Jump to content
Dogomania

Suczka Rottweiler Uratowana!!


Azyl_Zory WebAdmin

Recommended Posts

Słuchajcie, jak tylko wujek Admin się pojawi, napisze coś więcej - ja tylko mam informacje, że Pączuś jest bezpieczny. Ponoć właściciel nie podpisał jeszcze zrzeczenia, ale wet trzyma rękę na pulsie i na pewno suni nic nie grozi. Wujek Admin wspominał coś o Krakowie, ale nie zrozumiałam, czy chodzi o dom (???) W każdym razie mówił coś, że będzie potrzebny transport do Krakowa. Pożyjemy, zobaczymy. Najważniejsze, że Pączusia ma się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=red]Suczka jutro zostanie uśpiona!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black]Jej właściciel opłacił uśpienie i pochówek! Mamy czas do jutra! POMOCY! Jest dla niej miejsce w Krakowie tylko transport potrzebny!! Ma ktoś jakiś pomysł?[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

sprawa wygląda tak, że jest dla niej miejsce w Krakowie w hotelu u Agnieszki P od zaraz! Jutro ktos musiałby przyjść po suke i ją zabrać! Jeśli ta opcja nie wypali to trzeba pogadać z właścicielem aby się jej zrzekł i przepisać ja na inną osobę, wtedy może zostać pare dni w hotelu w azylu dopoki nie znajdziemy transportu. Trzeba tez zorganizować na AFN jakąś zbiórke na jej utrzymanie w hoteliku i sterylke.
Admin ma łapac tego faceta jszcze dziś lub jutro rano.

Link to comment
Share on other sites

To, co się dzieje z sunią, pozostawię bez komentarza. Dzisiaj rano rozmawiałam z Adminem i przekazałam to, co mi powiedział, czyli, że jest dobrze i że dobrze będzie. Nie wiem, co się stało i nie rozumiem, dlaczego nagle jest źle:-(:-(:-( Dowiedziałam się o wszystkim od cioci Wandull (dziękuję ciociu, gdyby nie Twój telefon, chyba dostałabym zawału po przeczytaniu postu cioci Syli). Przecież ten właściciel jej nie chce, więc powinno być mu obojętne, co się z nią stanie. Wierzę, że rozmowa z tym kimś wszystko zmieni.

Link to comment
Share on other sites

Ciociu dla mnie telefon od Wandul był nie mniejszym szokiem. Szczególnie informacja, że na jutro mamy załatwić transport do Krakowa.
Według mnie facetowi powinno być wszystko jedno czy zostanie uśpiona czy się jej zrzecze. Zreszta druga opcja jest dla niego mniej kosztowna a psa i tak się pozbywa.
Wstepnie jest transport do Krakowa w niedziele, ale....
- sunie trzeba dowieść do Bielska lub Czechowic
- musi być w klatce

Link to comment
Share on other sites

dzięki pewnemu wspaniałemu TZ - towi suczkę wystarczy dowieść do Pszczyny, ale klatka musi być!!
Żory macie tam jakąś klatke?? Admin dałbys rade zawieść ją w niedziele do Pszczyny? Złożymy się na paliwo bo do mojego autka klatka to się raczej nie zmieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']dziewczyny i co? jak ma do mnie przyjechac musze miec zrzeczenie własciciela i konieczna zbiórka na hotel pies który miał jutro wyjechac nie jedzie pan sie rozmyslił:shake:[/quote]
Admin ma (miał) dziś lub jutro pogadać z właścicielem suki. Co do transportu to masz pw!
Co do zbiórki na AFN to juz pisałam wcześniej, że bardzo by się przydała. Trzeba jeszcze zmienić tytuł, że pomoc finansowa bardzo potrzebna, ale założyciel wątku jest bez internetu. Tylko jaki tytuł w przelewie podać?? Nie znam imienia suki więc może po prostu "Żory - rotka". Zaraz napisze do Green Evil.

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie dlaczego ona ma jechac w klatce ,jesli chodzi o agresję i faktycznie jest agresywna (tylko pytam) hotel mi jej nie przyjmie???
pozatym konieczne jest zrzeczenia inaczej nie ma prawnej mozliwosci wyadoptowania tego psa,i prosze o zbiórke ,miłam miec miejsce i pies nie pojechał niestety i zaczyna sie problem z kasą na utrzyanie go

Link to comment
Share on other sites

ja wczoraj też mało nie padłam trupem jak admin wyslal mi na gg wiadomośc , bo nie ma dostępu do netu !!! nie wiem , czy z tym właścicielem uda się cokolwiek załatwić , to wygląda , jakby wyrównywał z tą sunią jakieś osobiste porachunki , może po pijaku nie pozwala mu np . porządku z żoną i dziećmi w domu robić????jak można oplacić pochówek psa , który żyje???

Link to comment
Share on other sites

ja na razie nic nie wiem. Na miejscu jest Admin i Amanita, czekam na info! Pies ma być w klatce ponieważ to jest warunek jego transportu. Ludzie, którzy będą ją przewozić, chcą mieć suke w klatce, tak na wszelki wypadek.
[COLOR=red]Pomoc finansowa potrzebna!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']syla do Green nie masz co pisać priw bo jej już od ładnych kilku dni nie ma.... jak wpłyną pierwsze piniądze to wtedy na wątku AFN (ale nie tym rozliczeniowym) można będzie podać link do strony...[/quote]
ok, ale ja już wczoraj napisałam:cool3: No nic.
Słuchajcie mam info od Admina. Z zeczeniem podobno nie będzie problemów. I teraz pytanie co robimy bo zastanawiam sie czy ma sens przewożenie jej do hotelu do Krakowa czy po prostu zostawić ją w hotelowym azylu. Doba z wyżywieniem 9,50 (chyba), a jesli kupimy właśną karmę to 5,50! Jesli zdecydujemy się na azylowy to dziś już trzeba załatwić formalności i wpłacić część pieniędzy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...