Jump to content
Dogomania

Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]


Martika&Aischa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wapiszon']Na który by wątek ,, medialny'' by nie zajrzeć tam malizna78. Już boję się otworzyć lodówkę , bo wyskoczy malizna 78;)[/QUOTE]

[quote name='epe']Ciotka!
Mam to samo:evil_lol: Ona coś bierze,że taka nakręcona?[/QUOTE]
A to wynika z tego niezbicie, że biegacie tylko po "medialnych wątkach"
Szkoda.
Na "niemedialnych" tez jestem.
Tylko jakoś was nie widze.
Miło mi, ze tak się mną zajmujecie,
Ale to jest wątek Misia.
Więc radzę pomyślec o nim.
Kochana poczciwa mordeczka
czeka na ciepły kąt.
Dośc już się natułał w swoim życiu.
Moze tym razem mu się uda.
Może w końcu odnajdzie miłość, ciepło i bezpieczeństwo.
Martika nie pozwoli aby było inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']A to wynika z tego niezbicie, że biegacie tylko po "medialnych wątkach"
Szkoda.
Na "niemedialnych" tez jestem.
Tylko jakoś was nie widze.
Miło mi, ze tak się mną zajmujecie,
Ale to jest wątek Misia.
Więc radzę pomyślec o nim.
[B][COLOR=red]Kochana poczciwa mordeczka [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]czeka na ciepły kąt.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Dośc już się natułał w swoim życiu.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Moze tym razem mu się uda.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Może w końcu odnajdzie miłość, ciepło i bezpieczeństwo.[/COLOR][/B]
Martika nie pozwoli aby było inaczej.[/QUOTE]

Malizna!
Już wiemy ile ważysz i znamy Twój wzrost - możesz przestać z tymi infaltylnymi tekstami?:cool3:
Podejrzewam,że Twoje 10 letnie dziecko lepiej by napisało!
Wiesz ile ogłoszeń dla psiaków mogłabys zrobić, zamiast biegać po wątkach i wypisywać epistoły?
I uważasz, że robisz tak dla dobra psów? Jakich?:crazyeye:
Któremu z tych świeżo zabranych zrobiłaś ogłoszenie? Jakie są efekty Twojego klepania w klawiaturę?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,przepraszam,że tak wtargnęłam...,ale pilnie proszę o pomoc dla Naszego niewidomego Sokoła.Opuszcza jutro DT,a brakuje kompletu deklaracji na nowe miejsce:-(Proszę, dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki[/url].

Edited by katarzyna09
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Moja pierwsza i ostatnia zarazem wypowiedź w kierunku Malizny i osób równie aktywnie jak ona chcącym pomóc Miśkowi, a których nicki widać tylko tam gdzie jest jakaś zawierucha i godzinne dyskusje:
"proszę idźcie do najbliższego schroniska, wyprowadźcie chociaż jednego psa na spacer, tam ich tyle leży na betonie, naprawdę potrzebują waszej pomocy, zasponsorujcie któremuś z nich specjalistyczne badania, jedźcie na wizytę PA, weźcie na siebie odpowiedzialność jeśli ocenicie dom jako dobry, znajdźcie jakiemuś psu ze schronu albo ulicy miejsce, zawieźcie go tam, róbcie ogłoszenia dla tych bied, róbcie bazarki aby było czym za te badania zapłacić, mogłabym długo jeszcze wymieniać co możecie zrobić jeśli tak los zwierząt leży Wam na sercu. Dla Misia i dla nas będzie najlepiej jak nam pozwolicie teraz spokojnie działać w realu, co cały czas robimy. A jad płynący z waszych wypowiedzi tylko odstręcza żeby tu wchodzić:(.

Wszystkim pozostałym obecnym na wątku bardzo jesteśmy wdzięczne zarówno za realną pomoc jak i za dobre słowo.[/QUOTE]

ładna i mądra w dodatku :cool3::cool3::cool3: wybuchowa mieszanka:loveu:

[COLOR=red][B]"lubię to"[/B][/COLOR]:evil_lol:


hmmm jak kilka dni temu malizna mignęła mi przed oczętami to zauważyłam jeno jakieś 300 postów :-)
niezły rezultat: ponad 300 kolejnych nabitych przez bicie piany i rzucanie się ząbkami na każdego, kto ma swoje zdanie ;-)

I dajcie jej spokój- niech dziewczę robi "karierę" póki "młoda" :cool3::cool3:

Edited by BERKANO
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']ładna i mądra w dodatku :cool3::cool3::cool3: wybuchowa mieszanka:loveu:

