Jump to content
Dogomania

Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))


Agucha

Recommended Posts

[quote name='Agucha']

A może to taka reakcja na odrobaczenie?
Może dużo tego miała i toksyny zaczęły się wydzielać?[/QUOTE]

Też o tym pomyślałam. Mam nadzieję, że to to. Choć koopki są lepsze. W każdym razie nie zaszkodzi ją zbadać.

Link to comment
Share on other sites

Marusia w lecznicy.
Dostała kroplówkę.
Będzie miała robioną morfologię.

Więcej napisze Murka jak wejdzie.

Marusieńko - trzymamy kciuki!!!



[quote name='holly101']Zapraszamy na kolejny bazarek dla Marusi, Fada i Szopcia :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211359-Perfumy-kosmetyki-dla-Szopka-Fadusia-i-Marusi-do-24.07?p=17275776#post17275776[/url][/QUOTE]
Wielkie dzięki!!!
Już pędze oglądać i podzrucać :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kejt_s[/B] wpłaciła [B][COLOR=red]100zł[/COLOR][/B] na poczet transportu naszej Marusieńki!
Bardzo dziękujemy i pokłony bijemy!
[IMG]http://www.e-roza.pl/attachments/Image/bukiet_czerwonych_r____.jpg[/IMG]

Dostałam też fakturę z Hotelu Gaja, na łączną kwotę [COLOR=red][B]140zł[/B][/COLOR].
[B]120zł[/B] za 12 dni hotelowania + [B]5zł [/B]odrobaczenie + [B]15zł [/B]Fypryst.

[B]Mara ma na koncie[/B] - [COLOR=red][B]257zł[/B][/COLOR]...
Jeszcze będą fundusze z bazarków...

Link to comment
Share on other sites

Wstępna analiza krwi wykazała anemię :( Wet podejrzewa babeszjozę.......... ale tego dowiemy się dopiero po dalszej analizie krwi. Póki co sunia dostała kroplówkę i Rumen Tabs w tabletkach do podawania (preparat ze żwaczem).

Tutaj rachunek za dzisiejszą wizytę (63 zł):
[URL]http://img854.imageshack.us/img854/674/mararachunek1.jpg[/URL]

Tutaj opis wizyty i wstępna analiza krwi:
[URL]http://img228.imageshack.us/img228/1504/marawizyta2.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Wstępna analiza krwi wykazała anemię :( Wet podejrzewa babeszjozę.......... ale tego dowiemy się dopiero po dalszej analizie krwi. Póki co sunia dostała kroplówkę i Rumen Tabs w tabletkach do podawania (preparat ze żwaczem).

Tutaj rachunek za dzisiejszą wizytę (63 zł):
[URL]http://img854.imageshack.us/img854/674/mararachunek1.jpg[/URL]

Tutaj opis wizyty i wstępna analiza krwi:
[URL]http://img228.imageshack.us/img228/1504/marawizyta2.jpg[/URL][/QUOTE]
O Boże... tylko nie to! :(
Koniecznie trzeba zrobić biochemię...

Zaraz przelewam pieniądze za dzisiejszą wizytę.

[quote name='zerduszko']Czekam na wieści niecierpliwie i trzymam kciuki za małą.[/QUOTE]
A co to za wieści :( :( :(

[quote name='holly101']Biedna Malutka! Musisz być silna Maruniu!!!!!!! trzymaj się. Murka, dzięki za szybkie wieści![/QUOTE]
Za mało nas do trzymania kciuków!
Trzeba Maleństwo rozreklamować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Wstępna analiza krwi wykazała anemię :( Wet podejrzewa babeszjozę.......... ale tego dowiemy się dopiero po dalszej analizie krwi. Póki co sunia dostała kroplówkę i Rumen Tabs w tabletkach do podawania (preparat ze żwaczem).

O matko, wyć mi się chcę...:( Murka, czy wiesz kiedy będą wyniki tej dalszej analizy krwi? Na załączonym przez Ciebie opisie wizyty jest zalecenie, że Marusia powinna brać witaminy z żelazem. Czy weterynarz może nam coś polecić? Jakie to powinny być witaminy?

Dzięki, że nam wszystko napisałaś. Uściskaj Marusię z całych sił.

Link to comment
Share on other sites

Dziś opłaciłam pobyt Mary w hotelu w Chełmie, odrobaczenie, Fypryst, oraz dzisiejszą wizytę u weta.

