Jump to content
Dogomania

Zawody 2007


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

A ja mam pytanko... Zawody 14.X w Szczecinie są opisane jako "Finał Pucharu Polski". Ale żadne inne zawody na liście nie są mianowane jako pucharowe... Zakładam, że Puchar Polski składa się z więcej niż tylko finału ;-) - czy może ktoś mnie uświadomić, które z innych zawodów sa pucharowymi?

Link to comment
Share on other sites

Na opiewanej w pieśniach i postach stronie związkowej widnieje, że pucharowymi zawodami są :
12 maja Płock
21-22 lipca Białystok
4-5 sierpnia Legnica
i chociaż korzystając z tego dokumentu należy się kierowac intuicją co jest prawdą a co nie, to coś czuję, ze to może być prawda:lol:

Link to comment
Share on other sites

Widze kalendarz z oficjalnej strony nam się co chwila zmienia. Zniknęły zawody 19-20.05.07 we Wrocławiu
ale przy okazji zniknęły 5-6.05.07 Łódz.
Czy ktos wie co z zawodami w Łodzi? Czy faktycznie już ich nie bedzie w terminie majowym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Widze kalendarz z oficjalnej strony nam się co chwila zmienia. Zniknęły zawody 19-20.05.07 we Wrocławiu
ale przy okazji zniknęły 5-6.05.07 Łódz.
Czy ktos wie co z zawodami w Łodzi? Czy faktycznie już ich nie bedzie w terminie majowym?[/quote]
Przedwczoraj, na innym topiku, Robull zapewniał, że zawody się odbędą, a sędziować będzie sam Carl de Rouck :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Potwiedzem - zawody 5-6.05.07 odbędą się zgodnie z planem :)[/quote]
Tylko że tu trzeba wziąc kilka poprawek...

Po pierwsze, Robull pisze to (jak i wszystkie swoje posty na dogomanii) nie jako oficjalny przedstawiciel czegokolwiek, tylko jako osoba prywatna. Można jednak mniemać, że Robull (jako osoba prywatna) ma bezpośrednie oficjalne informacje ze źródła ;-) na temat tych akurat zawodów - i to wydawałoby się wystarczające, gdyby nie doświadczenie z zeszłego roku, gdzie zawody, o których istnieniu byliśmy zapewniani do ostatniej chwili (przez osoby równie bliskie źródeł), mimo to się nie odbyły.

Więc w sumie ja już zupełnie nie wiem, w co wierzyć. :niewiem: Chyba zacznę jeździć na zawody do Czech.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Tylko że tu trzeba wziąc kilka poprawek...

Po pierwsze, Robull pisze to (jak i wszystkie swoje posty na dogomanii) nie jako oficjalny przedstawiciel czegokolwiek, tylko jako osoba prywatna.[/quote]Osobiście nie widzę w tym nic dziwnego, ale jak widać w zadziwiającym tempie rośnie grono zdziwionych tym faktem:crazyeye:
Niedługo stanie się to głównym tematem wszystkich tematów ;) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Osobiście nie widzę w tym nic dziwnego, ale jak widać w zadziwiającym tempie rośnie grono zdziwionych tym faktem:crazyeye:[/quote]Ja też nie, ale wydaje mi się istotne, żeby to podkreślić, gdy przekazujesz informacje, które od Ciebie jako od osoby prywatnej nie zależą... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ja też nie, ale wydaje mi się istotne, żeby to podkreślić, gdy przekazujesz informacje, które od Ciebie jako od osoby prywatnej nie zależą... ;-)[/quote]Jak zwykle, masz absolutną rację :) Tylko nie zopomnij podkreslać tego faktu po każdej mojej wypowiedzi:lol:. A zresztą, jak zpomnisz, to przeciez są jeszcze inni:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Tylko nie zopomnij podkreslać tego faktu po każdej mojej wypowiedzi:lol:. [/quote]Jak już sugerowałam, po każdej nie potrzeba - wystarczy tylko wtedy, gdy masz coś istotnego do przekazania, czyli w sumie nie za często. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Osobiście nie widzę w tym nic dziwnego, ale jak widać w zadziwiającym tempie rośnie grono zdziwionych tym faktem:crazyeye:
Niedługo stanie się to głównym tematem wszystkich tematów ;-) :-D[/QUOTE]
Gdyby terminarz był na oficjanej stronie ZK to wtedy nie trzebaby było skakac po tematach dogo w poszukiwaniu wiarygodnych informacji, albo przynajmniej jakichkolwiek wiadomości. Ponieważ zawody są takze w sobotę a to dla niektórych pracujacy dzien niekiedy trzeba z wyprzedzeniem załatwiac wolne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Na zawodach 2 maja będzie open, zerówki i seniorzy. Nie będzie egzaminów A1, A2, A3.

1 września będzie open( agility+jumping) jako MP, egzaminy A1, A2, A3 i zerówkowe agility i jumping.

Piszę bo pytaliście[/quote]
A w jakim wieku seniorzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Na zawodach 2 maja będzie open, zerówki i seniorzy. Nie będzie egzaminów A1, A2, A3.

1 września będzie open( agility+jumping) jako MP, egzaminy A1, A2, A3 i zerówkowe agility i jumping.

Piszę bo pytaliście[/quote]
Super, dzieki :) [COLOR=White][no i na jakies gry i zabawy liczymy :P][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']Haniu - za młoda jesteś :loveu:[/quote]

Dzięki, dobra kobieto :evil_lol: . Wiem, że się dobrze trzymam, ale metryczka jest nieubłagana :lol: .
Durnotę może bym zgłosiła do seniorów, gdyby się do maja huśtawki nauczył, ale nie wiem, ile on ma lat :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...