[COLOR=red][B]"lubię to"[/B][/COLOR]:evil_lol:


hmmm jak kilka dni temu malizna mignęła mi przed oczętami to zauważyłam jeno jakieś 300 postów :-)
niezły rezultat: ponad 300 kolejnych nabitych przez bicie piany i rzucanie się ząbkami na każdego, kto ma swoje zdanie ;-)

I dajcie jej spokój- niech dziewczę robi "karierę" póki "młoda" :cool3::cool3:[/QUOTE]Podobno kończysz z dogomania!
I podobno to watek Miśka!
A kysz!
ps.
następna, ktora mierzy zdolnośc pomagania zwierzetom,
ilością postów na dogomanii,
to się uśmiałam
choć mi nie do smiechu.
Nie dziwię się więc decyzjom co do "swojego psa" w raju
Jaki pan, taki kram!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Podobno kończysz z dogomania!
I podobno to watek Miśka!
A kysz!
ps.
następna, ktora mierzy zdolnośc pomagania zwierzetom,
ilością postów na dogomanii,
to się uśmiałam
choć mi nie do smiechu.
Nie dziwię się więc decyzjom co do "swojego psa" w raju
Jaki pan, taki kram![/QUOTE]

dla Miska zrobiłam więcej niż pannica, która rzuca jadem na prawo i lewo.
Bezmiar bezmyślności ludzkiej jak widać jest zaraźliwszy od najgorszego wirusa grypy ;-)
I ciekawe jak usuniesz mnie maleńka z wątku psiaka, któremu bardzo dużo pomogłam... hmmmm
Martiko, Myszo- mam zrobić wypad, bo mnie wywalają hihihihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']dla Miska zrobiłam więcej niż pannica, która rzuca jadem na prawo i lewo.
Bezmiar bezmyślności ludzkiej jak widać jest zaraźliwszy od najgorszego wirusa grypy ;-)
I ciekawe jak usuniesz mnie maleńka z wątku psiaka, któremu bardzo dużo pomogłam... hmmmm
Martiko, Myszo- mam zrobić wypad, bo mnie wywalają hihihihihi[/QUOTE]
Ja nie wywalam nikogo.
W takie zabawy się nie bawię.
Nie musisz się chwalić ile komu pomogłas.
Widze przecież, że masz prawie 3000 postów;)
To mówi samo za siebie;)
Mówię a kysz wypowiedziom nie związanym z Miśkiem.
To wszystko.
Tu jest wątek Misia
Mnie stąd równiez nikt nie wyrzuci.
Chocby bardzo chciał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Mała ty znasz Miśka od ilu... tydzień, dwa maksymalnie...
My z Nim byłyśmy od samego początku... [B][U]to[/U] [/B]o czymś świadczy a nie awanturowanie się i rzucanie fekaliami we wszystkich, którzy nie myślą tak jak ty malutka.[/QUOTE]Mała, niemała.
Pewnie, że byłyście od początku
a ja mam tylko 300 postów na dogo.
Nie mam nawet prawa się równac.
Przecież przyznałam.
Kłaniam się nisko 3000 postów.
Nie rzucam fekaliami, czego nie moge napisac o Tobie.
Pokaż jedno moje obraźliwe słowo!
Weszłam tu i zostanę.
Ale widzę, ze Ty się nudzisz i wolisz zaczepiac.
Mnie to lotto
ale nie zamierzam udawac, ze nie widzę zaczepek,.
Skoro uważasz, ze warto zaśmiecac wątek Misia,proszę
Możemy się bawić w przepychanki słowne.

Link to comment
Share on other sites

Malizna- przepraszam...
W tym całym bagnie połknęło moją kulturę i wyrozumiałosc względem zdania i opinii innych ludzi- naprawdę sorki ja Cię.
Ja po prostu nie daję już rady z tym co się dzieje: opiniami ludzi, którzy wolą słuchać plotek i iść szturmem pospolitym zamiast poświęcić chwilę nad przeanalizowaniem problemu i SAMODZIELNĄ opinię najlepiej wziętą w własnych, naocznych oględzin...
Boli mnie to, bo ja u Diany byłam 2 razy i widziałam warunki, psiaki i CZUŁAM ich więź ze STADEM, szczęście i widziałam, że są w dobrym stanie.
Wiesz, że z tych wszystkich atakujących i obrzydliwie niszczących życie niewinnej kobiety i Jej dziecka- jedynie kilka osób było, widziało... Ale przecież mądry, dorosły, szanujący się człowiek z doświadczeniem, jakiego dorobiło się większość nas- nie powinien opierać osądów w tak ważnej sprawie jedynie na plotce- czyli słowie przekazywanym z ust do ust, które- jak to plotka- ma to do siebie, że każda osoba urozmaica i upiększa wiadomość...
I jak można się na czymś takim opierać???????
Gdzie racjonalizm????

