Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

[quote name='stereo']Trzeba było iść do Witkacego. Jeśli byś nie olewała wszystkiego przez cały rok, to teraz miałabyś wolne. :evil_lol:
My też w konkursie nie bierzemy udziału. Za mało czasu...[/quote] Moja szkoła ma duże ambicje, zwłaszcza że pani dyrektor chce na koniec kadencji błysnąć..więc standardem jest to że nie zdaje ponad 30 osób, że oceny są no niskie i z niektórych przedmiotów (wlaściwie u niektórych nauczycieli) nie przekraczają 3 :angryy: Nie olewałam, ale moja genialna klasa albo wsystko przenosi albo gadaniem zarabiają na karne sprawdziany:mad:
Zostało 18 dni razem i 12 szkolnych nie licząc dzisiaj!!!!!!!!!!!
Polecicie jakieś fajne książki ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WŁADCZYNI']
Polecicie jakieś fajne książki ?[/quote]
Ale zwykłe? Jak tak, to jesli nie czytalas to Kod Leonarda da'Vinci fajny, Johnathan Strange i pan Norrell I II i III, włądca czasu I i II. Te dwie takie bardziej fantasy, jeszcze trylogia mrocznego elfa bardzo fajne i kolejne czesci nie majace juz ogolnej nazwy. A w sumie to aż wstyd się przyznać, ale ostatnimi czasy książki mi się fajne w domu pokończyły i czytać co nie mam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Kto chce ze mą wystartować w sztafecie:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26135&page=13#post1753539?"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26135&page=13#post1753539?[/URL][/quote] Sztafeta w Białymstoku? Bo jak gdzieś bliżej to ja chętnie chyba że nie chcesz killera :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Łukasz, wybredny jesteś, ale ja mam Canona, może więc zechcesz pożyczyć mojego? No, pożycz sobie, zrobisz ładne fotki, bo my też byśmy pojechali do Białego, jeśli nas Pati zabierze :roll: .[/quote]

bardzo chetnie skorzystam... :p

Link to comment
Share on other sites

[B]BTW stala sie rzecz straszna... mianowicie zepsul mi sie komputer na ktorym sa wszystkie fotki (oprocz wczorajszego treningu bo te jeszcze mam na aparacie... ) a poniewaz jeszcze nie wiem co z nim bedzie ( miejmy nadzieje ze dysk ocalal...) to raczej nie bedzie plytek na ten weekend... [/B]:-(

Link to comment
Share on other sites

Mokka, jeśli chodzi o Białystok to ja się ogólnie wybieram, aczkolwiek gorzej z bieganie,:angryy: Jeśli ktoś chce mojego potwora to ja nie mam nic przeciwko... :lol:

Aniu Ty mi nawet nie próbuj mowić, że nie jedziesz, bo ja po nocy sie pociągiem sama szwędać nie będę! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tess']Mokka, jeśli chodzi o Białystok to ja się ogólnie wybieram, aczkolwiek gorzej z bieganie,:angryy: Jeśli ktoś chce mojego potwora to ja nie mam nic przeciwko... :lol:

Aniu Ty mi nawet nie próbuj mowić, że nie jedziesz, bo ja po nocy sie pociągiem sama szwędać nie będę! :mad:[/quote]

ja sie wybieram jesli ktos bedzie chcial ze mna tym nocnym pociagiem pojechac... :eviltong: wiec jesli juz wiesz ze jedziesz to jeszcze trza bedzie dziewczyny (Ula Sylwia Jana i td...) namowic i sie zglaszamy! :p

[B]a tak BTW:[/B] tym razem to Ty biegasz ze swoim potworem!! :mad: nie ma tak dobrze. :diabloti: sucz Ci sie juz z zawodami oswoila i korona Ci z glowy nie spadnie jak to Ty z nia wystartujesz!! :eviltong: poza tym co za atrakcja jechac i aktywnie nie brac udzialu w takiej imprezie! ;)