Biling wydatków wygląda tak:
[B][COLOR=blue][COLOR=black]16.07:[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=purple]- 143zł [/COLOR][/SIZE]- [COLOR=black]rachunek od weta + transport Krzemień - Chełm - Krzemień
18.07: [SIZE=3][COLOR=purple]- 140zł [/COLOR][/SIZE]- 12 dni hotelowania (hotel w Chełmie), odrobaczenie, preparat na kleszcze i pchły
18.07: [SIZE=3][COLOR=purple]- 63zł[/COLOR][/SIZE] - rachunek od weta
[/COLOR] [/COLOR][/B]
[CENTER][SIZE=4][B]
SUMA: [COLOR=red]194zł

[/COLOR][/B][/SIZE][LEFT][quote name='kejt_s']

O matko, wyć mi się chcę...:( Murka, czy wiesz kiedy będą wyniki tej dalszej analizy krwi? Na załączonym przez Ciebie opisie wizyty jest zalecenie, że Marusia powinna brać witaminy z żelazem. Czy weterynarz może nam coś polecić? Jakie to powinny być witaminy?[/QUOTE]
No własnie - czy te witaminki, które teraz bierze / ma brać będą odpowiednie?

[/LEFT]
[SIZE=4][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z wetem; te witaminki, które dostaje (Dolfos Junior) wystarczą, tam jest żelazo, tylko mam podawać na razie większą dawkę (2 tabletki).
Jutro rano dowiemy się czy we krwi jest babesia.
Istnieje również możliwość, że anemia jest od robali... to by była lepsza wersja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Rozmawiałam z wetem; te witaminki, które dostaje (Dolfos Junior) wystarczą, tam jest żelazo, tylko mam podawać na razie większą dawkę (2 tabletki).
Jutro rano dowiemy się czy we krwi jest babesia.
[B]Istnieje również możliwość, że anemia jest od robali.[/B].. to by była lepsza wersja...[/QUOTE]
Jeżeli potrzebne będą "mocniejsze" suplementy - daj znać. Będziemy zamawiać.

Doszły pieniążki za poprzednie rachunki?[B]


AKCJA - [COLOR=red]TRZYMAMY KCIUKI ZA MARUSIĘ[/COLOR] - RUSZYŁA![/B]
[IMG]http://jaas.blox.pl/resource/kciuki.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']
Doszły pieniążki za poprzednie rachunki?[/IMG][/QUOTE]

Tak, [B]doszło 143 zł[/B] :)

Właśnie byłam u malutkiej, poszłam z witaminkami i z zamiarem zmieszania ich z puszeczką. Ale jak tylko postawiłam miseczkę z witaminkami, to Mara je momentalnie zmiotła ;) bez omasty! Jeszcze jej troszkę puszeczki dałam i też wymiotła :loveu: Zmieszałam też troszkę z suchą karma - wyjadła i pojadła także przy mnie troszkę samej suchej karmy. Przynajmniej apetyt jej wrócił!
Tylko słabiutka jest nadal i często się kładzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Tak, [B]doszło 143 zł[/B] :)

Właśnie byłam u malutkiej, poszłam z witaminkami i z zamiarem zmieszania ich z puszeczką. Ale jak tylko postawiłam miseczkę z witaminkami, to Mara je momentalnie zmiotła ;) bez omasty! Jeszcze jej troszkę puszeczki dałam i też wymiotła :loveu: Zmieszałam też troszkę z suchą karma - wyjadła i pojadła także przy mnie troszkę samej suchej karmy. Przynajmniej apetyt jej wrócił!
Tylko słabiutka jest nadal i często się kładzie.[/QUOTE]
Dziękuję za informacje :loveu:

Tak sobie jeszcze pomyślałam - może ta bolesność stawów jest spowodowana anemią, odwapnieniem?

Link to comment
Share on other sites

Biedna maleńka :-(, ale tę ewentualną babeszję trzeba określić jak najszybciej, bo z każdą godz. rozpad krwinek jest lawinowy :shake: - przerabiałam to 3 razy :mad:, a ona nie jest za silna żeby pokonać nasilenie ewentualnej choroby:shake:- miejmy nadzieję, że to nie to :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holly101']Z moich dwóch bazarków uzbierało się dla Maruni 388zł :) Dojdą jeszcze jakieś pieniądze z kosztów wysyłki, które też przekazuje ale ile - tego jeszcze nie wiem :) Dziękuję za pomoc!!!
Zdrowiej Maleńka![/QUOTE]
WSPANIALE! :Rose:
Po uregulowaniu 3 faktur - Marusia znacznie zbiedniała.
A tu zaraz koniec miesiąca i trzeba za hotelik płacić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...