Jump to content
Dogomania

Zwykła, szara, mała PESTKA... Udało się, MA DOM we Wrocławiu !!! :)


nika28

Recommended Posts

Nikuś a jaki tekst ma sunia? A co to znaczy, że ogłoszenia wygasły? Można to jakoś aktywować???? Hi, baran jestem w tych kwestiach kompletny;)
Edit:
wrzuciłam wątek suni do Faworka, Ludkowie przyjdą, pomogą:)
I znalazłam tekst ładny, smutny, na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon o Pestkę. I to nawet fajny telefon :multi:
[B]Potrzebna wizyta przed adopcyjna we Wrocławiu, na ul. Pawłowej.[/B] Ktoś chętny ?
Państwo młodzi, mieli wcześniej sunię ze schroniska, wzięli ją gdy miała 8 lat. U nich żyła jeszcze 6 latek, ale musieli ją uśpić, bo była już bardzo chora :-(
Państwo zadawali dużo pytań na temat Pestki, ale to dobrze :) Gorzej, że na niektóre nie wiedziałam jak odpowiedzieć, bo nie znam jej aż tak bardzo...
Mieszkają w centrum miasta, ale blisko jest park, zresztą powiedzieli że poprzednią sunię wszędzie zabierali ze sobą :)
Myślę, że ludzie są ok, ale potrzebna jeszcze ta wizyta.
A później najwyżej transport, chociaż do połowy drogi, bo Pani powiedziała, że do połowy dadzą radę dojechać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Ulv mi nie odpowiedziała na pw, nie mogę się też do niej dodzwonić :(

Ale mamy czas, bo Pani dzisiaj wyjechała do rodziny do Zielonej Góry i wraca za tydzień, a musi być przy wizycie :)[/QUOTE]

Magda chyba zmieniła nr telefonu...
nie wiem kto jeszcze mógłby.. zapytajcie może xmartix kogoś poleci.. albo bros.... (ja nigdy nie byłam na takiej wizycie, a za tydzień zaczynam wakacje))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...