Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobra Mokka, widze ze juz konczysz ostatnie zasysac. Moge wiec powoli znikac i oddac sie urokom robienia musu truskawkowego z bita smietana, oraz lekkiej greckiej przekaski dla moich Przyjaciol, ktorzy wkrotce zastukaja do moich drzwi ;)

Mam nadzieje, ze nie jestescie glodne bo aromat dobiegajacy z grilla jest wrecz fenomenalny :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

robienia musu truskawkowego z bita smietana, oraz lekkiej greckiej przekaski dla moich Przyjaciol, ktorzy wkrotce zastukaja do moich drzwi ;)

Mam nadzieje, ze nie jestescie glodne bo aromat dobiegajacy z grilla jest wrecz fenomenalny :lol:

Ja wiem, gdzie Ty mieszkasz... :D
Link to comment
Share on other sites

To troche potrwa, bo muszę je pozmniejszać i umieścić w jakimś albumie, coby dało się je wrzucić na Dogomanię. A że ostatnie 2 dni spędziłam ściągając zdjęcia od Wind, więc mi się trochę obowiązków służbowych nagromadziło.

Link to comment
Share on other sites

wind: Mysle, ze taki mus truskawkowy + bita smietana i lekka salatka grecka, bylyby wrecz fenomenalnym uzupelnieniem treningu... :D

Mhmm... cos wind nam sie nie udziela!

Ile trwa trening w Cavano? Wybieram sie do Was jutro, ale moze naciagne, zeby po mnie przyjechali samochodem... Tylko nie wiem na ktora...

Link to comment
Share on other sites

w zwiazku z naszym sobotnim wyjazdem na wakacje nie wiem czy uda nam sie jutro przyjsc na trening, bo pewnie w pracy zabawie o poznego wieczora

czy skladke moge wplacic komus na konto zeby nie byc dluzna - bo jezeli jutro sie nie pojawimy - to wracamy dopiero 1 sierpnia?

Link to comment
Share on other sites

aga,

Alez Wind sie udziela, udziela :-) Tylko troche zapracowana jest i oczy ja bola od pracy z kompem :( Co do milego uzupelnienia treningu, to Pati

obiecala przyniesc ... korkociag ;) Chyba nie musze mowic do czego :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

aga,

Ty i Pati dostaniecie swoje plytki :-) Beda tam zbiorcze zdjatka wszystkich, to tak aby sie moc i soba i innymi pochwalic.

Mam tylko nadzieje, ze kiedys i Majce uda sie zrobic fajne zdjatka jak ze mna biega :( Bo niestety ostatnio wyszlo tylko jedno :cry:

Link to comment
Share on other sites

Jedno pytanko mi sie nasunelo.

Skoro to jest bardzo sportowy watek, to powiedzcie mi ile Wasze psy biegaja za rowerem? Pytanie oczywiscie do tych, ktorych psy uprawiaja takie atrakcje.

Pytam dlatego, ze nie wiem czy nie za bardzo forsuje swojego psa. Biega zazwyczaj trzy razy w tygodniu po ok. 2,5 km na jeden raz, potem pol godziny odpoczynku w marszu, nastepnie statyczne szkolenie PT, a pozniej ponownie ok. 2,5 - 3 km truchtu za rowerem.

Zapewniam oczywiscie systematyczny dostep do wody, a biegi uprawiamy w zacienionym lesie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...