Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to z tego co słyszę to większej części z Nas pasuje 7.05 tylko że wtedy na 100% nie bedzie Ani od Belli! Ja już sama nie wiem kiedy te zawody zrobić...:( Może Wy podejmijcie decyzje...

Wojenka

Logo zrobiła Ania od Aksy. Nie miałyście okazji się spotkać...

Link to comment
Share on other sites

No to z tego co słyszę to większej części z Nas pasuje 7.05 tylko że wtedy na 100% nie bedzie Ani od Belli! Ja już sama nie wiem kiedy te zawody zrobić...:( Może Wy podejmijcie decyzje...
A nie mówiłam, żeby zostawić, jak jest :wink: ? Co teraz ma być, głosowanie? Decyduj Ty, Elka, albo spytaj Uli, kiedy jej wygodniej. A jak nie, to zostaw w kwietniu.
Link to comment
Share on other sites

Dobra!

Jeszcze nad tym pomyślę! zobaczymy jak to będzie!!

A na razie (nie wiem czy straszę czy obiecuję :evilbat: ) mam duzo zajęcia na wolne godziny. Byłam na jakiejs rosyjskiej stronie o agility i tam zanalazłam metody uczenia zaliczania stref na palisadzie i kładce! Na pierwszy rzut oka fajne!! Teraz tylko muszę to przetłumaczyć z czym nie powinnam mieć problemu i jak dobrze pójdzie w sobotę już wszystko będę wiedziała!!! Jest też coś o syndromie 10 tyczki w slalomie ale jeszcze się nie doczytałam! :P No w każdym razie będę miała co robic!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Flaire, te zdjęcia Leona najpierw były "bez agility", ale też nie działały, więc zmieniłam ich adres i adres w odnośniku, ale coś nie chodzą.... :-? jeszcze poszukam dlaczego, ale już 3 razy wrzucałam, a jakbym coś "systemowo" skopała, to by te dwa też nie chodziły :( No i sama wiem o tym odnosniku, ale też go coś wczoraj nie mogłam ustawić, jeszcze poćwiczę i spróbuję :oops:

Wojenka, opis dostałam, ale jeszcze zdjęć potrzebuję :lol: wstawiam 3 na psiaka i o tyle ładniutkich bardzo poproszę. Do stronki szykuję je sama, więc tym się nie przejmuj. :wink:

Co do zawodów- proszę się mną nie przejmować, bo nie wiem czy będziemy biegać nawet jak będą w dobrym dla nas terminie. Bari coś mi się pochorował, niby nic mu nie jest, ale nic mi nie je (od 3 dni zjadł 3 kromeczki bułki :-? ), jest osowiały, wiecznie śpiący. Oglądałam go na wszystkie strony, i niby wszystko ok... 2 dni temu znalazłam na nim 2 kleszcze i tylko mam nadzieję, że to nie od nich.... ale tak jak piszę, mój miś jest w bardzo słabym stanie, zresztą psychicznie bez Dżekiego też, i nie wiem, czy będę go ciągała po przeszkodach :(

Link to comment
Share on other sites

Sajko

Zabierz psiaka jak najszybciej do weterynarza na badanie krwi!!! jak pytałam mojego weta jakie sa objawy chorób odkleszczowych to wymienił dokładnie te co Ty!! Do tego jeszcze krew w moczu!! Im wcześniej wykryjesz chorobę tym wieksze prawdopodobiństwo, że Bari z niej wyjdzie! Więc nie czekaj ani chwilki tylko leć do jakiejś lecznicy!!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie tego się bałam i właściwie już byłam spakowana do weta, ale zaczął pić (wypił 1 litr mleka i 2 michy wody, czyli nie ma wodowstrętu) i zjadł te kromki bułki i jeszcze kawałek ciasta drożdżowego :) czyli generalnie wygląda, że mu się poprawia. I do tego dopiero pogrzebaliśmy w lodówce i znaleźliśmy serek biały który jadł- ma ważność 6 miesięcy i tyle konserwantów, że myślimy, że nieźle mu zaszkodził :(

i jeszcze jak się w końcu spotkamy, to same zobaczycie, to nie ten sam Bari odkąd nie ma Dżekiego, jeszcze bardziej cichy i spokojny.... chyba bardzo potrzeba mu psiego kumpla 8)

Link to comment
Share on other sites

a ze zdjęciami coś mi się rozwaliło, bo wstawiłam też Monię w długim skoku i też się nie pokazuje :-?

Elka, i podeślij mi proszę na maila- sukcesy Brutuska, to dodam nasze jedno zwycięstwo i wstawię w sukcesach, oraz kalendarium na ten rok, to też wkleję :D

Link to comment
Share on other sites

Sajko, weź go jednak do weta... Jak za dużo pije, to też nie dobrze... Albo przynajmniej zmierz mu temperaturę!

Jak chcesz to mogę kiedyś sprbować pomóc z tymi zdjęciami... Jeżeli jesteś pewna, że nie ma błędu w adresie, to następne moje podejrzenie dotyczy formatu. Bo jak patrzę na "Properties" działającego zdjęcia, to "Type" jest JPEG, a tutaj - "Not available". I "Size" tak samo... Ale ja bym jednak zgadywała, że coś jest nie tak z adresem...

Weź Słonika do weta, please...

