Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Sajko, to ten bulik mini Twój? :lol: Dopiero teraz skojarzyłam jak spojrzałam na avatar :lol: :oops: :wink:

Na treningu bylo bardzo sympatycznie... może Naomi nie miała za bardzo checi pod koniec pracować (w końcu na dworze byla od za 10 druga), a ja również byłam już zmęczona to mam bardzo pozytywne wrażenia po pobycie w Cavano :D .

Niestety dzis nie przyjde :( a za tydzien wyjezdzam... nie wiem kiedy wracam, to gdy tylko bede w Wawie ece na trening i oczywiscie opłace składke. :)

Republika tez mi odmawia dostępu :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nas rozwaliła pogoda i zostaliśmy sobie nad jeziorkiem aż do teraz :oops: ale i tak za gorąco było na treningi moich chłopców...

Aga, no przecież to mój mini był :D

Flaire- stronkę przeniosę bez problemów, tylko szlag mnie trafia, bo nawet nie mogę wejść na republikę żeby zdjąć naszą stronkę stamtąd :-? jak nic nie będzie działało, to niestety mój brat po prostu się włamie na naszą stronkę i zamieści info, że jest pod nowym adresem... w związku z tym przyjmuję sugestie co mam na stronce zmienić 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja chcialam serdecznie podziekowac za goscine :D

Flaire, wcale sie nie dziwie, ze Twoj tort jest slynny na wszystkich kontynentach, bo jest tego wart :D

My na razie, ze wzgledu przede wszystkim na pogode, musimy zapomniec o jakichkolwiek cwiczeniach :( , zdecydowanie moj pies nalezy do tych, ktore sa stworzeniami "zimowymi" 8)

Pozdrowienia dla calego Klubu :P

Link to comment
Share on other sites

kyane, dziękuję za komplement, ale to co jadłaś, to nie całkiem był ten mój słynny tort... A słynny jest na kilku - nie wszystkich kontynentach. Jeszcze kilka zostało do podbicia :wink: .

CAVANO, Elka pyta, kto (poza mną!!!) będzie na treningu w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

My będziemy, tylko że przy bardzo upalnej pogodzie niestety trenować nie będziemy :( jeden jest na to za duży pod względem wzrostu, drugi za mały pod względem wieku :) ale przyjśc przyjdziemy, a w piątek jest normalnie?

Link to comment
Share on other sites

Witam :D

uprzejmie informuje, ze wybieram się z moim zbójem na piatkowe zajęcia

lewka, przypomnij mi, Twój "zbój" już biegał? Bo piątkowe zajęcia są dla bardziej zaawansowanych psów. Jeżeli pies jest w agility początkujący, to zapraszamy w sobotę. :D
Link to comment
Share on other sites

CAVANO, Elka pyta, kto (poza mną!!!) będzie na treningu w niedzielę.

Ja planuje byc z obiema sukami.

Pomieszkuje sobie u rodzicow (coby dziecko powietrza mialo wiecej) i troche pracuje nad Kobra, ktora jest wulkanem energii i psem stworzonym do pracy. Jak sie od niej nic nie wymaga to jest cholernie nieszczesliwa.

Poki co jest tak spragniona zajec, ze nawet upaly jej nie przeszkadzaja; Kenikowi oczywiscie tyz nie, wiec bedziemy obie.

Kenia ostatnio nawet sie opala razem ze mna :o Zaczynam sie zastanawiac czy jej jakims kremem nie wysmarowac :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Korzystajac z okazji (chociaz moglam to zrobic na treningu w piatek), chcialabym Was zapytac, czy znalezlibyscie kiedys czas np. w sobote lub w niedziele (dowolne godziny przed treningiem) na mala sesyjke fotograficzna na lonie natury. Przygotowuje sie do egzaminu do Szkoly Fotograficznej i chcialabym, aby w moim portfolio znalazla sie m.in. kategoria "Przyjaciele i Znajomi". Najlepiej ta kategorie odwzoruja Przyjaciele z Cavano wraz ze swoimi psami.

Zdjecia oczywiscie nie moga byc banalne, ale o ich charakterze poinformuje ewentualnych zainteresowanych projektem :-)

Flaire, sorry za zasmiecanie topiku ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...