Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

[quote name='Agatka']Kobitki Wy to wogóle zauważacie, że ktoś sie do Was odzywa ??? ;)[/quote]

Zauważamy, zauważamy, tylko, że zdjęć nie mamy:evil_lol: .
Ja cykałam zdjęcia aparatem Mokki, a potem zgrywała je Sajko. Zdjęć jest sporo więc pewnie trochę czasu zajmie samo ich przejrzenie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agatka']Kobitki Wy to wogóle zauważacie, że ktoś sie do Was odzywa ??? ;)[/quote]

Oj, marudzisz :lol: . Dziewczyny tak dawno się nie widziały, że się bardzo stęskniły za sobą, muszą się nagadać ;) .
Zdjęć jeszcze nawet nie obejrzałam, może stopniowo (z małymi przerwami na pracę :evil_lol:) spróbuję coś obejrzeć i obrobić. Większość jednak ma Sajko, bo były zrzucane na jej maszynkę do zdjęć, więc trzeba ją pomolestować.

W sprawie krzesła - spoko, bez paniki, wszystko będzie załatwione, zrzutki nie trzeba robić :lol: .

Link to comment
Share on other sites

No dziewczyny jak patrzę na te zdjęcia ----- ale [B]WAM[/B] zazdroszczę tego obozu :(((

pewnie w tym tygodniu tez macie zajecia - ja niestety szkolenie z pracy :-( :-( :angryy: :angryy: :placz: :placz:

a potem widzimy sie oczywiscie w Łodzi no i we Wrocku :multi: :multi: a potem juz tylko regularne zajecia ach jaka piekna perspektywa :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka'][B]UWAGA!!! Ważne!!![/B]

Kto w najbliższy weekend przyjdzie na trening? Przypominam, że jest wystawa i Zoomarket, więc proszę o poważne deklaracje, kto naprawdę przyjdzie.[/quote]

Nas w sobotę na pewno nie będzie (wystawa), a co do niedzieli to zdeklaruję sie do czwartku.

Link to comment
Share on other sites

My w sobotę na wystawie, w niedzielę tym bardziej nas nie będzie:diabloti:

A mój aparat nie żyje i już nie odżyje, padła mu matryca...:placz:

[B]Kto z Was jedzie do Łodzi na dwa dni i ma miejsce w samochodzie?? No i ma ktoś może jakieś namiary na nocleg fajny? Albo miejsce w domku/pokoju?[/B]Bo wypadałoby się zgłosić już zaraz, ale najpierw trzeba nocleg i transport znaleźć...:|

Link to comment
Share on other sites

Jeśli w sobotę będzie wieczorem, to przyjadę. W niedziele nie wiem, bo jest zjazd retrieverów i bardziej pasowałby mi trening na rano. Jak podasz dokładne godziny, to będę mogła się zdeklarować.

[B]Musiałek[/B] a nie masz przypadkiem wolnego miejsca w samochodzie do Wrocławia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Trening o godz. 18 to trochę za późno, bo juz się wcześniej robi ciemno. Ale jeśli będą chętni na 17, to proszę bardzo.[/quote]

To ja jestem chętna na 17.00. W sumie mogę i wcześniej. Jak się nic nie obsunie to ocenę mamy ok.12.00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Trening o godz. 18 to trochę za późno, bo juz się wcześniej robi ciemno. Ale jeśli będą chętni na 17, to proszę bardzo.[/quote]

Ale czy trening będzie tylko w sobotę, czy też w niedzielę? Nie wiem, czy dam radę w dwa dni... ale się postaram :)

A kto z nas jedzie na czekoladę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Jeśli w sobotę będzie wieczorem, to przyjadę. W niedziele nie wiem, bo jest zjazd retrieverów i bardziej pasowałby mi trening na rano. Jak podasz dokładne godziny, to będę mogła się zdeklarować.

[B]Musiałek[/B] a nie masz przypadkiem wolnego miejsca w samochodzie do Wrocławia?[/quote]


Mam miejsce nawet na dwa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...