Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Beata wydaje mi sie ze taka sterylizacje mozna przeprowadzic dopoki suka nie urodzi... jesli sie nie zdazy to juz po urodzeniu slepy miot mozna uspic u weterynarza, choc no nie wiem... oba rozwiazania sa bardzo przykre ale jesli ode mnie by to zalezalo to ja bym suke wysterylizowala...

na stronie [URL="http://www.sterylizacje.pl/index.php"]http://www.sterylizacje.pl/index.php[/URL] masz spis lecznic które w ramach Programu Regulacji Narodzin Zwierząt w określone dni wykonuja sterylizacje chyba 30% taniej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aldra']Beata wydaje mi sie ze taka sterylizacje mozna przeprowadzic dopoki suka nie urodzi... jesli sie nie zdazy to juz po urodzeniu slepy miot mozna uspic u weterynarza, choc no nie wiem... oba rozwiazania sa bardzo przykre ale jesli ode mnie by to zalezalo to ja bym suke wysterylizowala...

na stronie [URL="http://www.sterylizacje.pl/index.php"]http://www.sterylizacje.pl/index.php[/URL] masz spis lecznic które w ramach Programu Regulacji Narodzin Zwierząt w określone dni wykonuja sterylizacje chyba 30% taniej[/QUOTE]

Ola ok, wiesz z drugiej strony to sunia ma juz nowego wlasciciela(nawet jej zalozyli ladna zielona chusteczke na szyje :lol: ) i jego sie najpierw spytam co zamierza(jesli w ogole wie ze jest w ciazy-bo jak raz powiedzialam ze jak bedzie miec cieczke to trzeba bedzie ja caly czas pilnowac, a on sie pyta to powiesz mi jakby sie cieczka zaczela i co wtedy trzeba robic? w koncu on sie nie interesuje na tyle psami co my, tylko wczesniej mial dwa psy i same samce).
Wiec sie go najlepiej spytam jutro co i jak, zasugeruje mu cos, i powiem Wam.

Link to comment
Share on other sites

A co Ty mui zrobiłas??:eviltong:

A u mnie żyje tylko jeden pelzaq:-( Matka ich chyba w ogole nie karmi. Jak dzis przyjechlismy i zajzelismy z kuzynkiem 12lat do kotkow, to jeden maly wylazl z budki na cement, a drugi juz nie zyl od jakiegos czasu:shake:I ten pełzaczek jeszcze zyjacy byl w skarjnym punkcie, nie piszczal nawet, tylko mial drgawki... Wiec zakopamilsmy tego niezyjacego, a pelzaka wzielismy i nakarmilismy, Rzucil sie na mleko starsznie, ale trzeba go najpierw przymuszac, zeby pil, pewnie dlatego praiwe umarl...:roll: Teraz sobie spi, po jedzeniu ciepla wilgotna szmatka go po brzuszku i po tyleczxku pomizizalam, zrobil siusiu, krzyczal starsznie, zaczal od razu lazic, i poszedl spac w misiach... Teraz zostaje mi tylko Kwadratowa zmusic do karmienia...:roll:

A tutaj pełzak(foto z telefonu:/)- [url]http://img224.imageshack.us/img224/2164/dsc00400yb5.jpg[/url]
[url]http://img228.imageshack.us/img228/944/dsc00401jr8.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mu takie mleczko, jakim dokarmiałam szczeniaczki- mleko+żołtko+ciut cytrynki. Ale teraz, po dwoch domowych karmieniach zanieslismy go do matki. Kotka jest dziwna baaaardzo, chyba jakas psychiczna:evil_lol: Non stop sie kreci, przebira lapami...:roll: Pozwala mu pic, ale musialam ja przytrzymywac, zeby sie tak nie krecila. W koncu po ok.20minutch sie uspokoila i spokojnie lezala, a maly sobie pil. Tyle ze w ogole go nie wylizuje i nie pilnuje. Coz, wylizywanie zostanie dla mnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Zakla byc moze ta kotka ma male pierwszy raz i po prostu nie umie sie nimi zajac. W takim przypadku trzeba uwazac zeby nie zrobila maluchowi krzywdy - czasem tak sie zdarza ze jak matka nie umie lub z jakiegos innego powodu nie chce zajmowac sie malymi to je zagryza :roll:

Link to comment
Share on other sites

To jest jej pierwszy miot. I na szczescie ostatni (kotki ida pod noz, anreszcie, a wszystkie korduple to kocurki:evil_lol:). Jej siostra miotowa, matka tych trzech kocurkow 3mce tez na poczatku sie nimi ni zajmowala, trzeba ja bylo zmuszac do karmienia. Ale po tygodniu zaczela sie nimi zajmowac, i tyeraz potwory straszne powyrastaly:eviltong: A ja zaraz ide zajzec do Pełzaqa, podkarmic moze troche, zobaczyc jak kwadratowa sie nim zajmuje. Ona raczej krzywdy mu nie zrobi, chyba ze przydusi jakos przypadkiem... Bo ona go po prostu totalnie olewa, on moze ja ssac, chodzic po niej, ale ona jakby go nie bylo...Ehh... spadam do małego, papa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']
Moj pies zerwal wczoraj ROGZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz::placz: Naszego pieknego, czerownego w kosteczki rogza:placz: [/quote]
I dlatego ja Leonowi nigdy Rogza nie kupiłam i nie kupię. Uroda to nie wszystko :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[B]Ajcka[/B] - gratulacje :cool3:

[B]Żakla[/B] - maluszek jest słodki:loveu: nie znam się na kotach, ale kiedy moja koleżanka przygarnęła podobnego maluszka wet powiedział że jesśli nie może kupić "kociego mleka" to powinna podawać Bebiko dla niemowląt lub zwykłe tłuste mleko ze śmietanką (mleko kotki jest o wiele bardziej tłuste niż takie kartonowe). trzymam kciuki żeby jego losy dobrze się potoczyły;)

a teraz zadam niewygaszające się pytanie:cool3: :cool3:

[U][B][COLOR="Navy"]co z frisbee?[/COLOR][/B][/U] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']A Tigra wczoraj w Toruniu CWC (nasze drugie)w kon 2.Potem wygrała w porównaniu z suczka z otwartej i tym samym mamy NSWR.:multi: Szkoda tylko ze nie było nas na trenngu.ale chyba padało?Zdjatka w galerii.[/quote]
a mówiłaś, że nie macie szans :evil_lol: gratulacje :D

nas nie było na treningu bo zaczęło grzmieć i mamcia spanikowała :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...