Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']Wysłałam 20zł mojej deklaracji jednorazowej[/QUOTE]

Dzięki ! :) Każdy grosik - nawet najmniejszy się przyda ! :)


Kto to jest "xeba" ? Czyżby jakaś dobra dusza cioteczki lub wujaszka - co wpłacili 150zł. na TIMO ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

VUTZ bardzo dziękuję za pomoc w rozsyłaniu konta!! :-)

Już mam częściowo uzupełniony post rozliczeniowy, ale jeszcze muszę saldo podliczyć.

Cioteczki bardzo Was proszę - wpisujcie w tytule przelewu czy wpłata jest stała czy jednorazowa - to mi bardzo ułatwi sprawę. Bo jak przychodzi przelew to nie jestem w stanie szukać po całym wątku czy ktoś deklarował wlasnie stałą czy jednorazową wpłatę.

Vutz - jak bedziesz rozsyłała na pw dane, to dopisuj cioteczkom tą informację :*

Link to comment
Share on other sites

OK - będę pamiętać. Cioteczka Kava prosi o SWIFT do przelewu zagranicznego lub chociaż nazwę banku.

Saldo wstępnie podliczone wyszło mi ok 800zł., czyli to jest na jakieś 3 miesiące hoteliku (750zł.),
a na leczenie zostaje 50zł. o ile ktoś o nicku "xeba" jest ciotką/wujkiem i wpłacił 150zł. (nie mogę się zorientować).
jeśli xeba oznacza coś innego to mamy jak na razie 650zł.

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy uzupełniony.
[SIZE=4][B]SALDO: 815 zł
[/B][/SIZE]

+ 150,00 Vunz :multi:
+ 10,00 szafra :multi:
+ 50,00 katarzyna09 (opłacony VIII-XII z góry) :multi:
+ 50,00 unixena :multi:
+ 40,00 DONka :multi:
+ 30,00 MaggieJan:multi:
+ 20,00 danavas (za licpiec):multi:
+ 300,00 Cantadorra:multi:
+ 150,00 KAJKA_72 :multi:
+ 15,00 Katarzyna U. (Facebook) :multi:


Vutz nie wiem skąd mi sie to "xeba" tam wkradło... :roll: Bo to Ty wpłacałaś jako pierwsza 150 zł tak? No więc to o Ciebie chodziło.

Jeżeli chodzi o ten nr SWIFT to niech mi ktoś pomoże :-( bo ja za bardzo nie wiem o co chodzi. Moje konto jest w mBanku i nie widzę tam czegoś takiego... Chyba że to się gdzies sprawdza a ja nie wiem gdzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Post rozliczeniowy uzupełniony.
[SIZE=4][B]SALDO: 815 zł
[/B][/SIZE]

+ 150,00 Vunz :multi:
+ 10,00 szafra :multi:
+ 50,00 katarzyna09 (opłacony VIII-XII z góry) :multi:
+ 50,00 unixena :multi:
+ 40,00 DONka :multi:
+ 30,00 MaggieJan:multi:
+ 20,00 danavas (za licpiec):multi:
+ 300,00 Cantadorra:multi:
+ 150,00 KAJKA_72 :multi:
+ 15,00 Katarzyna U. (Facebook) :multi:


Vutz nie wiem skąd mi sie to "xeba" tam wkradło... :roll: Bo to Ty wpłacałaś jako pierwsza 150 zł tak? No więc to o Ciebie chodziło.

Jeżeli chodzi o ten nr SWIFT to niech mi ktoś pomoże :-( bo ja za bardzo nie wiem o co chodzi. Moje konto jest w mBanku i nie widzę tam czegoś takiego... Chyba że to się gdzies sprawdza a ja nie wiem gdzie :([/QUOTE]

sproboje znalesc sama w internecie, na twoja odpowiedzialnosc....

Link to comment
Share on other sites

Stałe zlecenie ustawione. Już tylko dopisuję, ze to deklaracja stała. Optymistycznie ustawiłam przelewy do grudnia. Jakby moje wplaty przestały przychodzić to smiało piszcie pw albo sms z przypomnieniem. W tym tygodniu zostaję mamą i mogę mieć nieco mniej czasu na regularne siedzenie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Stałe zlecenie ustawione. Już tylko dopisuję, ze to deklaracja stała. Optymistycznie ustawiłam przelewy do grudnia. Jakby moje wplaty przestały przychodzić to smiało piszcie pw albo sms z przypomnieniem. W tym tygodniu zostaję mamą i mogę mieć nieco mniej czasu na regularne siedzenie na dogo.[/QUOTE]

Lazy, moje gratulacje i trzymam kciuki, żeby łatwo i gładko poszło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Moja deklaracja jest od sierpnia, ale zaraz wplace, bo kasa potrzebna na leczenie.

Jesli ktos ma choc 5 zl do wydania, to zajrzyjcie do Bambusa z mojego podpisu.
On bardzo potrzebuje pomocy, chyba nawet bardziej niz Timo:-([/QUOTE]

BELA - daj mi nr konta - może jutro coś by mi się udało wyskrobać dla Bambusa... nie wiem ile tego będzie, ale moze coś wyskrobię.

Link to comment
Share on other sites

LAZY - gratulacje !!!! Trzymaj się i daj nam znaka co i jak i KOGO urodziłaś! Mam nadzieję, że kolejnego "dogomaniaka" :)

Podejrzałam na innym wątku (u biednego Bambusa) że rodzi Ci się syn !!!
Trzymamy kciuki za pomyślność ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteczki i wujaszków, choć Was nie znam osobiście czuję się tu na dogo jak w rodzinie. Fajnie jest "być" wsród ludzi, którzy tak jak ja mają świra na punkcie psiaczków (a ONków szczególnie). [B]Cieszę się, że moja wpłata dotarła, te cztery dyszki były jednorazowo, ale tak sobie myślę, że od przyszłego miesiąca będę wpłacać po 10zł dla Timo na stałe [/B]. Dostałam już pierwsze odpowiedzi na moje maile do znajomych w/s Timo. Na razie cztery osoby zadeklarowały, że jednorazowo wpłacą dla Timusia jakiś grosik:multi:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Basen = dozywocie ???[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211380-Mam-na-imię-BASEN...ale-to-nie-jest-moim-największym-problemem...BEZ-SZANS?p=17277658#post17277658"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2113...8#post17277658[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']Lazy :) Gratuluję!
Jestem na zaproszenie Vutz, ale chyba tylko hopsnąć :([/QUOTE]

jak możesz zaproś swoich przyjaciół i znajomych. powiadom jak najwięcej ludzi - może ktoś z nich wspomoże groszem.
a twoje zaangażowanie to też będzie formą pomocy. :)

Link to comment
Share on other sites

[I]Wczoraj chłopak pospacerował na smyczy.
Wypsikałam ranki.
Skóra już lepsza jest.
Ogólnie już chyba się nie drapie jak wcześniej.
Uszka też lepiej już wyglądają...
Jedyne czego nie wyleczymy to złamane serce...
A niewątpliwie takie ma...
Strasznie smutny...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Podnosze watek, niestety tylko tyle moge zrobic.[/QUOTE]

Merys - zaproś znajomych i przyjaciół na wątek. Nagłośnij TIMO - jeśli możesz.

Z waszego rejonu jest bardzo biedny Bambus (link w podpisie bela51) ... oby z nim się udało !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...