Jump to content
Dogomania

Zawody 2007


PARSONRK

Recommended Posts

Sędziowie prób pracy, 3ka która była w Łącku, zdobyli uprawnienia poprzez rozszerzenia swoich uprawnień, właśnie dzięki uczestnictwu w tym seminarium. Tyle wiem o tym, a są wśród nich pan Słoniewski, chyba Beata Ryl (na pewno Beata:p , z Warszawy), i sędzina z Gdańska, ale nie pamiętam nazwiska.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sic! że tak nie powinno być, to wiemy. Ale jest jak jest, więc ja się cieszę, że Zielsko zaangażowała się w sprawę i doszkolenie sędziów, którzy zaraz będą nam zawody oficjalne sędziować. Jak dla mnie należy się pogodzić z faktem i koniec, bo już nic nie zmienimy (nikt uprawnień, które od dawna! mają im nie cofnie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']...i po raz 1 widziały tam agility "na żywo" :evil_lol:

Nie no żartuję! Po prostu mamy teraz tylu polskich sędziów do agility, że w "ramach taniego państwa" nie będziemy już zapraszać "obcych" :P
Cudze chwalicie -swego nie znacie:p :p :p[/quote]

Wiesz jeśli po moich zawodach trzy dni później będa kwalifikacje do MS to nie mogę liczyć na wielka frekwencję. Jeśli zaprosze sędziego, który bedzie mnie kosztował 1500-2000 zł to będzie oddział mocno w plecy i zamiast propagowac sport, będę miała duzo trudniej dostac zgode na następna imprezę. Ta majowa musi byc tania. Wiadomo, ze będziemy zapraszać międzynarodowych sędziów, zeby podnieśc rangę zawodów, nauczyć sie czegoś nowego. Nasi polscy sędziowie, których sobie wypracujemy z zawodników będą najwcześniej za pare lat, a na okres przejściowy tacy rozszerzeni sa potrzebni. Zreszta oni zdaja sobie sprawę jak trudna to jest praca i jak słyszałam próbują biegac z wyszkolonymi juz psami. szukaja okazji do praktyki. Z pewnościa zawody w pruszkowie nie będa idealnie wysędziowane, ale sędziowie poćwicza, my pobiegamy i wszystkim to wyjdzie na dobre

Link to comment
Share on other sites

[B]Magda[/B]
no przeca Ty nie bierz do siebie tego co ja piszę o sędziach! Mi tylko chodziło o to czy zawody majowe będą oficjalne czy nie? :) Bardzo dobrze, że będą zawody w Bydzi- bo mam blisko :p

[B]Sajko[/B]
a ponarzekać se nie można??:eviltong:
nie rozumiem tylko zdziwienia coponiektórych odnośnie naszych sędziów, bo połowa z tych obecnych uprawnienia do sędziowania agility ma przynajmniej od paru lat. Natomiast denerwuje mnie, że nagle dorabia się do tego jakieś teorie, że byli na seminarium dla sędziów agility i że nagle im się przez to uprawnienia rozszerzyły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!'][B]Magda[/B]
no przeca Ty nie bierz do siebie tego co ja piszę o sędziach! Mi tylko chodziło o to czy zawody majowe będą oficjalne czy nie? :) Bardzo dobrze, że będą zawody w Bydzi- bo mam blisko :p

[/quote]
Uff, ulzyło mi, bo ja tu tyle wypisałam, że mnie palce bola, jak nigdy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

sic! jakby to delikatnie tak tego ująć... 2ka z wwy która była na seminarium troszkę bardziej była przygotowana, i teraz znacznie bardziej się angażuje w zrozumienie sportu i wyczucie go, żeby porządnie sędziować (chodzą na treningi klubowe, gdzie się przypatrują i sędziują, pobiegali chwilę z psami zaawansowanymi, żeby poczuć z czym to się je). I chciałam nawet dodać, że byłam mile zaskoczona, bo byli w weekend na seminarium i oglądali, i dopytywali się o różne nietypowe sytuacje- co się wtedy powinno zrobić, a co wtedy, że regulamin mówi coś tam- a jaka jest praktyka sedziowania, itp. Więc jak dla mnie- dajmy szansę, na nieoficjalnych w pruszkowie zobaczymy, ile dały te ostatnie miesiące edukacji:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']
2ka z wwy która była na seminarium troszkę bardziej była przygotowana,[/quote]

[B]Sajko[/B]
<foch> :lol:
To nie moja wina, że w Wawie sa kluby ag. a w Trójmieście nie ma:)
Pewnie , że szanse mają -nawet przyjadę do Pruszkowa pokibicować-sędziom oczywiście:)

Link to comment
Share on other sites

O przepraszam! Jakim tam rodzynkiem???A Kubuś [B]dog_master[/B]???? Byli przeca w Bydzi!
Bym powiedziała że jestem rodzynkiem w swoim nawiedzeniu jeźdzenia 350 km coby sucz tor obejrzała raz na pół roku :lol: -jakoś nikt inny się nie daje na to namówić hehehe

A wracając do tematu zawody...chciałam zorganizować w Sopocie na wystawie, ale chyba na chęciach się skończy niestety :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']O cholibka! już cenzura????

[URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] po prawej jest lista sędziów kyn. zkwp trza kliknąć a potem wybrać specjalizację "agility" :p Waszym oczom ukaże się całkiem spora lista :crazyeye:[/quote]

Nie wiem tylko, kto to jest Maciej Zieliński :cool3: . Całą resztę znam lepiej lub gorzej :eviltong: ([SIZE=1][COLOR=lightblue]choć oczywiście nie z agility[/COLOR][/SIZE] :evil_lol: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']Mokka
no jak to kto to jest Maciej Zieliński???
Były koszykarz Śląska Wrocław...żeby az taki brak elementarnej wiedzy![/quote]

O, ja pierdykam, ten Maciej Zieliński? No, to kwalifikacje pewnie ma. [B]ROZSZERZYŁ SIĘ[/B]! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']O cholibka! już cenzura????

[URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] po prawej jest lista sędziów kyn. zkwp trza kliknąć a potem wybrać specjalizację "agility" :p Waszym oczom ukaże się całkiem spora lista :crazyeye:[/QUOTE]
Milewski Zbigniew

a tego pana to kojarze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']O przepraszam! Jakim tam rodzynkiem???A Kubuś [B]dog_master[/B]???? Byli przeca w Bydzi!
Bym powiedziała że jestem rodzynkiem w swoim nawiedzeniu jeźdzenia 350 km coby sucz tor obejrzała raz na pół roku :lol: -jakoś nikt inny się nie daje na to namówić hehehe

A wracając do tematu zawody...chciałam zorganizować w Sopocie na wystawie, ale chyba na chęciach się skończy niestety :([/quote]

Hehe dzieki za pamiec :) Oczywiscie do Bydgoszczy jedziemy :multi:, dalej niestety trudno mi jest rodzicow przekonac :(

Taaak, Sopot! Hm, czy jeszcze-do-kwietnia-niepelnoletnia moze Ci jakos pomoc? :razz: Jak cos to pisz, baaardzo bym chciala, zeby cos w Sopocie bylo :) [z zerowkami of kors :P]

A tak swoją drogą, to ogranizatorzy zapraszają sędziów, a nie na odwrót, więc pseudosędziów można nie zapraszac i już :P A o niektorych sedziach toz to piekne anegdotki kraza ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...