Jump to content
Dogomania

Zawody 2007


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='belgunia']Ja potwierdzam organizowanie zawodów 12 maja w Płocku.[/quote]
To jest nie fair, bo mój brat się żeni w Stanach 13 maja i nijak nie mogę być na tych zawodach! W ogóle chyba większość maja mnie nie będzie, a większość zawodów właśnie w maju jest! :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie'][B]II Otwarte Zimowe Zawody Agility[/B] (tzw. nieoficjalne) odbędą się 25 lutego w hali "Znicz" w Pruszkowie. Więcej szczegółów jeszcze dzisiaj.:smile:[/quote]

W końcu dobre wieści Davie, zapowiedź dobrej zabawy :multi: . Ostatnio utknęłam w dziale "Psy w potrzebie" a tam niestety depresji można się nabawić :-( .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Rewelka:multi:

p.s. przez Was mnie z roboty pogonią, bo co 15min wchodzę na forum i sprawdzam, czy info już nie ma, żeby tym razem przynajmniej na zawody nie spóźnić się na limit zgłoszeń:diabloti: ;)[/quote]

Świetnie to rozumiem !!! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tu Pecice, chwilowo nie z Pecic. Pecice potwierdzaja checi i potrzebuja krotkiego referendum terminowego. W gre wchodzi albo 26 sierpnia (dzien po wystawie miedzynarodowej w Bialymstoku) albo 19 sierpnia (czyli tydzien wczesniej, jak na razie nie pokrywa sie z niczym). Potwierdzam weteranow i rozne atrakcyjne gry i zabawy zespolowe (prosto z Ameryki ;-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...