Jump to content
Dogomania

Upodobania naszych bokserków


marglow

Recommended Posts

2) gdy wepchnie pod kanapę swoją gumową rybkę - piszczy do niej wtedy błagalnie, prosząc żeby wyszła.

skad ja to znam :) a jak sie jej chce siku to nawet nie zaskuczy. kiedy pod kanapa znajdzie sie jakas zabwaka, ktora sie bawila albo chce sie bawic to tragedia. naprawde slychac ze wtedy cierpi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boro dodatkowo znajduje jakąś dziką satysfakcję we wpychaniu tej swojej rybki pod kanapę albo we wrzucaniu ją za fotel. Ostatnio dochodzę do wniosku, że on po prostu lubi kiedy ja mu ją wyciągam. Jak ją wyciągnę - on od razu ją ładuje w to samo miejsce i rozpoczyna swój błagalny koncert.

Link to comment
Share on other sites

rosi tez gluptasa wrzuca za kazdym razrem jakby nie umiala sie nauczyc ze jak bawi sie blisko kanapy pilka to ta pilka tam wpada :D
To tak jak moj mejk

Wyrasta z niego maly morderca az strach mieszkac z nim pod jednym dachem :lol: Uwielbia on oczy.. swojej ofierze (zabawce) wyrywa oczy, pozniej nos i ogon (jak ma oczywiscie), jezyk a pozniej to juz rozwala zabawke calkiem :lol: :lol: :lol: Nawet jedno oko wyrwal kotkowi ktory mial oczka przyklejone i tak glebiej wsadzone ii... okaleczyl go.. :( Tak jak zyrade i lwa.. :lol: :lol: Bo misia i psiaka to juz pochowalam w smietniku.. hihihhih Wiec jakby mnie tu dlugo nie bylo....... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Beti za tydzień skonczy 4 miesiace i z dnia na dzien jest bardziej uparta.Próbuje dominować nad nami i wymuszać to na co ma ochote.Był taki tydzień ,żę nawet się słuchała i chodziła na lince puszczona,a teraz ta diablica nie odpusci żadnemu psiakowi można ja wołać i jest to bez reakcji z jej strony.Chodzę z nią od dwoch dni na boisko ,ale dzis opanowała ucieczke z boiska miedzy szczebelkami płotu , :evil: a ja za nia przez płot skacze :lol: wołam ,a ta nic ważny psiaczek był!!!!!!!!!!!!!Pocieszcie mnie ,że to nie potrwa długo i zacznie się słuchać.

Link to comment
Share on other sites

hohufka jestes z zakopanego !!!!! ja z nowego targu !!!

marmar - po pierwsze dlaczego juz nie marglow (od dluzszego czasu chcialam o to zapytac :oops: ).

po drugie.

jak rosi mi biegnie gdzie ja nie chce to ja pedem w druga strone i wolam zeby zobaczyla ze pancia ucieka. wiem ze sie martwisz i temu biegniesz za betinka ale pomysl czy to ma sens?? wtedy bedzie ci uciekac i raczej jej nie zlapiesz, a jesli ty jej uciekasz to mozesz ja wyciagnac w bezpieczne miejsce.

ostatnio moj chlopak poszedl na policje a ja czekalam z rosi nad rzeka i sie bawilysmy. po jakims czasie rosi poleciala za nim to ja uciekam i wolam. paskuda zniknela mi z oczu i naprawde sie martwilam bo za walem byl parking i ulica, a ona za wal pobiegla, a na wale dziecko male na sankach. (rosi dzieci uwielbia i dlatego wolalabym uniknac jej wylewnego okazywania uczuc zwlaszcza do maluchom). jak przebieglam z 300m to rosi raczyla w koncu do mnie przyleciec (i to jak torpeda ;)) ale nie powiem strachu sie najadlam.

Link to comment
Share on other sites

Czy Wasze boksery lubia też strzelac takie durnowate miny? Moja to chyba uwielbia, poza tym nigdy nie chce jej sie sterczec przy oknie to włazi na stół i siedzi, az jej ktos nie zgoni. Przewaznie robi to jak nas w domu nie ma. Aaaa no tak zapomniałabym, Naja ostatnio bawi sie w smieciarza, bo juz nabrała doświadczenia w chodzeniu po smietnikach :evil:

Link to comment
Share on other sites

marmar - po pierwsze dlaczego juz nie marglow (od dluzszego czasu chcialam o to zapytac ). jak rosi mi biegnie gdzie ja nie chce to ja pedem w druga strone i wolam zeby zobaczyla ze pancia ucieka....

Juz odpowiadam,:D

1.marglow to moj maz ,jak zwykle namieszał w kompie i władował system na nowo,nie zapisał hasła z forum i tak tez sie stało,że sama się zalogowałam na swoj juz login.

2.Czesto tak postepuje ,że ja w druga strone od Beti ,skuktuje tylko wtedy ,gdy do beti jeszcze dociera,ze wyszła z pancia na spacerek.A skok przez płot był musowy,bo włascicel psiaka do ktorego beti uciekła nie radził sobie ,poniewaz beti robila podchody ,a ten psiaczek (nie znam tej rasy)był wielkosci dobermana i miał ochote pogryzc betine,mimo iz sie wczesniej z nia bawił.

3.Beti opanowała już osiedle,byłam z nia na spacerku ok.22,mało ludzi no i linka ,Beti zrobiła siusiu,kupke, troche poszalała,no i nagle obrót w kierunku domu,jakies 300m,ulica,mozna było ja wołac przyszłam pod blok,a ona siedzi przy drzwiach wejciowych.wiedziała,że zle zrobiła.Połozyła sie w domu na swoim legowisku(na ktorym wogole nie lezy od trzeciego dnia pobytu w naszym domu) i zagladała na moja reakcje.Pózniej zaczeła robic podchody do panci,pancia jej nagadała ze jest niegrzeczna a beti głowa w druga strone

Link to comment
Share on other sites

Moja Masza ma kilka nietypowych upodobań:

1. Z zainteresowaniem obserwuje (przez okno) sylwestrowy szał fajewerków;

2. W okresie zimowym "grzeje" sie z pychem na grzejniku. Potrafi zasnać na stojąco w takiej pozycji;

3. Gdy słyszy dzwonek domofonu, to błyskawicznie ląduje na swoim posłaniu w pozycji "siad". Ale równie błyskawicznie potrafi znaleźć się przy drzwiach, gdy gościem okazuje się ktoś z jej ulubieńców. Oczywiscie po takich skokach posłanie krąży po całym przedpokoju;

4. Czasem w nocy potrafi przesunąć się z posłaniem na drugi koniec przedpokoju.

Link to comment
Share on other sites

postanowilam dorzucic kilka nowych rzeczy

otoz:

jak pisze zadanie czytam itp w pozycji horyzontalnej na lozku rosi zawsze przychodzi sie przytulic i kladzie mi sie na wypracowaniu badz ksiazce. jakkolwiek przesune papiery to ona za nimi i sie na nie kladzie.

kiedy na polu (tak sie u nas mowi zamias na dwor) jest zimno i mokro to na komende 'siad' kuca. upomniana (mowimy 'rosi') przebiera nogami po czym niechetnie siada.

na razie tyle ja sobie przypomne wiecje to napisze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...