Jump to content
Dogomania

Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mała ma dziś operację o 19.30 połowe zapłaci Fundacja Kastor a reszte co się uzbiera i po operacji będe ją musiała zabrać do siebie zeby doszła do zdrowia a potem trzeba będzie szukać domku .
Tu jest ona [url]http://www.dogomania.pl/threads/221034-Sunia-po-wypadku-szuka-domku-........pilne[/url]
Zawożę ją do weta dziś o 15...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dziękuje za karme dla kotów worek doszedł .Dzięki.
Sunia nie będzie miała operacji, a przynajmniej jeszcze nie dzisiaj. Po gruntownym zbadaniu okazało się, że pękniętej miednicy nie będzie zabezpieczał operacyjnie, bo operacja mogłaby więcej zaszkodzić, niż pomóc. Sunia powinna mieć mało ruchu i dużo spokoju. Polecił podawać jej mocne środki znieczulające i obserwować ją jak będzie się poruszała.
Zdjęcie wyśle do konsultacji do kliniki w Gdyni, czy Gdańsku, bo niepokoi go coś na kości kulszowej. Jeśli to miałoby w znacznym stopniu utrudniać suni poruszanie się, wtedy konieczna byłaby operacja, ale już poważna i jeśli Lidia dobrze zrozumiała, to w tej klinice w Gdyni, czy Gdańsku. Na razie sunia jest w gabinecie, gdzie zostanie do jutra.I jutro muszę po nią jechać a gdyby przestała robić kupe to operacja musi być dalej .

Link to comment
Share on other sites

Tak ludzie trzymają zwierzęta ta szmata to ode mnie pod nią jest ziemia , jak pada leci do środka a pies tam wchodzi tyłem :-( to jakiś żart ....Na mój tel do straży psa wsadzili do szopy bez światła niczego zadzwoniłam gdzie indziej .Zapomniałam napisać że tam jest owczarek samiec duży...a to nawet nie sięgało mi do kolana .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Tak ludzie trzymają zwierzęta ta szmata to ode mnie pod nią jest ziemia , jak pada leci do środka a pies tam wchodzi tyłem :-( to jakiś żart ....Na mój tel do straży psa wsadzili do szopy bez światła niczego zadzwoniłam gdzie indziej .Zapomniałam napisać że tam jest owczarek samiec duży...a to nawet nie sięgało mi do kolana .[/QUOTE]

Brak slow!:angryy:co z nim bedzie?Nie no ,juz mi sie to wszystko w glowie nie miesci:placz:

Link to comment
Share on other sites

Karmi go moja znajoma już tyle razy dzwoniłam do na s , wysłałam zdjęcie budy do Animalsu do p.prezes do Bydgoszczy tak nie może być .Żal psa i taki łaskawy a teraz siedzi w szopie jak świnia na odchodach i tak mu się poprawiło .Makabra to się chyba nigdy nie zmieni zobaczymy co p. prezes zdziała ...

Link to comment
Share on other sites

Jest coraz gorzej:-(Juz strach na dogo wchodzic,bo chcialoby sie pomoc wszystkim ale czlowiek nie jest w stanie..:-(

Kochani przypomne o glosowaniu na Krakvecie,tylko pare glosow wygrywamy..
PROSZE GLOSUJCIE.Glodne psiaki w Klembowie czekaja na karme..
Dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Jest coraz gorzej:-(Juz strach na dogo wchodzic,bo chcialoby sie pomoc wszystkim ale czlowiek nie jest w stanie..:-(

Kochani przypomne o glosowaniu na Krakvecie,tylko pare glosow wygrywamy..
PROSZE GLOSUJCIE.Glodne psiaki w Klembowie czekaja na karme..
Dziekuje![/QUOTE]

Masz rację zwierząt w potrzebie jest masę ci -urzędnicy powinni pomagać mają to w nosie - ale najgorzej jak spotkasz zwierzę na swojej drodze i wtedy co zrobić zostawić je jak wiesz że ktoś inny mu nie pomoże .To jest straszne trzeba wybierać ja zawsze wybieram i pomagam , biore , szukam domku cokolwiek na ulicy nie zostawię tak nie można .Ale ciągle jakis nowy zwierzak potrzebuje pomocy ;( a jeszcze ten co ma swojego pana też spogląda na ciebie i jego oczy mówią - POMÓŻ MI ......;( .I wtedy dzwonimy robimy szum próbujemy i nieraz się uda i to jest wspaniałe .Dla takich chwil żyjemy i ja czuje się lepiej /.Pozdrawiam tu wszystkich razem mozemy zrobić więcej .......

Link to comment
Share on other sites

Prosze, przekazujcie dalej ten apel:

"APEL DO WSZYSTKICH SCHRONISK!!! DO BOKSÓW BUD I KOJCÓW, W KTÓRYCH SĄ SZCZENIĘTA, PROSZĘ, NIE WYŚCIEŁAJCIE SŁOMY, LECZ SIANO, LUB KOCE POLAROWE. SŁOMA KALECZY ICH UKŁAD POKARMOWY, KIEDY ROZSYPUJĄ JEDZENIE, ZJADAJĄ SŁOMĘ RAZEM Z JEDZONKIEM. TO IM SZKODZI. SIANKO TEGO NIE ZROBI.
PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE WIADOMOŚCI!!!! APEL DO WSZYSTKICH SCHRONISK!!! ZRÓBCIE ZBIÓRKĘ STARYCH BLUZ POLAROWYCH. MOŻNA Z TEGO PSIAKOM ZROBIĆ ZIMOWE KUBRAKI. MAŁYM PSOM Z RĘKAWÓW, A DUŻYM ZOSTAJĄ SERDAKI. BĘDZIE IM CIEPLEJ.
NA OKRES ZIMOWY, ZABIERZCIE SWEGO PSA DO DOMU, GARAŻU, KOTŁOWNI... TAM GDZIE JEST CIEPŁO. NIE TRZYMAJCIE PSA NA PODWÓRKU!!!
W OKRESIE ZIMOWYM, KONIECZNIE DOLEWAJCIE PSOM DO WODY, OLEJ JADALNY. WTEDY WODA NIE ZAMARZA DO KOŃCA.

PSY, KTÓRE DŁUGO PRZEBYWAJĄ NA DWORZE W CZASIE MROZÓW, MUSZĄ MIEĆ NATŁUSZCZANE ŁAPKI BARDZO TŁUSTYM KREMEM. TO CHRONI PRZED ODMROŻENIAMI. WARTO TEŻ KONTROLOWAĆ STAN SKÓRY NA ŁAPACH SWEGO PSA"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...