Jump to content
Dogomania

Homerowi grozi uśpienie, PROSIMY O DEKLARACJE $


askapop

Recommended Posts

dzięki asia, na dniach będę dzwoniła do szkoleniowca. jak będę już coś wiedziała to dam znać. Pomoc w transporcie bardzo się przyda. Serdecznie dziękuje!!!!!

także jesli chodzi o deklaracje mamy 100zł a ja dołożę tyle ile będzie brakowało, nie ukrywam jednak że 500zł miesięcznie to dla mnie naprawde dużo :( Poza tym trzeba tez myśleć o opłacie za kastrację, za szczepienia itp. We dwie nie poradzimy sobie. POMÓŻCIE!!!!

Link to comment
Share on other sites

zliczam deklaracje.

zakładam wstępnie, że ja i Jacek = stówa i tyle samo zakładam dla Gosi, (Gosia - ok?). pozostaje do zebrania 400 zł w tym układzie.

Aśka i Jacek - 100
Gosia - 100

i pozostałe 400:

Anka Z. (moja znajoma) - 10 zł




EDIT, bo nie zauważyłam, że już druga strona :)
Gosia, na okazyjne zabiegi czy szczepienia się zrzucimy, bo jednorazowe obciążenie wiadomo, że łatwiej - i tu pisz na priv, będziemy się dzielić po połowie ;) chociaż pisz i tutaj - każda kwota w sumie potrzebna, i może ktoś będzie mógł właśnie tak jednorazowo coś machnąć. także pisz o wszystkim, na co potrzeba, ok?

Link to comment
Share on other sites

kolejne deklaracje:

Anka Z. + mama - 10 + 10 zł
Kasia L. - 30 zł
Asia i Łukas S. - 50 zł co miesiąc, na pierwszy miesiąc 100 zł
Mariola P. - 100 zł na start, potem zobaczymy (nie wiem, czy doczytała, że co miesiąc trzeba)


na pierwszy miesiąc mamy zatem uzbierane 250 (liczę tę mniejszą kwotę 400 zł, bo nasza i Twoja stówa co miesiąc na bank, więc odliczam z góry ;)),
na później 100 zł już zdeklarowane, szukamy dalej ;)

Homer/Ciapek, merdaj tam pilnie ogonkiem ;)))


EDIT: kolejna dycha na dobranoc przyszła ;)

Link to comment
Share on other sites

kolejne 30 zł, więc:

Anka Z. + mama - 10 + 10 zł
Kasia L. - 30 zł
Asia i Łukas S. - 50 zł co miesiąc, na pierwszy miesiąc 100 zł
Mariola P. - 100 zł na start, potem zobaczymy (nie wiem, czy doczytała, że co miesiąc trzeba)
Gosia S. - 30 zł

na pierwszy miesiąc mamy zatem uzbierane 280, zostało do uzbierania 120,
a na kolejne miesiące potrzeba: 120+100+50, bo o tyle więcej mamy na ten pierwszy miesiąc zadeklarowane.

pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

stoimy tak, jak w poście wyżej, tworzę wydarzenie na FB z nadzieją, że uzbieramy resztę szmalu. wrzucę tu później link - linkujcie swoim znajomym również, ok?


link do wydarzenia na FB: [url]https://www.facebook.com/events/200316513389939/[/url]

i mam prośbę: jak wiecie, gdzie na FB to podklejać - dajcie, proszę, znać. mój krąg znajomych może być mało wystarczający ;)) więc chętnie to powklejam, gdzie się da, ale że mam małe obeznanie w "zwierzęcych" stronach, to bardzo proszę o pdpowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć, co dzieje się z Homerem? jak sobie radzi? staram się (z opóźnieniem) wpłacać na jego konto zasilenie. Wątek mam cały czas otwarty w pracy, by śledzić postępy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...