Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

Witam w gronie przymusowo separujących pieski podczas wizyt... moja siedzi w oddzielnym pokoju.
Jesienią "skubnęła" w ramię znajomą męża, która najpierw kłóciła się z nim przez telefon a za chwilę taka podekscytowana kontynuowała dyskusję u nas w domu z gorączkową gestykulacją i podniesionym glosem...
A suczka cóż...podskoczyła od tyłu do machającego ramienia.i broniła swojego pana!
Koleżanka wiedziała ze mała boi się ruchu ręką ale stało się takie cos...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monika_tbg']Witam:cool3:[/QUOTE]

Czeeść :buzi:

[quote name='caroolcia']ja mam podobne problemy z Burbonem czasmi, on jest raczej strachliwy w stosunku do obcych i w momemcie próby pogłaskania przez obcego potrafi kłapnąć ząbkami. Wprawdzie jeszcze nie (i oby tak zostało) ugryzł nikogo na serio, ale takie ma dziwactwa. Znajomych nie ruszy i bardzo wylewnie sie wita ;-) a niunieczka może pomyślała, że musi bronić swojego "stadka" ;-)

A przede wszystkim pieknie dziękujemy za banerki - są fantastyczne!!!!!! - tylko ja być laik, ja nie umieć ich wgrac w moim panelu:oops:[/QUOTE]

No duży piesek jak kłapnie ząbkami to też może zaboleć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Witam w gronie przymusowo separujących pieski podczas wizyt... moja siedzi w oddzielnym pokoju.
Jesienią "skubnęła" w ramię znajomą męża, która najpierw kłóciła się z nim przez telefon a za chwilę taka podekscytowana kontynuowała dyskusję u nas w domu z gorączkową gestykulacją i podniesionym glosem...
A suczka cóż...podskoczyła od tyłu do machającego ramienia.i broniła swojego pana!
Koleżanka wiedziała ze mała boi się ruchu ręką ale stało się takie cos...[/QUOTE]

No tak psiakom często wydaje się co innego. Moja sucz jak są goście najpierw uważnie obserwuje a jak gość się poruszy (czyt. wstanie, ruszy nogą) rzuca się na palce u nóg, pięty itd. :diabloti:

PS. Czoko bardzo się cieszę ze nas odwiedziłaś. I przepraszam ze nas tak długo u was nie ma ale prawdopodobnie wyrejestrowałam Was z subskrypcji, nie wiem jak to sie stało :(

[quote name='caroolcia'] I jak? Do twarzy nam z banerkiem ;-)?
Dziękujemy!!!!!:loveu: :multi: :megagrin: :cool2: :thumbs: :laugh2_2: :laola: :cunao: :lilangel: :klacz: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][/QUOTE]

Oczywiscie :)
cieszę się ze się podoba :)

[quote name='Dobcia']Witam:loveu:

[B][COLOR=Red] Wielki pies w małym ciałku z twojej Tinci... [/COLOR][/B]

Z Negrem są tylko problemy, jak przychodzą małe dzieci...a Hasek nie toleruje żadnych obcych:roll:

Dobrze, że Tincia taka mała;-)[/QUOTE]

[B][COLOR=Red]Bardzo dobrze powiedziane :evil_lol:

[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Tina też nie lubi małych dzieci i czesto zdarza się jej "zapomnieć że nie wolno" i często ja mam problemy... :(


[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']PS. Czoko bardzo się cieszę ze nas odwiedziłaś. I przepraszam ze nas tak długo u was nie ma ale prawdopodobnie wyrejestrowałam Was z subskrypcji, nie wiem jak to sie stało :(
[/quote]

