Jump to content
Dogomania

KUBA-umieral z glodu w schronisku...ma DOMEK!*** USPIONY- ODSZEDL za TM (*) (*) (*)..


zuziaM

Recommended Posts

[quote name='Luna007']dzięki - matkooo dlaczego ja nie mam ogromnego wora pieniędzy:oops::oops:,ale stówkę zaraz prześlę na tych ocalonych naszych braci mniejszych - WIELKIE UKłONY ZA TO CO ROBICIE:Rose::Rose: to naprawdę budujace, że są tacy ludzie[/quote]


"STOWKA" doszla - Dziekujemy w imieniu Kubusia !
[IMG]http://www.gifygg.com/gifs/gifs/785buziak.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Luna007']dzięki - matkooo dlaczego ja nie mam ogromnego wora pieniędzy:oops::oops:,ale stówkę zaraz prześlę na tych ocalonych naszych braci mniejszych - WIELKIE UKłONY ZA TO CO ROBICIE:Rose::Rose: to naprawdę budujace, że są tacy ludzie[/quote]

[B][U]Luna007[/U][/B] - a widzialas , jaka piekna Twoja imienniczke mamy tez u siebie .... potrzebuje tez cudownego domku :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32872[/URL] :lol:

Czy nie jest piekna ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że przelew tak szybko doszedł :multi::multi:
a Luna faktycznie jest śliczna - och życzę żeby w tym roku wszystkie Wasze psy znalazły super domki i żeby już więcej nie było nieszczęśliwych i cierpiących zwierząt - szkoda, tylko że tak nigdy nie będzie.................ale może będzie za to coraz więcej takich ludzi jak Wy :loveu::loveu: i tego wszystkim życzę w tym nowym roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna007']Cieszę się, że przelew tak szybko doszedł :multi::multi:
a Luna faktycznie jest śliczna - och życzę żeby w tym roku wszystkie Wasze psy znalazły super domki i żeby już więcej nie było nieszczęśliwych i cierpiących zwierząt - szkoda, tylko że tak nigdy nie będzie.................ale może będzie za to coraz więcej takich ludzi jak Wy :loveu::loveu: i tego wszystkim życzę w tym nowym roku[/quote]

No wiesz ? ? ? ? ?
My tylko wyszukujemy te biedy najwieksze, ale potem cala reszta zalezy od ludzi tak wspanialych, jak TY :loveu: ! Dzieki Tobie Kubus bedzie mogl w hoteliku pozostac nastepne 12 dni :multi: :multi: :multi: ! Dziekujemy !

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha - widzę, że teraz zaczynamy się prześcigać w uprzejmościach, ale tak serio to Was podziwiam, że dajecie radę - przesłać kilka groszy to nie to samo co brać za tyle psów odpowiedzialność - a wziełam po koleji na tymczas 2 psy i już u mnie zostały...........i już więcej na razie nie dam rady :-(:-(:-(, a Wy jakoś to zorganizowałyście i macie 30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Może ogłosimy Kubę w necie :lol: a na kogo namiary podać?

[url]http://images1.fotosik.pl/243/b45e280f86f5b7bcmed.jpg[/url][/quote]
moze na zuzieM? zuzia miala/ma kontakt bezposredni z psami i najwiecej potrafi powiedziec o ich charakterach, wygladzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna007']Hahahahaha - widzę, że teraz zaczynamy się prześcigać w uprzejmościach, ale tak serio to Was podziwiam, że dajecie radę - przesłać kilka groszy to nie to samo co brać za tyle psów odpowiedzialność - a wziełam po koleji na tymczas 2 psy i już u mnie zostały...........i już więcej na razie nie dam rady :-(:-(:-(, a Wy jakoś to zorganizowałyście i macie 30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
2 to bardzo duzo, gdyby kazdy bral po dwa psy i kota... to chyba schronisk by nie bylo
a 30 [U]jeszcze[/U] nie mamy... ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Kubusia nie widzialam ostatnio. Zadziorny sie zrobil jakis czas temu. Duzych psiakow nie lubi nasz Kuba....
Mysle, ze teraz sie uspokoi, bo juz Sultan poszedl do domku, a nie lubil go Kubus.... oj, nie lubil ! ! ![/quote]
szukamy wiec domku gdzie Kubus bedzie jedynym pieskiem
ale on piekny!!!!!!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']szukamy wiec domku gdzie Kubus bedzie jedynym pieskiem
ale on piekny!!!!!!!!! :loveu:[/quote]

Nie jest to takie konieczne.
Mysle, ze bylo to spowodowane zamknieciem w roznych kojcach......
Kiedy Kuba bedzie luzem biegal z innymi psami, nie bedzie zadnej agresji.... Przeciez w schonisku nie potrafil nawet o jedzenie zawalczyc..... to te oddzielajace kraty takiej mu odwagi dodaja, ale kiedy sie spotka z innym psem, to podkula ogonek i .... wieje jak najdalej !

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie byłam u Kubusia.
A to taki sliczny piesio co prosi o domek. Obiecuje ze po styczniu jak juz moja sytuacja sie unormuje znow porozwieszam ogloszenia. Teraz to z wiadomych wzgledow nie dam rady. Ale potem zaczna sie spacerki z dzieckiem wiec przy okazji polacze przyjemne z pozytecznym. W razie co dom tez sprawdze, jakby sie tu w okolicach znalazl :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Kubusiu już tyle czasu a nikt cię jeszcze nie pokochał :( (oprócz nas oczywiście :razz: )[/quote]

No , ja go kocham bardzo ..... musze zdjecia nowe zrobic.

Czy ktos moze wyslac ogloszenie do Gazety Wyborczej ( ale ze swoim numerem telefonu - moich ogloszen nie drukuja ).

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[B]P R O S Z E ! ! ![/B]


.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...