[FONT=Garamond][SIZE=1]wiem ze jestem okrutna...[/SIZE][/FONT] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Łukasz, bierz aparat i baw się dobrze, dołączę obstrukcję insługi gratis :diabloti: .
Seterka jest z Wrocławia - po prostu cuuuudna. Młoda, dynamiczna, pełna zapału do pracy. Jeszcze o niej usłyszymy :lol: .
Dziewczyny, z transportem Wam nie pomogę, bo sama niezmotoryzowana jestem, a swoją wesołą gromadką i przyległościami wypełnimy Patrycji samochód po sam dach, ale...
Może ktoś się zabierze z Żakliną, auto mają duże, a nocować można w namiocie na placu. Pati zresztą twierdzi, że ma duży namiot i kogoś możemy przytulić na noc. Gdyby Ola z Irdą zdecydowała się jednak pojechać :lol: , to też ktoś się do nich zmieści. Poza tym chyba nie wszyscy u nas w klubie wiedzą o tej imprezie. Trzeba wszystkim przekazać informację na najbliższym treningu. Im więcej nas będzie, tym weselej :lol: .

Link to comment
Share on other sites

My mozemy kogos podwiezc. Gorzej z powrotem bo ja do Wawy nie wracam, znaczy sie wracam ale pod koniec lipca:lol:

A sluchajcie, zwlaszcza Mokka. Myslalam nad wzieciem na piknik suczki mojej rodziny. Kieys tu o niej pisalam, nawet mialam filmik jak z nia cwicze. Wzielabym ja w sobote zeby sie oswoila i zeby zobaczyc, jakby sobie na przeszkodkach poradzila, a w niedziele moze nawet bysmy pobiegly. Co Ty na to? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie będzie zakazu wprowadzania psów niezgłoszonych, ale jeśli naprawdę chcesz z nią biegać, to pamiętaj, że termin zgłoszeń upływa 20 czerwca.
Ja byłabym jednak ostrożna ze zgłaszaniem psa, który toru na oczy nie widział. Można ją wypłoszyć i zniechęcić, nigdy nie wiesz, jak zareaguje na taką sytuację, w obcym miejscu, wśród tłumu obcych ludzi i psów.
Na Twoim miejscu zaprosiłabym rodzinkę z suczem, pobawiła się z nią na hopkach (na pewno będzie jakaś rozprężalnia), pokazała (na przykładzie zawodów), co można osiągnąć i zachęciła do uprawiania agility. W Białymstoku akurat jest klub, więc można to robić pod okiem kogoś doświadczonego.
Taka jest moja opinia, niech się inni też wypowiedzą, bo będzie na mnie, że podcinam skrzydła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym bardzochciała pojechać, ale niestety nie da rady :shake: Problem czysto logistyczny - Sabiny nie dam rady przweieźc pociągiem, bo to, co wyprawia przy wsiadaniu i wysiadaniu przechodzi ludzkie pojęcie :eek2: A z kolei Bugajskiego, nawet, jak znalazłby się ktoś miły i zechciał nas podwieźć, nie wpakuję do obcego samochodu, bo to byłaby droga przez mękę :mdleje:
Nooo, chyba, że wysłałabym burki na wakacje :razz: Ale to raczej nie wchodzi w grę ;)

Link to comment
Share on other sites

Asher, szkoda :placz: . Nic się nie da zrobić? Nikt się nie zaopiekuje qundlami przez te 2 dni?

Mam pytanie zasadnicze. Czy Łukasz jedzie do Białegostoku? To ważne, bo jeśli jedzie, to się musimy dogadać w kwestii aparatu. Z góry dziękuję za pozytywną odpowiedź :evil_lol: .

Jakim transportem jadą Muflony?

Ja jeszcze w kwestii transportu. To nie jest wcale zły pomysł, aby pojechać z Karoliną i Żakliną zamiast tłuc się po nocy pociągiem :angryy: , bo z powrotem jest całkiem dogodne połączenie o godz. 19:05. Na pewno już będzie po zawodach, pociąg jest w Warszawie o godz. 22.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Ja jeszcze w kwestii transportu. To nie jest wcale zły pomysł, aby pojechać z Karoliną i Żakliną zamiast tłuc się po nocy pociągiem :angryy: , bo z powrotem jest całkiem dogodne połączenie o godz. 19:05. Na pewno już będzie po zawodach, pociąg jest w Warszawie o godz. 22.[/quote]

