Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1A propo spacerku to może na Pola Mokotowskie spotkali byśmy się pod pomnikien jazdy polskiej i poszli na spacer co do dnia proponuje czwartek tylko że ja moę tylko do 16 bo potem jade na zakupy. Możemy się spotkać np. o 11. Jeżeli wam pasuje to napiszcie że bę dziecie to wyśle Eli smsa to pewnie pójdzie z nami. Godzinę można zmienić. Ile osób będzie

2Co do urodzin Eli to możemy je uczcić na treningu w sobotę Ania-Bajka upiecze ciasto ja pszyniose picie np. cole ktoś pszyniesie plastikowe kubeczki i talerzyki a ktoś nóż.

3Jak wam się podoba mój pomysł jeżeli się zgadzacie to napiszcie co kto może pszynieść. i napiszcie czy idziemy na spacer to wyśle Eli smsa :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda bo fanusia się za mają stęskniła i chociarz ma kolege yorka to z nim nie ma takiej zabawy jak z mają czasami pobawi się z chomikiem ale chomik szybko się męczy i nie nadąża uciekać więc trzeba go zabrać

a na następnym treningu tym za 2 tyg nas nie będzie bo wyjeżdżamy :laola:

Link to comment
Share on other sites

Fanka- to wyjaśnia oceny z wypracowań :wink:

Dla nas niestety spacerki w tygodniu odpadają, bo pracuję, żeby zarobić na jedzonko i zabawki moich gentelmenow :lol:

Na urodziny ja Elki ja tez moge cos przydzwigac, prosze mi tylko wydac polecenie sluzbowe co :D

Link to comment
Share on other sites

Hej, to znowu ja :D Wlasnie wrocilam z psiakami ze spaceru. Hektorek rozwijal muskulature biegajac po zaoranych polach. Upapral sie przy tym jak nieboskie stworzenie. Dlatego pierwsza rzecza po powrocie bylo kapanie- nie jest latwo wlozyc 34 kilogramowego amstaffa do wanny, wierzcie mi! :roll:

Co do spaceru, mi pasuje i czwartek i piatek - tylko zdecydujmy jak najszybciej.

W takim razie robie to ciasto na sobote- ale nie mowcie o tym Elce :lol:

Wind

Jesli tylko da sie pogodzic godziny szkolenia z agility, to ja sie pewnie zdecyduje. Fajnie byloby chodzic razem. Moze i Bajka by kiedys sprobowala? Albo naucze ja sama i zda egzamin externistycznie (a ja sie naucze na szkoleniu z Hektorkiem:)

Nie orientujesz sie jakie sa koszty tego szkolenia w Cave Canem?

Link to comment
Share on other sites

Ania, uważam, że to świetny pomysł z tym szkoleniem. Bajka wszystko chwyta w lot, więc jeśli Hektor jest leniuszkiem ( :nono: ) to dobrze byłoby go szkolić pod okiem doświadczonego instruktora, a nabytą wiedzę możesz przekazywać Bajeczce. Ona ma duże szanse, żeby egzamin zdać bardzo dobrze eksternistycznie. A jeśli byłby z nią jakiś problem, to przecież zawsze możesz instruktora poprosic o poradę. Na pewno nie odmówi. :D

Link to comment
Share on other sites

To na spacer umawiamy się w piątek pod pomnikiem jazdy polskiej o 11.

ja wyśle Eli smsa to pewnie z nami pójdzie.

Sajko

Czy możesz przynieść plastikowe kubeczki i nóż ja przyniose soki i talerzyki a Ania-Bajka pszyniesie ciasto.

napiszcie jakie chcecie soki bo ja mam ich nadmiar w domu jak chcecie cole to też napiszcie to przyniose

Kto będzie na spacerze?

Link to comment
Share on other sites

O buuu,

A ja liczyłam, że wybierzecie jednak czwartek na spacer. Ja w piątek nie mogę. Robie za trenera w stajni. :cry:

BTW, dzis moja uczennica zaliczyła pierwszy w życiu upadek z konia (mojego rzecz jasna), ale, że jest twardza sztuka nie zamierza się poddawać i umówiłyśmy się na piątek.

Chyba, że o 14.00 jeszcze będziecie to dojade na koniec...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie drodzy,

załamałam się, wchodze sobie "na internet" ;) odpalam dogomanie a tu co?" zaległosci na trzy strony - no i jak ja moge sobie spokojnie pojechac na 10 dni .. przeciez bede musiala nadrabiać 30 stron ;) ale dobrze dobrze piszcie :D no to frugo!! (bez ograniczeń, czy jakoś tak)

A wracając do tematu Bemowa, to to wcale nie jest daleko - ja tu mieszkam :D Rozumiem, że tu sie zaraz Warszawa kończy, ale to jeszcze o niczym nie świadczy :roll:

Jeżeli chodzi o czołganie, to musze doedukowac rasela w tej kwestii, ale to juz po feriach bo jutero raczej nie bedzie na to czasu - wiecie pakowanie ...

A teraz sie musze uzewnetrznić: przed godziną wróciłam do domu po dwóch godzinach jeżdzenia na łyżwach, 40 minutach pobytu w autobusie i godzinnym spacerze z psem i po prostu PADAM !!!

No i wracając do tematu po raz kolejny to jaki będzie adres naszej cavanostronki?

Link to comment
Share on other sites

Pati,

To niezupełnie tak, bo widzisz po feriach to by było łatwiej z turlaniem bo tylko by sie musiała przechylić i samo sie turla, ale z czołganiem to bedzie trudniej, a przynajmniej moze być.

Bo jeżeli ona bedzie miała taaaaaaaaakie brzuszysko to bedzie ledwo dotykac do ziemi łapami wiec nie zmusze jej zeby jeszcze te łapy ugieła bo mi sie pies uzewnętrzni w wersji dosłownej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...