Nie szkodzi najważniejsze że znowu jesteś.
Ja z kolei często składam wizyty bardziej milcząco...
Pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[B][I]Witajcie ;) Żeby było jasne wszytsko , to jestem na bierząco w waszej galeri ;) Podobnie do was rzadziej piszę na galeriach ;) Pozdrawiam ;) [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]PS . macie miejsce w ulubionych ;)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][I][B]Witanko;-) .ooooo a to Tinka niegrzeczna dziewczynka heheh;-) ...no ale my mamy podobnie .....zero obcych ....nie ma mozliwosci pogłaskania od razu pelny usmiech na pysku...... w domu spoko ..byle nie dotykac.....lezy sobie grzecznie badz idzie do sypialni pilnowac wielkiego łozaaaaa ;-)........do swiata zwierzat jest bardzoooo pozytywnie nastawiona ;-)........... suma sumarum musimy uwazac zeby ktos nieopatrznie nie zechciał sie do tej kupy futra przytulic bo moga byc kłopociki ;-)
Buziaczki
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=Navy][I][B]Witanko;-) .ooooo a to Tinka niegrzeczna dziewczynka heheh;-) ...no ale my mamy podobnie .....zero obcych ....nie ma mozliwosci pogłaskania od razu pelny usmiech na pysku...... w domu spoko ..byle nie dotykac.....lezy sobie grzecznie badz idzie do sypialni pilnowac wielkiego łozaaaaa ;-)........do swiata zwierzat jest bardzoooo pozytywnie nastawiona ;-)........... suma sumarum musimy uwazac zeby ktos nieopatrznie nie zechciał sie do tej kupy futra przytulic bo moga byc kłopociki ;-)
Buziaczki
[/B][/I][/COLOR][/quote]


ojej, a ja pewnie bym chciała takie futerko wymiziać :crazyeye:

coś mi się wydaje, że może od początku nie zwracałaś na takie wybryki uwagi i dlatego, takie zachowanie z wiekiem się pogłebia, moja Perełka też nie pozwoli mnie dotknąć, jak jest u mnie na rękach, ale jak ktoś zechce ją pogłaskać, a jak jej się to nie podoba to mówię nie wolno!!! nie ruszaj!!! i można głaskać, czasem wprawdzie jak ktoś jest "pachnący inaczej" czyli po alkoholu to może pokazać ząbki, ale głaskać można :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbara.h']ojej, a ja pewnie bym chciała takie futerko wymiziać :crazyeye:

coś mi się wydaje, że może od początku nie zwracałaś na takie wybryki uwagi i dlatego, takie zachowanie z wiekiem się pogłebia, moja Perełka też nie pozwoli mnie dotknąć, jak jest u mnie na rękach, ale jak ktoś zechce ją pogłaskać, a jak jej się to nie podoba to mówię nie wolno!!! nie ruszaj!!! i można głaskać, czasem wprawdzie jak ktoś jest "pachnący inaczej" czyli po alkoholu to może pokazać ząbki, ale głaskać można :lol::lol:[/quote]

[COLOR=Navy][I][B]Nie Ty jedna heeheh uwierz mi :loveu:.....no ale jak trzymam jej pychol to czasami na spacerku dzieciaki przytulaja sie do futerka eheheh:multi:

Jej zachowanie poniekad wynika ze zbyt pozno rozpoczetej socjalizacji ....kudłata trafila do nas juz prawie jako 5 miesieczne szczenie ktore oprocz hodowcow i swojego rodzenstwa nie widziła nikogo innego ......przeszlismy długa droge zeby wyprowadzic ja na ludzi:evil_lol:....... było bardzoooo dobrzeeeeee .niestety przez nieodpowiedzialnosc jednego ze szkoleniowców na kursie PT ...CAłA NASZA ZMUDNA PRACA POSZłA NA MARNE .......i Zuzolka znowu zaczeła byc wrogo nastawiona do wszystkich obcych :placz:

Pozdrawiamy Tinuskowa !!!!!!!!!!!! ...i foteczki chcemy !!!!!!!!!
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kochane ja wpadałam tylko na chwileczke. Potem poodpowiadam na wasze posty no i moze dam fotki, a teraz musze leciec na 2 koniec miasta, śnieg pada jest zimno i strasznie mi sie niechce ale jak mus to mus. Musze jeszcze głowe wysuszyc pomalowac sie ło matko niewyrobie sie :(

no to paaa :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14'][B][I]Hej :loveu:. Zuzolandia mam pytanko ... Zuźka to jest z hodowli czy pseudohodoffli ;) [/I][/B][/quote]

[COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Zuzka jes z HODOWLI :loveu:......jej oficjalna nazwa to DIUNA Anabrii :loveu:...BERGER de BRIE :loveu::loveu:.....po domowemu została Zuzolka eheh:multi:


To Tinuskowa czekamy na foteczki :loveu: niecierpliwie :loveu:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...