Jump to content
Dogomania

Ninka, Nuka i ich braciszek mają domy!!!:-) reszta maluszków za TM...pamiętamy o Was.


AśkaK

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam wszystkich :)

o odpisie pamiętam!!! tak jak obiecałam wcześniej będzie to razem 2%
chyba w przyszłym tygodniu juz sie z tymi papierzyskami uporam.
Jak ja nie znoszy tych wszystkich dokumentów, załączników :mad: i innej makulatury!

U nas, czyli u Meli wszystko ok. Ma wielkie poczucie własności i rości sobie prawa także do działki sąsiada :)
a ogólnie... to jest agresywnym złośnikiem.

Dzisiaj pogoniła pana z netii, wcześniej nie pozwoliła przejść sąsiadce (no inna sprawa, że wtargnęła na nasz teren).
Pokąsała też sunie siostry, na szczęście tylko w ogon.

A teraz śpi i pochrapuje sobie, ale zaraz wyciągam moje kobietki na siku :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to babsztyl złośliwy!!!!! ALa, badz konsekwentna, bo Ci to to na glowe wejdzie ;)

Cieszymy sie, ze u Was wszystko OK. To Melka ma sie gdzie wyszalec, nie powiem, jeszcze działka sąsiada doszła :evil_lol:

A może załóżcie osiedlowa agencję stróżująca z MELA jako głownym pracownikiem, sasiedzi jeszcze abonament zaplaca :evil_lol: , albo przynajmniej smakolyka dla pieskow ( Punia sie zalapie dzieki Melce do pracy) ;)

Dziekujemy za pamiec o 1% i serdecznie ściskamy UCHOLE i nie tylko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nasza pieknota:
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6517/mela1jo9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1883/podchody2hn4.jpg[/IMG]

i szalenstwa z Punia ;)
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2186/melaipunia3ke7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

U Meli w domku zawitał .. kotek ;)

Oczywiście też chce być miziana i brana na rączki :lol:

A tu cytuje Alę, opiekunke Melki:

[COLOR=indigo]Mela w poprzednim wcieleniu była chyba... motylkiem! Zdaje się ciągle zapominać, że waży ze 30 słodkich kilogramów.
Przynajmniej jest co przytulić, jeśli nie zostanie sie wcześniej zadeptanym albo stratowanym :) [/COLOR]
[COLOR=indigo][/COLOR]
[COLOR=indigo]:evil_lol:


[/COLOR][COLOR=indigo]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mamy wieści od Ali :loveu::

[COLOR=red]Witam, [/COLOR]

[COLOR=red]jednak co pies, to pies![/COLOR]
[COLOR=red]Siedzę na zwolnieniu i kuruję grypsko. [/COLOR]
[COLOR=red]Przeniosłam się ze spaniem do drugiego pokoju, co by męża nie zarazić, a Mela przeniosła sie razem ze mną!!![/COLOR]
[COLOR=red]Łóżko mamy małe, tapczanik jednoosobowy, ale wcale jej to nie przeszkadza. No i jak tu nie kochać psiny? [/COLOR]

A oto MELA na tapczaniku :evil_lol:
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8923/spankocb4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ponownie dostaliśmy wieści od Rodzinki MELI:

[COLOR=red]Witam :)

chyba udało mi sie wysłać fotki :) Meli i Kociątka!
Mela nie chciała jakoś pozować, ale udało mi sie wczoraj pyknąć, jak kursowała z wędzonym uchem w pysiaku.
Foteczka Kociątka jest dzisiejsza, udaje, że "poluje" ;)

Jednak każdy pies to inny charakter. Punia cały czas przybiera pozę księżniczki i traktuje resztę rodzeństwa z góry, natomiast Mela i Kotuś są w wielkiej przyjaźni... dzielą nawet łoże (oczywiście moje!!!) i kot może sie wtulić w Melcie :)
Dwa razy Mela kota przysiadła :):):) ale udało mu sie wydać rozpaczliwe dźwięki pomocy. Tyle tylko, że na Meli to miauczenie nie zrobiło wrażenia i nie ruszyła pupy. Generalnie kota udało sie ocalić.

pozdrawiamy wszyscy baardzo cieplutko + dwa mokre buziaki od Melci[/COLOR]
[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5210/mela1ie5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]"Nie pamiętam, czy składałyśmy życzenia świąteczne :)
życzymy zdrowych i pogodnych świąt, dużo zdrowia i pogody ducha :)

U nas był "mały" wypadek, ale już sytuacja jest opanowana. W piątek Mela tak szalała na spacerku (zawsze szaleje), że bardzo nieprzyjemnie rozcięła sobie nóżkę, a dokładnie w prawe przedniej łapce poduszkę (nie wiem czy tak to sie nazywa).
Wpadła do domu, obleciała kuchnię, pokój rodziców, zahaczyła o łóżko mamy, potem pognała na górę, wpadła na moje łóżko i z powrotem zbiegła na dół. Słowo honoru, wyglądało jakbyśmy kogoś zamordowali i takiego krwawiącego ciągali po całym domu!
Teraz Mela ma opatrunek i nosi go bardzo dumnie :) na szczęście nie ma pokusy aby go zdejmować.
Przemywam łapkę rumiankiem, Mela wylizuje i robimy zgrabną bambułę ;)
Tylko skończyły sie spacerki i siku musi robić na ogródku. Może za kilka dni wyjdziemy na jakiś normalny spacer, ale jak nóżka będzie już porządnie zagojona. Do świąt się zagoi :)[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mela jako biedna i pokrzywdzona, nauczyła sie świetnie wyłudzać od nas różne jedzonka, bo jak to odmówić choremu?!
Wczoraj wsunęła pikantne fistaszki, potem jaśki śniadaniowe z nadzieniem kokosowym, a od taty pakę herbatników. Dzisiaj kończy drugie wędzone ucho...
Ale z niej słodka dziewczynka ;)"[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Pękam z dumy z naszej Meli! Na okoliczną budowę przybłąkał sie psiak. Spacerował sobie po okolicy .. i zaprzyjaźnił się z Melką. Zaczął przychodzić do koleżanki coraz częściej, a Mela bardzo przyjaźnie go przyjmowała. NIe była nawet zazdrosna o michę i głaski, na które NOWY jest bardzo łasy. Krok po kroku... i wygląda na to, że dzięki wspaniałemu sercu Ali i Jej TZ, a także pełnej akceptacji Meli- TOBI ( bo takie ma już imię) znalazł DOM :multi::multi::multi:

Trzymajmy kciuki, aby wszystko się ułożyło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...