To co napisałam to nie była absolutnie żadna aluzja do Ciebie, ja dojrzałam chyba do wyplucia tego jadu, złośliwości ludzkiej i etc, których się głupia naczytałam.

Malizno- przyjmujesz przeprosiny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']

To co napisałam to nie była absolutnie żadna aluzja do Ciebie, ja dojrzałam chyba do wyplucia tego jadu, złośliwości ludzkiej i etc, których się głupia naczytałam.

Malizno- przyjmujesz przeprosiny?[/QUOTE]Jestem tu dla psów BERKANO.
Nie musiałas nawet przepraszać, bo ja się nie obraziłam.
Wiem, że internet jest miejscem wylewania frustracji
ale ciagle wierzę, ze łączy nas jeden wspólny cel
Choć każda ma inną drogę do celu.
Ja za dużo się napatrzyłam i
dla mnie jest albo białe, albo czarne.
Nie ma szare.
Tak więc spoko.
Róbmy swoje.

[quote name='emilia2280']mam pakiet ogloszen 45, który mogé odstápic Misiowi, jesli nie ma lub jesli trzeba odswiezyc ogloszenia.[/QUOTE]Właśnie dostałam waidomośc z FB, ze się Emilko chętnie zgodziłaś.
Proszono mnie, zebym napisała,
a Ty już tu jesteś:)
Super!
Bardzo dziękuję za chęc pomocy Misiowi.
On z tego, co wiem nie ma chyba teraz żadnych ogłoszeń.
Ale zaczekamy na opiekunkę.

Link to comment
Share on other sites

hehe, nie ma sprawy, tu mam pakiety, od Magdyska25:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221678-KONIEC!*Tanio-solidnie-szybko!-OGŁOSZENIA-DLA-ZWIERZA-Lenka-z-BDT-Ulv[/URL]*

wstaw tam ladny tekst do ogloszen, kilka zdjéc i kontakt dla zainteresowanych oraz zaznacz ze to z mojego pakietu odstépujé grzecznosciowo jeden dla Misia i Magda na pewno zrobi mu pakiet elegancki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hehe, nie ma sprawy, tu mam pakiety, od Magdyska25:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221678-KONIEC!*Tanio-solidnie-szybko!-OGŁOSZENIA-DLA-ZWIERZA-Lenka-z-BDT-Ulv[/URL]*

wstaw tam ladny tekst do ogloszen, kilka zdjéc i kontakt dla zainteresowanych oraz zaznacz ze to z mojego pakietu odstépujé grzecznosciowo jeden dla Misia i Magda na pewno zrobi mu pakiet elegancki.[/QUOTE]Wielkie dzięki Emilko.
W takim razie zaczekam na opiekunkę,
bo to od niej zależy
co napisac, jaki kontakt
itp.

Link to comment
Share on other sites

No to sobie poczytałam,żenujące! z tego zrozumiałam,że jak się nie wchodzi w dupę tym co się uważają za jedyne sprawiedliwe to jest się inwigilowanym! ten atak na maliznę obrzydliwy!!! WSTYD !!! dlatego żegnam ozięble z domieszką ironii!!! oczywiście ze szkodą dla psa! ale nie mam ochoty na taplanie się w gównie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']No to sobie poczytałam,żenujące! z tego zrozumiałam,że jak się nie wchodzi w dupę tym co się uważają za jedyne sprawiedliwe to jest się inwigilowanym! ten atak na maliznę obrzydliwy!!! WSTYD !!! dlatego żegnam ozięble z domieszką ironii!!! oczywiście ze szkodą dla psa! ale nie mam ochoty na taplanie się w gównie.[/QUOTE]Himbo, dziękuję za zrozumienie.
Chciałabym Cie jednak prosić w imieniu Misia
zebyś została.
Nikogo nie usprawiedliwiam,
bo ataki na mnie i nie tylko na mnie były obrzydliwe faktycznie
i pozbawione zupełnie obiektywizmu.
Ale pisałam już, ze mnie to lotto.
jesteśmy tu dla psów.
Wszystkim nam dlatego buzuja emocje.
Jedni potrafią się do tego przyznac
inni nie.
Ale to nie zmienia faktu,
że Misiowi jesteśmy potrzebni.
Spójrz na niego.
Nie możemy go zostawić:(

[quote name='Charly']himba czy wpłacasz pieniądze na Misia? Jeśli tak i zamierzasz przestać, to nie rób tego. Mam w prawie każdej kwestii odmienne zdanie od większości na watku. Ale co z tego. Misiu potrzebuje pomocy. Nie zostawiaj go.[/QUOTE]
Nawet, jeśli himba nie wpłaca
to jest potrzebna.
Mam nadzieje, ze trochę ostudza się emocje
i wszystko wróci na swoje miejsce.
Tymczasem niepokoi mnie bardziej fakt
ze dziś zero informacji o Misiu
zero kontaktu opiekunki.
Nie wiemy co z ogłoszeniami
jest propozycja pomocy
ale nie ma odzewu i zainteresowania?

