Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

[quote name='Ka-Vanga']To rozumiem, ze jutro moge sie ubrac na sportowo :cool3: ?[/quote]

Możesz. Muszę potrenować przed Nitrą, bo tam pewnie bedę musiała sama pobiegać. :)

Weź jesli możesz jutro moje graty. Mam nadzieję, że uda mi się autko skołować. :)

Odkryłam jeszcze jedna stratę po obozie. Nie mam trymera :(. Może u kogos sie zaplątał. Niebieski był.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ludek'] To zależy o której się skończą bisy:evil_lol: .[/quote]
:lol::evil_lol::cool3:

A ja jutro mam jeszcze dożka niemieckiego:loveu:

Beata, drugi belg to siostra Vetki Sherrinka(Wiśnia:eviltong:), a bullica to panieneczka, znajoma Sajko i Dragulca:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']:lol::evil_lol::cool3:

A ja jutro mam jeszcze dożka niemieckiego:loveu:

Beata, drugi belg to siostra Vetki Sherrinka(Wiśnia:eviltong:), a bullica to panieneczka, znajoma Sajko i Dragulca:razz:[/QUOTE]

to powo z dożkiem :p

heh, ja sie zapuscilam w wiedzy cavanowskiej chyba troche.. :eviltong: ale mam nadzieje niedlugo ja nadorbic :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']wiecie co? ruda suka urodzila 11 szczeniat.......... chyba zaczne im szukac domów juz....:roll:[/quote]

wrzuc info o szczeniakach na rozne strony o psach w necie... ja dalam ogloszenie na jakies dwie stronki i do tej pory dzwonia do mnie z zapytaniem czy to jeszcze aktualne... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']wrzuc info o szczeniakach na rozne strony o psach w necie... ja dalam ogloszenie na jakies dwie stronki i do tej pory dzwonia do mnie z zapytaniem czy to jeszcze aktualne... :p[/QUOTE]


ok, dzieki, zrobie tak. narazie mam jednego chetnego, piesek bedzie mieszkal w bloku :p wiec zostalo 10.

a Tobie udalo sie oddac wszystkie? ile ich bylo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']urocze maluchy! :loveu:
tak. wszystki sie rozeszly. :p bylo 6 jedno zdechlo wiec do rozdania pozostalo nam 5 ale chetnych mialam duzo wiecej. w wiekszosci wszyscy dzwonili pod koniec wakacji kiedy szczeniakow juz nie bylo! :p[/QUOTE]

hehe, to fajnie ;) ze sie tak udalo.

mam nadzieje ze dzis zgodnie z obietnica sasiad postawi jz ta bude, by male nie musialy lezec na ziemi i zeby nie zmokly jakby deszcz padal...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']wiecie co? ruda suka urodzila 11 szczeniat.......... chyba zaczne im szukac domów juz....:roll:[/quote]

Kurcze.

A może ktoś z tych ludzi, którzy dzwonią do Ani zdecydawiliby się na jakiegoś malucha od Rudej.


Milo tym razem sama wystawiałam. Mamy Zw. Rasy i CWC :). Zakla wystawiała go na BISie.
A na treningu było super. Tylko Milo zakochał się w Mufce. :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

tak. po poludniu na 17. :p

na 9:00 chcialy byc:
Ola z Misia
Karolina z Negra
Ania z Szelma
Marysia z Tigra
Weronika z Nutka
Natalia z Mona (?)


na 17:00
Agnieszka ze Scarlet
Ola z Irda (?)
Natalia z Beza
Sylwia z Szejkiem
Tusia z Mufka
Zuzia z Maka
ja z Owocem
i moze Lidka...

to wszyscy o ktorych wiem...

jesli jest ktos komu wszystko jedno na ktora godzine to prosze zeby przyszedl na 9... :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...