Jump to content
Dogomania

KUBA-umieral z glodu w schronisku...ma DOMEK!*** USPIONY- ODSZEDL za TM (*) (*) (*)..


zuziaM

Recommended Posts

[B]KUBA[/B] jest bardzo lagodny, zrownowazony i nad wyraz spokojny.
W schronisku ( JELENIA GORA ) go zauwazylam, bo lezal w kacie skulony i .... byl bardzo wychudzony :shake: . Na szyi mial kolczatke, tak ciasno zaciagnieta, ze mialam problem z jej zdjeciem .....:shake: !
Z wygladu przypomina kaukaza miniaturke :lol: - bedzie mial, po odpowiedniej pielegnacji - piekna puszysta siersc.
Wyglada na mlodego - jakies 2 latka......
Jest wielkosci drobnego ON-ka.
Ma smutne oczka, ale mysle, ze potrafi sie pieknie bawic i cieszyc ... trzeba mu tylko dac szanse.
Jest teraz w hoteliku w Lwowku ( D.Slask). Ale szuka domu.

[B]Prosimy o kazda 1 zl ! To dla Kubusia oznacza zycie w cieple i spokoju, gdzie zaden inny pies nie odgania go od miseczki ... juz jego wlasnej ...[/B]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b45e280f86f5b7bc.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/243/b45e280f86f5b7bcmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/870eb30dcc073ddc.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/198/870eb30dcc073ddcmed.jpg[/IMG][/URL]

I to taka chudzinka ..... :shake: .

[B]KUBUS ma skarpetke wspolna z innymi psiakami wyciagnietymi ze schroniska w Jeleniej Gorze[/B]

[B]Dziekujemy ![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Seaside']są są :) tylko w pracy trochę szaleństwo dziś mają :)
Śliczny Kubusiu jesteś.....[/quote]

Kubusia podkarmimy troszke i tez oglosimy wszem i wobec, ze taki piekny piesio szuka domku - najlepszego z najlepszych.

W pierwszym poscie wklejam numer konta i dzziekuje wszystkim, ktorzy zechca nam pomoc .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jowita Poznań']piekniota pokazuje swoj pyszczol wszystkim![/quote]

Jest naprawde uroczy :loveu: !
Czemu tak jest, ze 99% tych schroniskowych psiatek jest przeslodka ? ? ? ? ? I to i smutne :-( i radosne :loveu: jest jednoczesnie....

Ciekawa tylko jestem, czy on byl kiedykolwiek w mieszkaniu trzymany i ma ... maniery odpowiednie :roll: ?

Link to comment
Share on other sites

Tutaj raczej nie mamy co liczyc na pomoc ..... kazdy ma swoje psiaki i .... trzeba w inny sposob zaczac dzialac .... ogloszenia zaczac wysylac.
Gdzie sie da !
Macie przeciez wszyscy swoje lokalne gazety i niekiedy telewizje !
Sa sklepy zoologiczne, gdzie tez pozwola wywiesic ogloszenia....
Moze tutaj zaczac dzialac ?
Nie mam porzadnej drukarki i musze poczekac z tym, az znajde mozliwosc wydrukowania naszych wszystkich psiakow.
[B][U]Chyba, ze ktos to zrobi i do mnie przysle poczta - na formacie A4 - dla kazdego psiaka osobno - po 2 sztuki - zebym mogla zamiescic w naszej gazecie i naszej telewizji. Prosze o pomoc ![/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Zuzia postaram się porobić.

kolezanka ma fajna drukarke to u niej wydrukuje ( na A4)

tylko bym prosiła na maila jeszcze raz zdjecia, (no i teksty jakie tam umieszczac) bo w watkach mam w wiekszosci fotosik ktory juz mi sie nie otwiera.

Wydrukuje dopiero najwczesniej u niej za tydzien bo jest chora a ja teraz nie moge miec z zakaznymi kontaktu, ale potem od razu sle do Ciebie poleconym priorytetem.

moj mail: [email][email protected][/email]

co do tekstow czy moge wziasc te z pierwszych stron?? I o jakie psiaki dokładnie chodzi ( nie we wszystkich watkach moge byc)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jowita Poznań']Zuzia postaram się porobić.

kolezanka ma fajna drukarke to u niej wydrukuje ( na A4)

tylko bym prosiła na maila jeszcze raz zdjecia, (no i teksty jakie tam umieszczac) bo w watkach mam w wiekszosci fotosik ktory juz mi sie nie otwiera.

Wydrukuje dopiero najwczesniej u niej za tydzien bo jest chora a ja teraz nie moge miec z zakaznymi kontaktu, ale potem od razu sle do Ciebie poleconym priorytetem.

moj mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

co do tekstow czy moge wziasc te z pierwszych stron?? I o jakie psiaki dokładnie chodzi ( nie we wszystkich watkach moge byc)[/quote]

Jowituś kochana :loveu: co ja bym be z Ciebie zrobiła :shake: Tylko ty jesteś moją ostoją w tej rodzinie :loveu: :loveu: - tylko dzidziusia u koleżanki nie zaraź :shake:
Psiaczki też dziękują :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Chudziutki do góry!!!![/quote]

[B]PROSIMY WSZYSTKICH CHETNYCH, ktorzy maja mozliwosci gdzies do netu, badz prasy, powysylac ogloszenia o naszych psiakach ...... o podanie swoich maili do mnie na PM - [U]wysle gotowe ogloszenia[/U] ze zdjciami i informacjami o pieskach.
[/B]PROSIMY :modla: :modla: :modla: !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...