Link to comment
Share on other sites

Z Misiem byłyśmy dzisiaj w Almavecie w Sosnowcu, gdzie miał zrobione: prześwietlenie klatki piersiowej, prześwietlenie jamy brzusznej, EKG serca, badanie kału
Prześwietlenia stawów nie można wykonać, stan serca na to nie pozwala - znieczulenie nie wchodzi w rachubę.
Misio ma zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i dysplazję. W ocenie lekarzy nic nie można na to poradzić poza podawaniem środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.
Powiększona lewa komora i lewy przedsionek serca.
Szmery w serduchu, śledziona b/zm, robali nie ma.
Wyników EKG serca jeszcze nie ma.
Będzie dostawał zwiększone dawki leków
Vetmedin 2x dz 5 mg
Furosemid 0,5 tabl 2x dz
Trocoksil zwiększona dawka z 30 na 60 mg
to w kwestii medycznej
W kwesti dt, Misiu jest już w hoteliku Raszka.
Starałyśmy się o miejsce w Maciejowicach przez Fundację SOS dla zwierząt, do dzisiaj czekałyśmy na ostateczną odpowiedź , ale nie było miejsca,
Fundacja SOS dla zwierząt poleciła na Hotel Raszka jako taki do którego z czystym sumieniem możemy oddać Misia.
Prywatny sponsor Misia ten który co miesiąc wpłacał po 200 zł, był dzisiaj z nami obejrzeć warunki w hoteliku, i jak najbardziej zaakceptował.
Prywatny sponsor kontaktował się wcześniej z Fundacją Przystań Ocalenie, która też jak najbardziej polecała ten hotelik.
I to co najlepsze w sytuacji w jakiej jest Misio tzn wymaga podawania drogich leków - [B]Prywatny Sponsor będzie całkowicie pokrywał koszty badań, leków i pobytu Misia w hoteliku do końca życia Misia.[/B]
Przyznam że kamień spadł nam z serca bo nie wiem jak to uciągnęlibyśmy finansowo.
W związku z tym wszystkie ostatnio dokonane wpłaty na Misia zostaną zwrócone darczyńcom, którym bardzo dziękujemy.
Na dzisiaj tylko tyle, bo po dzisiejszym dniu na oczy nie widzę, a muszę jeszcze na bazarku coś zrobić.

Emilko bardzo dziękujemy za chęć zrobienia ogłoszeń. Szanse na domek są raczej znikome ale już takie cuda się zdarzały.
Z tym że może poczekać jak Misio zareaguje na zwiększone leki i jakie będą wyniki EKG.

Link to comment
Share on other sites

Malizna78,a nie bierzesz pod uwagę,że opiekunki latają,biegają z Miśkiem,załatwiają DT,badania itp a poza tym pracują jak normalni ludzi ,a nie siedzą na dogomanii 24h na dobę!!!!
Na tym nie polega pomoc zwierzętom...na klepaniu w klawisze.Coraz gorzej się dzieje na dogomanii,podziwiam Martikę i Myszę2 za to co robią i chwała im za to....
Podejrzane,że nie ma wieści ???!! No pewnie....i co jeszcze dorzucisz? proszę bis.:shake:
Ja zapewne na ich miejscu po odwaleniu takiej roboty to poszłabym spać,a nie rzucała się na dogo,żeby odpisać szczególnie tym żądnym sensacji.;)

EDIT:

Dziękuję Mysza2 za wieści.Emiś znam,cieszę się,że to właśnie u niej będzie Misiek ;)

Link to comment
Share on other sites

Sponsor w butach do nieba pójdzie;) Ja również dziękuję w imieniu Misia!
Cieszę się, że kontaktowały się ciotki z Fundacjami miejscowymi, które pomogły w znalezieniu odpowiedniego miejsca dla Misia!
Dziękuję obydwu organizacjom!
A ciotki, które to realnie załatwiały, to teraz moga grzeszć ile wlezie, bo miejsce tam gdzie sponsor również mają zapewnione!:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...