Link to comment
Share on other sites

Wind, też tak myślę :wink:

Flaire, jak widzisz reszta fotek chodzi, więc jak dla mnie to jest błąd formatowania zdjęcia w Irfanviewerze... bo przeformatowałam i chodzi, przynajmniej powinien, Leonek 8) a i tak będę 'porządkowała' naszą stronkę, żeby zrobić miejsce na nowe fotki, to wtedy dokładnie 'obczaję' sprawę.

I przeliczyłam to co dzisiaj wypił, to jest jego dzienna normalna dawka picia, więc nie pije więcej. Nie będę panikowała, więc dzisiaj nie jadę jeszcze do weta, ale jak jutro to samo będzie ćwiczył, to zabieram go i jadę :-?

Link to comment
Share on other sites

ale jak jutro to samo będzie ćwiczył, to zabieram go i jadę :-?
Oki, Sajko, trzymam Cię za słowo... Wiesz, właściciel najlepiej wie, kiedy z psem jest coś nie tak, tylko że my to czasami ignorujemy, bo "tak naprawdę to mu nic nie jest" itp. Ale ja miałam kiedyś bardzo dobrego weta, który mnie nauczył, że jak tylko czuję, że coś jest nie tak, nawet jeżeli nie potrafię sprecyzować, co to jest, to mam psa wziąć do weta i nie dać się zbyć, że nic mu nie jest.

A na razie to ucałuj słonika ode mnie i powiedz mu, że ma wielu przyjaciól i że Misia na pewno będzie go nadal kochać jak wróci :wink: .

Link to comment
Share on other sites

A poza tym, to na pewno masz rację, że Bariemu brakuje przyjaciela... Moja kotka strasznie przeżywała śmierć mojej suni, z którą się razem wychowały. Po prostu popadła w depresję. Bardzo się postarzała i zrobiła się osowiała. Z czasem było lepiej, ale już nigdy nie tak dobrze... aż do czasu pojawienia się szczeniaka, czyli Misi. Z początku kotka jej nienawidziła, ale z czasem zaakceptowała ją i zaprzyjaźniła się, chociaż nigdy nie była to taka przyjaźń, jak z Luną.

Link to comment
Share on other sites

Flaire, tak jak napisałam, już byliśmy spakowani, ale jemu sie poprawia, zjadł, napił się, przyniósł swoje piłeczki, zabrał swoją szmatkę-smoczka i jakoś radośniej zaczął patrzeć :lol: no i zaczął 'łazić'za nami, a to dobry znak bo nie leży już sam na swoim posłaniu.

I ulepszyłam naszą stronkę- Flaire, z dedykacją dla Ciebie, oczywiście jeżeli chodzi dobrze :wink:

Link to comment
Share on other sites

niestety chyba ma okropną depresję :( bo to taki towarzyski-uczuciowy chłopak... dlatego mam nadzieję, że odzyskam dawnego piesia jak mu w lipcu przywiozę maluszka na wychowanie i pod opiekę.

I podziękuj Misi, swoją miłość otwarcie manifestowała od początku znajomości z Barim :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Co tam u Ciebie, pisz szybciutko? Czy już po ślubie? Jak Kara? A może na trening byś kiedy wpadła? Albo na zawodach pokibicować? Albo może na obóz byś się z nami wybrała? Albo na jakiś spacerek?

:D

slub mam 04.09 wiec na oboz raczej nie bede miala czasu pojechac... chyba ze jest on na Mazurach to wtedy moglabym wpasc na chwilke.

Na zawody chcialabym przyjsc pogibicowac ale moge w maju, a na spacerek chetnie np na Pola bo sie pochwale ze Kara zaczela jezdzic autobusem!

Napiszcie gdzie ten oboz ma byc, plizzzzz :D

Link to comment
Share on other sites

Exoda,

Oboz ma byc na Mazurach (przynajmniej ja znam tak wersje) :-) Wiec chyba nas odwiedzisz, prawda?

Gratuluje przysposobienia suni do autobusow ;) Jak rozumiem rozpoczelas teraz nauke trzymania przez Karunie Twojego welonu ;) Czarna Kara pieknie bedzie kontrastowac z biela sukni ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

exodziu, jak ślub dopiero we wrześniu, to DLACZEGO CIĘ NA TRENINGACH NIE MA TY LENIUCHU???? :evil:

Na Polach to się możemy spotkać, tylko ja narazie jestem taka jakaś bezpsia, a jak już Misia wróci to i tak jej nie będzie pewnie wolno hasać... :(

Link to comment
Share on other sites

A ja już chyba pisałam o ślubie moich znajomych, których pies szedł za nimi w procesji z koszyczkiem, w którym były obrączki. Niestety, nie zapewniło im to szczęścia, bo para jest już po rozwodzie :( .

No i wszystko zepsulas! Gdyby nie to zakonczenie, wzdychnelabym "ah ... jakiez to romantyczne :loveu: "

A moze to taka przestroga, aby nie przesadzac z nauka sztuczek ? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

A... No właśnie! Exoda!! Nie leń się tylko ruszaj tyłek na spacer w sobotę!!! :lol:
Spacer??? A co z treningiem???

Słuchajcie, leniuchy, były już dwa tygodnie przerwy, więc trzeba się brać za robotę - inaczej na naszych zawodach zabraknie zwycięzcy!

A poza tym ja chciałabym się w tym tygodniu wybrać do rureksu i tartaka - mam jeszcze jakichś chętnych? Wind?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...