Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Zdjecia z frisbee zarowno Żwirka jak i Leona są bosssssskie :cool3:
ja tez kiedys z moim nadaktywnym i wszechstronnym :diabloti: ( taka wrodzona skromnosc przeze mnie przemawia :eviltong:) Goldenem bedziemy sie w to bawic jak jakims cudem [B]w calosci :eviltong: i bez przeszkod [/B]uda nam sie trafic na ten pierwszy trening :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tusek']ojej :multi:
to super!!! kiedy nastepne zawody??[/quote]
jak to kiedy?! w niedziele! a potem za tydzien w sobote na wystawie![FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=White]no i tak jeszcze w tajemnicy Cavano prawdopodobnie bedzie mialo pokaz w niedziele...[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Garamond] :cool3:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A propos upalow... chcialam tylko powiedziec, ze bylismy z Irda na EKG no i niestety :placz: mamy zakaz wstepu na treningi w przy takich temperaturach... :shake:
W kazdym razie dostalismy tez lekarstwa no i mam nadzieje ze sprawa nie bedzie sie z czasem pogarszac...:-(

Link to comment
Share on other sites

Strasznie duzo dzis naskrobaliscie wiec pozwolcie ze odpowiem wszystkim w jednym poscie bo jakbym zaczela na wszystkie odpowiadac oddzielnie to chyba by mnie zaraz wyrzucili ;)

[B]Tusek[/B] - dzieki za wyczerpujacy opis sytuacji... pozostaje tylko wspolczuc a ksiedzu nalezaloby sie pare slow za takie teksty :mad:


[B]Natalia[/B] - czy mam rozumiec ze Beza zostala wczoraj wysterylizowana ??? :crazyeye:

[B]zakla[/B] - jak nie czaisz watku to ja Ci szybko rozjasnie o co chodzi ;) - a mianowicie powstal w Cavano Front Wyzwolenia Zwirka :diabloti: :loveu: - na razie jest tylko jednoosobowy ale wiesz... z czasem z czasem ;)

[B]Lukasz[/B] - zdjecia swietne super extra - jak tak dalej pojdzie to Cavano zostanie wyswiecone jeszcze ;) - mamy juz aniolka i jednego swietego :lol:

[B]Aniu[/B] - mozesz troche jasniej z tymi sobotnimi zawodami za tydzien ? Czy chodzi o te oficjalne w Warszawie? (na ktorych pewnie nie ma zerowek).
No i co to za [SIZE=1]pokazy[/SIZE] ????? ([I]Jak ma byc tajemnica to prosze na priv[/I])

Link to comment
Share on other sites

Jak tak dalej pójdzie to całe Cavano będzie po kastracji:) My też idziemy pod nóż jak wszystko będzie jak trzeba i namówie rodzicielkę moją to w sierpniu:).
Ania poniewasz Ty zawsze wszystko wiesz-> na którą w piątek i niedzielę? ^.^
Grr wrrr na nastepny trening idzie moja mama, ogólnie od dziś ona niech się zajmuje psem jak jej pozwala na wszystko łacznie z jedzeniem własnych rąk wrrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldra']A propos upalow... chcialam tylko powiedziec, ze bylismy z Irda na EKG no i niestety :placz: mamy zakaz wstepu na treningi w przy takich temperaturach... :shake:
W kazdym razie dostalismy tez lekarstwa no i mam nadzieje ze sprawa nie bedzie sie z czasem pogarszac...:-([/quote]
O rany a co sie stalo biedakowi :crazyeye: :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']jak to kiedy?! w niedziele! a potem za tydzien w sobote na wystawie![FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=White]no i tak jeszcze w tajemnicy Cavano prawdopodobnie bedzie mialo pokaz w niedziele...[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Garamond] :cool3:[/FONT][/quote]
:placz:
[quote name='Aldra'][B]zakla[/B] - jak nie czaisz watku to ja Ci szybko rozjasnie o co chodzi ;-) - a mianowicie powstal w Cavano Front Wyzwolenia Zwirka :diabloti: :loveu: - na razie jest tylko jednoosobowy ale wiesz... z czasem z czasem ;-)[/quote]
Oddam malamuta w dobre (lepsze) rece!!!:Help_2:

[quote name='Aldra']A propos upalow... chcialam tylko powiedziec, ze bylismy z Irda na EKG no i niestety :placz: mamy zakaz wstepu na treningi w przy takich temperaturach... :shake:
W kazdym razie dostalismy tez lekarstwa no i mam nadzieje ze sprawa nie bedzie sie z czasem pogarszac...:-([/quote] No wlasnie, co??!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']O rany a co sie stalo biedakowi :crazyeye: :(.[/quote]

Irda dziwnie oddychala - szczegolnie bylo to widoczne/slyszalne w srodku nocy czyli jak nie byla po wysilku/spacerze - stad pomysl EKG.
Badanie wykazalo male niedotlenienie oraz niewielkie poszerzenie komory - doklanie nie powiem bo dostalam leki a po opis mam przyjsc pozniej...

