowane sumy, mamy deklarowane tyle ile wymienione w postach, można uzupełnić taką listę dopiskiem wpłacone przy otrzymaych sumach, bo tak jest jaśniej i bardziej zachęca, no i będzie wam łatwiej uzupełniać na bieżąco/ mam nadzieję że reszta się znajdzie, szukajmy dalej!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Dopisałam jeszcze DONkę -więc mamy dokładnie 100 zł stałych deklaracji.
Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam.
A potrzeba ile? 250 tak?[/QUOTE]


Tak, [B]potrzeba 250zł./m-c[/B], ponieważ tyle kosztuje płatny DT, który wykombinowała Teresa
i (chyba?) jest aktualnie dostosowywany na potrzeby TIMO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']witaj sylvijo,dzięki, im nas więcej tym większe szanse na umknięcie tuż przed zakretem za TM dla Timo!!!

z czystej ciekawośći i dla zachęty podliczyłam te deklaracje które umożliwią pierwszy ruch konkretny w tej akcji czyli stałe deklaracje i mamy:

szafra 10 zł
DOnka 10 zł od sierpnia
Katarzyna09 10 zł wpłacone 5 miesięcy
danavas 20 zł od lipca
bela51 10 zł
Lazy 20 zł
TERESA BORCZ 10 ZŁ od lipcawpłacone na 3 miesiące
zioberka87 10 zł
kava 10 zł
maruda666 20 zł
maggijean 10 zł wpłacone za 3 miesiące

mamy 140 zł stałych deklaracji, mam nadziewję że się nie pomyliłam , kto ominięty woła!!

teraz trzeba odjąć te zapisane w jednorazowych i mamy jasny obraz sytuacji, z dużych jednorazowych, cantadorry, beki i vutz,mamy na trzy miesiące, reszta się napewno do pełnej stałej deklaracji dozbiera, wierzę że nikt nie chce aby zniknął taki pies/[/QUOTE]
mala korektura
kava deklarowala i wyslala 10 euro, w zaleznosci od kursu jest to chyba ok.30-40 zl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...