Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

[quote name='furciaczek']Przerzucilam na chwile swoje psy na suche kulki...kupilam Bozite z jagniecina i ryzem i co?
Fura zabablowana, caly leb i pychol...a Preziowi siersc zaczela wylazic...tylko Promcia i Hekcio bez zmian.
Ja nie wiem te dwa duze debile jakies inne czy co...jakas masakra:shake:[/QUOTE]

a normalnie co jedzą? ;)
hej Wam w ogóle, tak zajrzałam z ciekawości:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie ze wczoraj zostalam spoliczkowana w sklepie za to ze kupilam mieso dla psow..normalnie dostalam w pysk!:crazyeye:
Kupilam w markecie 40kg zeby nie jezdzic co pare dni bo mi moj dostawaca od jakiegos czasu w kulki leci...stoje juz przy kasie i wyladowuje te reklamowki. Babka stojaca za mna zagaduje...ojoj ile mieska to pewnie do przedszkola albo do szkoly dla dzieci...ja sie odwracam i mowie ze dla psiakow...nie zdazylam sie zorientowac jak dostalam liscia w twarz i mnie babsko zaczelo od najgorszych wyzywac...bo dzieci z glodu umieraja a ja dla burasow takie rzeczy kupuje...tych ludzi juz kompletnie powalilo:shake:
Od teraz bede chyba mowic ze to wszystko dla mnie bo lubie miesko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

znam takie reakcje ale jeszcze za innego ustroju , wtedy to mialam zawsze zgryza mowiac ze szukam ochlapow dla psow

masakra!!!!
nie dziwie sie ze jestes w szoku a co dziwniejsze ze nie wdalas sie w bojke znajac twoj temperament ale to moze cale szczecie bo moglo sie cienko skonczyc!

wiecej nie mow po co ci tyla miesa , lubisz miec zapas a dobra cena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Wiecie ze wczoraj zostalam spoliczkowana w sklepie za to ze kupilam mieso dla psow..normalnie dostalam w pysk!:crazyeye:
Kupilam w markecie 40kg zeby nie jezdzic co pare dni bo mi moj dostawaca od jakiegos czasu w kulki leci...stoje juz przy kasie i wyladowuje te reklamowki. Babka stojaca za mna zagaduje...ojoj ile mieska to pewnie do przedszkola albo do szkoly dla dzieci...ja sie odwracam i mowie ze dla psiakow...nie zdazylam sie zorientowac jak dostalam liscia w twarz i mnie babsko zaczelo od najgorszych wyzywac...bo dzieci z glodu umieraja a ja dla burasow takie rzeczy kupuje...tych ludzi juz kompletnie powalilo:shake:
Od teraz bede chyba mowic ze to wszystko dla mnie bo lubie miesko:evil_lol:[/QUOTE]

podałabym larwe do sądu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Poprosiłabym kasjerkę o wezwanie ochrony i policji i oskarżyłabym kobietę o naruszenie przestrzeni osobistej i napaść... Ludzie sobie na za wiele pozwalają.[/QUOTE]

popieram

ciekawe co ta pani robi dla głodujących dzieci???

Edited by wilczy zew
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...