Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

[quote name='Agushka']Cześć Edysia, w końcu dotarłam :) A gdzie nowe fotki cio?[/quote]

no nowe to te z podróży :D
hehehe... nie mam nowych bo jakos nie mam czasu a teraz mam nowa pasje:D ucze sie robić banerki :D juz dzisiaj 3 zrobiłam:D:D

[quote name='zuzolandia'][IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/15-12.jpg[/IMG]

.w sina dal w sina dal.....jedziem jedziem w sina dalllllllllllll heehehhe;-)
Witanko złociutka ;-)[/QUOTE]

Witamy :buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Cześc Edytko :multi:
Opowiadaj co u Was ;)[/quote]

Cześć Sylwuniu :buzi:
u nas nic..:) Tina od 2 dni pałaszuje kosc którą jej kupiłam i nie może dać rady :D
a ja ucze sie robić banerki i zrobiłam dzisiaj 3 :) a teraz lece na film "Niczyje dziecko"

papapa :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']dzieńdobrywieczoor :multi:[/QUOTE]

Heloł :buzi:

[quote name='Monika_Tbg']Lece spać :lol:
[SIZE=6][COLOR=yellowgreen][B]Dobranoc :buzi: [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Dobranoc :buzi:

[quote name='B@$!@']Bry wieczór - dobranoc :evil_lol:[/QUOTE]

Dobry wieczór dobranoc :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki ja to muszę Wam coś opowiedzieć. Dzisiaj Tina [B]ugryzła [/B]mojego kolegę :shake: Już wcześniej zdarzało jej się zaatakować jakiegoś psa, przechodnia. Niestety taka jest prawda ze zdarza jej się atakować nawet małe dzieci. Niedawno ugryzła mojego kuzyna (5 lat) ale wina była jego bo ją zaczepiał, ale dzisiaj całkiem bez powodu rzuciła się na rękę kolegi. Chciał się przywitać z innym kolega i tak się złożyło ze jego ręka była nad głową Tiny i zaatakowała jego [B]kciuka. [/B]Być może wydawało jej się ze chce mi zrobić krzywde... ale nie byłam z niej zadowolona :( Ale ona ma juz w sobie taki instynkt że jeśli ktoś próbuje zrobić mi krzywdę albo komuś z rodziny to jest gotowa zabić mimo ze jest taka mała....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Ciotki ja to muszę Wam coś opowiedzieć. Dzisiaj Tina [B]ugryzła [/B]mojego kolegę :shake: Już wcześniej zdarzało jej się zaatakować jakiegoś psa, przechodnia. Niestety taka jest prawda ze zdarza jej się atakować nawet małe dzieci. Niedawno ugryzła mojego kuzyna (5 lat) ale wina była jego bo ją zaczepiał, ale dzisiaj całkiem bez powodu rzuciła się na rękę kolegi. Chciał się przywitać z innym kolega i tak się złożyło ze jego ręka była nad głową Tiny i zaatakowała jego [B]kciuka. [/B]Być może wydawało jej się ze chce mi zrobić krzywde... ale nie byłam z niej zadowolona :( Ale ona ma juz w sobie taki instynkt że jeśli ktoś próbuje zrobić mi krzywdę albo komuś z rodziny to jest gotowa zabić mimo ze jest taka mała....[/quote]
po prsotu pewnie poczuła zagrożenie i dlatego zaatakowała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Ciotki ja to muszę Wam coś opowiedzieć. Dzisiaj Tina [B]ugryzła [/B]mojego kolegę :shake: Już wcześniej zdarzało jej się zaatakować jakiegoś psa, przechodnia. Niestety taka jest prawda ze zdarza jej się atakować nawet małe dzieci. Niedawno ugryzła mojego kuzyna (5 lat) ale wina była jego bo ją zaczepiał, ale dzisiaj całkiem bez powodu rzuciła się na rękę kolegi. Chciał się przywitać z innym kolega i tak się złożyło ze jego ręka była nad głową Tiny i zaatakowała jego [B]kciuka. [/B]Być może wydawało jej się ze chce mi zrobić krzywde... ale nie byłam z niej zadowolona :( Ale ona ma juz w sobie taki instynkt że jeśli ktoś próbuje zrobić mi krzywdę albo komuś z rodziny to jest gotowa zabić mimo ze jest taka mała....[/quote]


Prawdziwa obrończyni z malutkiej Tinki jest. :crazyeye:

Ale tak poważnie to nie dziwię Ci się, że się zdenerwowałaś.

Mnie też kiedyś dziabnął pies koleżnki (bardzo dobrze go znałam), tylko dlatego, że trzymałam rękę nad jego glową. Może w przypadku Tiny też tak było, może nie lubi jakiś określonych sytuacji...

Mam nadzieję, że Twojemu koledze nic strasznego się nie stało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Ciotki ja to muszę Wam coś opowiedzieć. Dzisiaj Tina [B]ugryzła [/B]mojego kolegę :shake: Już wcześniej zdarzało jej się zaatakować jakiegoś psa, przechodnia. Niestety taka jest prawda ze zdarza jej się atakować nawet małe dzieci. Niedawno ugryzła mojego kuzyna (5 lat) ale wina była jego bo ją zaczepiał, ale dzisiaj całkiem bez powodu rzuciła się na rękę kolegi. Chciał się przywitać z innym kolega i tak się złożyło ze jego ręka była nad głową Tiny i zaatakowała jego [B]kciuka. [/B]Być może wydawało jej się ze chce mi zrobić krzywde... ale nie byłam z niej zadowolona :( Ale ona ma juz w sobie taki instynkt że jeśli ktoś próbuje zrobić mi krzywdę albo komuś z rodziny to jest gotowa zabić mimo ze jest taka mała....[/quote]

ja mam podobne problemy z Burbonem czasmi, on jest raczej strachliwy w stosunku do obcych i w momemcie próby pogłaskania przez obcego potrafi kłapnąć ząbkami. Wprawdzie jeszcze nie (i oby tak zostało) ugryzł nikogo na serio, ale takie ma dziwactwa. Znajomych nie ruszy i bardzo wylewnie sie wita ;) a niunieczka może pomyślała, że musi bronić swojego "stadka" ;)

A przede wszystkim pieknie dziękujemy za banerki - są fantastyczne!!!!!! - tylko ja być laik, ja nie umieć ich wgrac w moim panelu:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...