Jump to content
Dogomania

Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!


Recommended Posts

[quote name='Kulkerson']Witam :) jeśli trzeba by zrobić banerek albo ogłoszenia to jestem do usług :)
Nie rozumiem dlaczego ludzie decydują się na psy (w szczególności wymagające częstych zabiegów pielęgnacyjnych) jeśli nie potrafią o nie zadbać....
Serce się kraja jak widzi się te bidy....i to wszędzie tak jest. Zero odpowiedzialności w naszym kraju.....:([/QUOTE]

Bardzo chętnie Ciebie wykorzystamy do tych niecnych celów :evil_lol:



Tylko musimy zdecydować czy już ogłaszamy samą sunię?! Trzeba zagęścić ruchy, ponieważ DT jest użyczone.

PS
Prośba o karmę jest cały czas aktualna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 634
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']Mario jak włoski wyżelowany lovelas bleee haha no ale jak pasuje to pasuje :lol:

jejku jak ja bym chciała żeby ktoś ode mnie już adoptował Zbynia to bym lovelaska przygarnęła :lol:[/QUOTE]

Imię tak na poważnie nie pasuje, ale nie mogłam sobie darować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holmina']nie bylam jeszcze dt-jak to wyglada technicznie,ja dbam o psa to wiem ale co z szukaniem domu,czy zostaje z tym sama?[/QUOTE]
to zależy jak się umówisz. Zazwyczaj dziewczyny pomagają. A czy dasz rade finansowo czy potrzebujesz wsparcia w razie dużych wydatków? Lepiej sprawy stawiać od początku jasno , unika sie nieporozumień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']to zależy jak się umówisz. Zazwyczaj dziewczyny pomagają. A czy dasz rade finansowo czy potrzebujesz wsparcia w razie dużych wydatków? Lepiej sprawy stawiać od początku jasno , unika sie nieporozumień.[/QUOTE]

w wypadku duzych wydatkow bylby klopot

Link to comment
Share on other sites

biore na dt moze zostanie na ds
warunek musi dogadac sie z reszta zwierzynca jesli sie nie dogada bedzie trzeba ds na cito znalezc....to jest warunek meza albo niestety zabrac...

maz martwi sie kota ktory jest wyjatkowy!!!ale mam nadzieje ze bedzie ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holmina']biore na dt moze zostanie na ds
warunek musi dogadac sie z reszta zwierzynca jesli sie nie dogada bedzie trzeba ds na cito znalezc....to jest warunek meza albo niestety zabrac...[/QUOTE]

Spadasz nam z nieba. ;)
Do psów samców raczej jest uległy, bo nasz przytuliskowy mikrusek Dziadulek od razu sobie go podporządkował,gdy zostały przypięte do budy obok siebie, w wiadomo jaki sposób :oops:

Do kotów mogę go sprawdzić u siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holmina']biore na dt moze zostanie na ds
warunek musi dogadac sie z reszta zwierzynca jesli sie nie dogada bedzie trzeba ds na cito znalezc....to jest warunek meza albo niestety zabrac...

maz martwi sie kota ktory jest wyjatkowy!!!ale mam nadzieje ze bedzie ok[/QUOTE]

HOLMINA - BRAWO za błyskawiczną decyzję!!! ale suuuuper!!!!
Będzie dobrze:) sznupki to bardzo inteligentne bestie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...