Z cala pewnoscia to jest dobry pomysl, ale z tego co sie orientuje to chetnych na wyjazd jest duuuzo wiecej niz miejsc u Karoliny Zakliny i ewentualnie u nas - jesli pojedziemy. Niestety ktos na pewno bedzie musial pojechac pociagiem bo zmotoryzowanych to za duzo nie bedzie (nie jedzie ani Lidka ani Sajko) a wiadomo ze o tej porze w pociagu i w dodatku z psami to raczej w wiekszej grupie bedzie razniej....
Szczegoly chyba trzeba bedzie na treningu dogadac jak sie juz wyklaruje kto jedzie a kto nie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']

Ja jeszcze w kwestii transportu. To nie jest wcale zły pomysł, aby pojechać z Karoliną i Żakliną zamiast tłuc się po nocy pociągiem :angryy: , bo z powrotem jest całkiem dogodne połączenie o godz. 19:05. Na pewno już będzie po zawodach, pociąg jest w Warszawie o godz. 22.[/quote]
nas to i tak nie urządza, bo nasza tłusta owłosiona krowa (czyt. Szejk) sie i tak nie zmieści do samochodu, chyba, że by go na pół pokroić...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Na pewno nie będzie zakazu wprowadzania psów niezgłoszonych, ale jeśli naprawdę chcesz z nią biegać, to pamiętaj, że termin zgłoszeń upływa 20 czerwca.
Ja byłabym jednak ostrożna ze zgłaszaniem psa, który toru na oczy nie widział. Można ją wypłoszyć i zniechęcić, nigdy nie wiesz, jak zareaguje na taką sytuację, w obcym miejscu, wśród tłumu obcych ludzi i psów.
Na Twoim miejscu zaprosiłabym rodzinkę z suczem, pobawiła się z nią na hopkach (na pewno będzie jakaś rozprężalnia), pokazała (na przykładzie zawodów), co można osiągnąć i zachęciła do uprawiania agility. W Białymstoku akurat jest klub, więc można to robić pod okiem kogoś doświadczonego.
Taka jest moja opinia, niech się inni też wypowiedzą, bo będzie na mnie, że podcinam skrzydła :evil_lol:[/quote]
Juz pytałam Piotrka, i mam powiedziane, że mogę z nią przyjechać i poćiwczyć. Nawet w piątek:razz: Więc jak się uda na tyle wczesnie z Wawy wyjechac, zeby jeszcze w piatek sie na trening zalapac, to bylo by super. No i w sobote przed zawodami, w niedziele tez, moze nawet po by sie udalo. Na pewno chce ja zabrac w sobote, zeby zobaczyc, jak zareaguje na taki tlum. W koncu to wiejski piesek, bardzo szczekajacy, ale za to pokojowo nastawiony do wszystkuich i starsznie zarte stworzenie. Wiec mam nadzieje, ze na parowke to nawet sie przy tlumie psow i ludzi nakreci:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tess']Anka, nie denerwuj mnie!:angryy: Nie wiem czy będę biegła z Bzu i szczerze w to wątpię! Jadę sobie popatrzeć.:lol: Najwyżej Bzu wcale nie pobiednie... :diabloti:[/quote]

Jeżeli zdecydowana jesteś jechać, to na temat, kto pobiegnie z Bzu możemy jeszcze podyskutować, można psy zgłaszać jeszcze przez 2 tygodnie, nie denerwuj się. Na razie trenuj z nią, coraz lepiej Wam idzie :lol: .

Link to comment
Share on other sites

alez ja Cie wcale nie chce denerwowac! ;) gadalysmy juz na ten temat i prosze Cie pomysl nad takim rozwiazaniem! :p jechac musisz mimo wszystko bo ja tez nie chce sama sie tym pociagiem tluc o tak pieknej porze (im wiecej nas pojedzie tym bedzie nam razniej)!! :eviltong: a Bzu i tak pobiegnie bo lista chetnych jest dluuuuga! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Jeżeli zdecydowana jesteś jechać, to na temat, kto pobiegnie z Bzu możemy jeszcze podyskutować, można psy zgłaszać jeszcze przez 2 tygodnie, nie denerwuj się. Na razie trenuj z nią, coraz lepiej Wam idzie :lol: .[/quote]

nic dodac nic ujac! :p Mokka (jak zawsze) ma racje! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...