Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flaire,

No niestety takiego nie mam :( Byc moze, ze i u nas takie sa ale ja akurat kupilam taki, ktory trwale jest przymocowany do ramy :-)

Aha, jeszcze jedno. Wazna jest tez nosnosc koszyka. Lenka jak bedziesz kupowac swoj, to zapytaj jaki jest jego udzwig. Ja mam do 10 kg :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Mój słoń mnie dobija- widać, że jest głodny, ale chce jeść tylko wybrane rzeczy- zjadł puszkę Chappiego, trochę ryby, ale mięsem i parówkami można go straszyć :-? jak na siebie, je bardzo mało, dużo za mało... przez to jest osłabiony, przejdzie się kawałek i już jest zmęczony. Niestety obawiam się, że to bardzo opóźni nasz powrót na tor agility :-? bo jak go przemęczę, to serduszko może nie wytrzymać. No i jeszcze moja kolejna porażka z bullikiem :puppydog: zaczynam pić...

Link to comment
Share on other sites

Flaire, dzięki, znalazłam coś w prywatnych zbiorach i tak sobie piję i :placz:

a mój Słonik- niestety chciałabym tak mysleć, normalnie jadł na sam obiad ponad pół kilo żarcia, plus trochę na sniadanie i kolację. Teraz żyje na 1 jabłuszku dziennie, albo jednej marchewce, albo 1 parówce, i koniec... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Flaire,

wlasnie moja mama nazwala Twoja Misie jelonkiem :lol:

PATI, lae wytłumacz, bo ja goopia jestem :( i nie rozumiem.

A dlaczego Ty nie na trenigu???????

Bo nie miala okularow na nosie i zobaczyla na Twoim emblemacie jelonka z rozkami :lol:

A na treningu mnie nie ma , bo jestem u rodzicow i czekam na Leona, ktory ma mnie stad zabrac do cywilizacji.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wind,

mnie by interesował tylko i wyłącznie koszyk z przodu: po pierwsze bałabym sie mieć psa za sobą na ulicy.. no bo to nigdy nie wiadomo, a po drugie nie mam bagażnika więc do czego to przymocować? ;)

poki co to to i tak jest tylko takie moje " a może by tak..." ale może by tak sie zrealizowało ;) tylko że wtedy to musiałoby by być zdejmowalne.. bo gdzie ja sie na miasto z kumplami z koszem wybiore ;p

Ale dziękuje za informacje, jakby co to bede krzyczeć i sie dopytywać :)

Link to comment
Share on other sites

Listy dzis nie napiszę bo nie będę chyba miała kiedy!

W każdym razie otrzymałam dziś list od Uli potwierdzający fakt, że ona bedzie sędziowac! Torki też będą jej autorstwa! I teraz pytanie do Was! Kto może i ma ochotę przyjść w niedzielę wcześniej (np na 12.30)? Trzeba będzie wszystko przygotować!

Nagródki są jak najbardziej przewidziane! :P

Link to comment
Share on other sites

Chyba cos mi umknelo-czy w ten weekend sa zawody??? Czy mozemy sie stawic? Czy jest mozliwosc przyjsc w tygodniu w ktorykolwiek dzien zeby cos jeszcze przecwiczyc? Bo znowu mialysmy paskudnie zajety tydzien i nie udalo nam sie dotrzec na trening... Czy mamy sie na cos skladac? jesli tak to po ile??? Odpowiedzcie, plijz :o

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko piszę!

Zawody są w najbliższą niedzielę (25.04) o godzinie 14.00.

Treningi przed zawodami planuję w piątek o 18.00 i w sobotę o 14.00. Kasy, którą mam powinno wystarczyć ale jak nie to się upomnę! ;)

A teraz pytanie. Czy chcecie ludzi z innych Klubów jako kibiców?

Proszę o dokładne dane Wasze i Psów na priva oraz oczywiście zgłoszenia!

Link to comment
Share on other sites

A my nawet pokibicowac nie przyjdziemy :( Nie ma nas az do niedzieli :( Nie mniej za wszystkich uczestnikow zawodow mocno bede trzymac kciuki :-)

Na poczatku maja idziemy do ortopedy na kontrole. Mam nadzieje, ze odwiesi nam szlaban na treningi ...

Lenka,

Kosz zostal juz wyprobowany. Jest super :-) Smigam z psem po Kabatach az milo. Nawet z powodzeniem nauczylam sunie truchtac obok roweru. I to po prawej stronie. Tak chyba bezpieczniej, poniewaz na sciezkach obiekty z naprzeciwka mija sie po naszej lewej stronie, wiec psa lepiej miec od prawej.

Mokka, Ty jestes ekspertka w gonieniu psow za rowerem. Czy ja dobrze mysle?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej może być ktoś z poza jako widz!!! :P

Wind

ja ci moge powiedzieć z własnego doświadczenia, że pies powinien byc po prawej wiec dobrze myślisz!!! :lol:

A co powiecie na kibiców z innych klubów? Pytałam o to wyżej ale nikt się nie wypowiedział! :(

No i z niecierpliwościa czekam na dene na priwa bo dostałam tylko od Idy a jest to bardzo potrzebne!! :)

Link to comment
Share on other sites

A co powiecie na kibiców z innych klubów? Pytałam o to wyżej ale nikt się nie wypowiedział! :(
Gdybym ja biegła, to nie chciałabym kibiców z innych klubów. To nasze pierwsze zawody i ani organizacją, ani umiejętnościami naszych psów nie ma się na razie co chwalić. Ale ja nie startuję, więc Wy decydujcie.

Na drugie zawody za to - jak najbardziej. Zakładając oczywiście, że na pierwszych wszystko pójdzie na medal.

Link to comment
Share on other sites

ale na pierwsze zawody popieram Elkę- bez widzów, bo jeszcze bardziej zawodnicy będą stremowani :wink:
To nie była Elka - to byłam ja!!! Elka już widzów zaprosiła, ale narazie tylko nie-agilitowców. A teraz się pyta, czy również zaprosić widzów z innych klubów i ja głosuję, że NIE! Tylko mój głos się liczy tyle, co Twój, Sajko :wink: , bo żadna z nas nie startuje!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...