Jump to content
Dogomania

Kajtus ma już własny domek!! WSPANIAŁY DOMEK!!!


VIVA

Recommended Posts

  • Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HURRRA Kajtuś już we własnym domku!!! Z Własną Panią i Panem tylko dla niego;) Niech im bedzie razem cudownie!
Kajtuś ma też nowe imię - Ebi, prawda jakie ładne, myslę, że pasuje do niego. Dostałam nawet 2 zdjęcia z nowego domku i informacje że Kajtuś - Ebi radzi sobie bardzo dobrze.

DZIEKUJE :iloveyou::cool2::klacz::smilecol::lilangel::multi::thumbs::sweetCyb::bigcool::laola:TO DZIEKI WAM UDALO SIE ZNALEZC DOMEK !!!

Link to comment
Share on other sites

Kajtuś - Ebi czuje sie w domku coraz lepiej, w nocy tez jest wszystko ok, ogolnie nie sprawia kłopotów, a domek traktuje już jak swoj. Troche sie boi windy,ale chyba dlatego, że nie zna takiej formy transportu. Myślę, że wszystko sie dodrze układa.
Zdjecia mam tylko 2 i czekam na więcej. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Patia, a może któraś z osób ineresujących się Kajtusiem na allegro chciałyby innego w typie ratlerka? Jest tu taki jeden na forum, i do tego w schronisku czeka na domek biedaczek:placz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33358&goto=newpost[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam cieplutko Wszystkich, którzy mieli swój wielki udział w sprawie Kajtka;) Jestem jego nową towarzyszko-panią:lol: Ebi bo tak Kajtek ma teraz na imię jest naszym ukochanym domowym rozśmieszaczem. W swoim nowym domku stał się już pewnym siebie gospodarzem (ilekroć słyszy, że ktoś wysiada z windy na naszym piętrze od razu szczeka i robi awanturę pod drzwiami:evil_lol: ) Większą część dnia słodko przesypia obok mnie albo u nóg swojego pana Wojtka, więc żeby spał w swoim wygodnym legowisku przenoszę je gdy tylko zmieniamy miejcse dłuższego posiedzenia;) Na spacerkach biega już bez smyczy, co sprawia mu wyjątkową radość:multi: :multi: :jumpie: Wydaje mi się, że on musiał biegać luzem (np. na podwórku) u swego wcześniejszego pana:cool1: , gdyż na smyczy nie potrafi chodzić, ale "staramy się" powoli przystosować:roll:
Z wielkim smutkiem czytałam wątek Kajtusia na tym forum, nie wiedziałam, że tak długo szukał domku...:-( Ja odnalazłam go na allegro, od pierwszej chwili wiedzieliśmy,że go bardzo chcemy i udało się:multi: Maleńki Ebi jest z nami... Dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

witamy was na dogomanii :)))
ja razem z patia i jej corka bylam u was na ogledzinach:)
uwazajcie zeby kajtus nie uciekł, wczoraj uciekł swiezo wyadoptowany pies, i teraz trwa wielka akcja poszukiwawcza...
ciesze sie ze kajtus sprawia wam wiele radosci :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...