Jump to content
Dogomania

Liza i jej nowy dom z duzym bratem Neonkiem!!!


Recommended Posts

[quote name='Alicja']kurcze , bidulek :(
i konieczny po operacji klosz ;/....

U kogo będziecie operować ??[/QUOTE]

No bidulek :( a tak sie cieszyłam, ze dzieci zdrowe:(
klosz juz mamy tylko obroze parciana do klosza musimy kupic bo Neo ma tylko takie grube a tu musi byc cienka. I mamy problem w silesii w zoologicznym nie ma takich. tylko dla yorkow i jutro bedziemy szukac.
A Pan Gierek okulista bedzie go operował.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Julia Wielogorska']No bidulek :( a tak sie cieszyłam, ze dzieci zdrowe:(
klosz juz mamy tylko obroze parciana do klosza musimy kupic bo Neo ma tylko takie grube a tu musi byc cienka. I mamy problem w silesii w zoologicznym nie ma takich. tylko dla yorkow i jutro bedziemy szukac.
A Pan Gierek okulista bedzie go operował.[/QUOTE]

to będziemy zaciskać kciukasy

nas czeka jeszcze badanie w kierunku tarczycy .... chyba jednak trzeba iść tym tropem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia Wielogorska']:kciuki::kciuki::kciuki: My tez za Was trzymamy ...........................
Bedzie dobrze musi tylko przykro mi czasami bo wiem, ze wiek tez robi swoje.[/QUOTE]

no dokładnie ..... tak jak u ludzi , a nasze ,,dzieci,,szybciej się starzeją

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam serdecznie
Przez czysty przypadek trafiłam na profil Lizy i Neonka i powiem szczerze że przestraszyłam się ponieważ mam bardzo podobnego psa do Lizy, Trufla jest ze schroniska i bałam się że będę musiała ją oddać właścicielom, dopiero jak szok minął spojrzałam na datę postów itd.
Tutaj możesz zobaczyć zdjęcia "swojej" Lizy, która ma na imię Trufla :lol:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192566-Astusiowy-wdzi%C4%99k.Trufla-ma-DOM%21?p=17172584&viewfull=1#post17172584"]http://www.dogomania.pl/threads/192566-Astusiowy-wdzi%C4%99k.Trufla-ma-DOM!?p=17172584&viewfull=1#post17172584[/URL]
Pozdrawiamy gorąco.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...