[B]Jana[/B] - ja tez mam nadzieje ze sie troche ochlodzi bo to juz na prawde przegiecie... nie da sie nawet w tramwaju wytrzymac... :shake:
Fajnie ze z reka juz lepiej :lol:

[B]zakla[/B] - mam nadzieje ze nie przegielam z zartami ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldra']Irda dziwnie oddychala - szczegolnie bylo to widoczne/slyszalne w srodku nocy czyli jak nie byla po wysilku/spacerze - stad pomysl EKG.
Badanie wykazalo male niedotlenienie oraz niewielkie poszerzenie komory - doklanie nie powiem bo dostalam leki a po opis mam przyjsc pozniej...
[/QUOTE]


:( przykro mi... :-( biedna IRDA. zycze szybkiego powrotu do zdrowia, zeby nic jej sie nie dzialo juz :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldra']Irda dziwnie oddychala - szczegolnie bylo to widoczne/slyszalne w srodku nocy czyli jak nie byla po wysilku/spacerze - stad pomysl EKG.
Badanie wykazalo male niedotlenienie oraz niewielkie poszerzenie komory - doklanie nie powiem bo dostalam leki a po opis mam przyjsc pozniej...[/quote]
O rany, biedna Irda:placz: , oby sie szybko dla niej ochlodzilo, trzymam mocno kciuki zeby lekarstwa jej pomogly i zeby czula sie dobrze bidulka kochana.

Jana SUPER, ze reka dochodzi do zdrowia :multi: .

Link to comment
Share on other sites

Hura !Hura!Hura! tzn to dotyczy terminu treningu ,bo glupio wyszlo po poscie Kavangi .
Ja tez troche martwie sie o Bianke .Gdzie robi sie takie EKG , na SGGW ?Niby ona nie dyszy w nocy ale jak sie zmeczy to bardzo dlugo dochodzi do siebie ,mysle ,ze tez pojde po urlopie nba to badanie .

Link to comment
Share on other sites

[B]Ola[/B], wygłaszcz Irde i niech nie robi juz głupich numerów.

[B]Jana[/B], no to super:). Wreszcie sędzia nie bedzie musiała układać toru pod Ciebie:evil_lol: .

[quote name='Mokka'][B]UWAGA[/B]
[B]Trening[/B] w piątek przesuwamy na godz. 19, a niedzielne zawody rozpoczną się o godz. 8. :lol:[/quote]

Oswiećcie mnie czy zawody są tylko dla grup początkujacych czy dla wszystkich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Czyli trening dla średniaków w sobotę o 15.00, a w niedzielę wolne, tak?[/quote]
Na to wygląda, choć, jak już wspominałam, przydałaby się pomoc przy organizacji zawodów, a nie wolne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Na to wygląda, choć, jak już wspominałam, przydałaby się pomoc przy organizacji zawodów, a nie wolne :evil_lol:[/quote]
no niestety nas w ten weekend nie bedzie :roll: bo zla pani dzisiaj jedzie kombinowac ze swoja praca magisterska tym razem jest to jeszcze Polska :cool3: więc nie pomoge przy zawodach ale licze na foto relacje :p
tak wiec zycze wam udanego treningu a poczatkujacym wygranych zawodów :loveu:
PS dziekuje wszystkim za dobre slowa :loveu: :loveu: :loveu: tez mam nadzieje ze reka sie szybciutko naprawi w 100%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']choć, jak już wspominałam, przydałaby się pomoc przy organizacji zawodów, a nie wolne :evil_lol:[/quote]

ja bede ja bede!! :loveu: Mokka czy ktos sie juz zglosil do wymienionych kilka stron dalej czynnosci? jesli nie to nie bedzie jak zrobic eliminacji!! :evil_lol:

a tak BTW trening dla sredniakow w sobote bedzie prawdopdobnie przeniesiony na godzine 19 (czyli po grupie poczatkujaco poczatkujacej ;)) zeby nam chlodniej bylo! :razz:

Jana: SUPER ze juz wszystko bedzie dobrze!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...