Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania- Ty to masz wielkiego minusa, bo za brak dwóch opisów :icon_roc:

Fanka- Idzie też się daj pokomunikować z nami, my wiemy, że tu nieletni zaglądają i nie gorszymy ich (przynajmniej nie na tym topicu :wink: )

a zdjęcia oczywiście poproszę, tylko tak jakoś po kolei, żeby mi się skrzyneczka nie zapchała, a najlepiej, jeśli to nie kłopot, to podzielić i porcjami wysyłać na różne skrzyneczki:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

dzięki i pozdrawiam od cudem ozdrowiałego jamniora :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Pati,

Z tymi kibicami to mnie poniosło - przez emocje, sprawy sobie nie zdajesz jaka to gigantyczna presja ogłaszać wyniki ostatecznej "gonitwy" :wink: :Dog_run:

no ale dobrze, już będę grzeczna i pójde grzecznie pisać poemat o raselu... tzn spróbuje, ale nie wiem ... cholera wiersz jak trzeba napisac do szkoły to jakoś idzie, a jak o własnym psie coś skrobnąć to nie, no i gdzie tu sens i gdzie tu logika :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ida :)

Żeby wstawić zdjątko pod swój nick, musisz wejść na "profil" (tam na górze strony) i potem wyskakuje taki powiedzmy że formularz i w dolnej części tego formularza jest coś takiego jak "panel kontolny emblematów" i tam sie trzeba bawić :)

Link to comment
Share on other sites

Ida- witaj :lol: emblemat pojawia sie od razu, wiec niestety musialac cos zle zrobic :( zdjecie musi byc malutkie (w profilu jest okreslone w pixelach i kB) wiec musisz pewnie zmniejszyc zdjecie, pozniej kliknac aktualizuj profil (czy jakos tak) i zrobione :D

Lenka- a jak wierszyk o Raselu 8) ?

Link to comment
Share on other sites

Oj, IDA, raczej coś pomyliłaś, bo zdjęcie pojawia się od razu po załadowaniu stronki.

Spróbuj jeszcze raz i napisz jaki pojawił się komunikat.

Pamietaj, że zdjecie musi być malutkie (80x80 pikselków)

Acha i po wczytaniu nowego zdjęcia trzeba kliknąć na "wyślij", żeby uaktualnic swój profil.

No, to do dzieła.

Link to comment
Share on other sites

Sajko,

wysłałam Ci moje wypociny na priva, ale to nie jest nic wybitnego szczerze mówiąc...

A jeżeli chodzi o zdjęcia to pojęcia nie mam gdzie mi wcieło zdjątka rasela z zawodów :( same takie nijakie... wybralam kilka i w najblizszym czasie je wysle, zrób z nimi co chcesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

no prosze, pogrozilam wielkim paluchem, i opisy sie posypaly :lol: dostala i Hektorka i Bajke i fryzjera gorskiego :wink: zdjatka- bede wdzieczna za minimalne przyciecie, zeby np mialy ok.20cm wysokosci/szerokosci. Wtedy wystarczy, ze wyslecie na rozne skrzyneczki i je stamtad odbiore. Pozdrawiam i do zobaczenia 8)

Link to comment
Share on other sites

ze zmniejszaniem zdjęć to u mnie jest pewien problem, ponieważ nie mam photoshopa, a ten moj program jest jakis taki, że nie do konca wiem jak sie go obsługuje :baby: - talentem informatycznym to ja nie jestem (a fakt, że jestem w klasie o profilu m.in informatycznym nic nie oznacza - zwykły zbieg okoliczności ;) )

Sajko:

dostalaś zdjęcia fryzjerki? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...