Jump to content
Dogomania

Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sugarr'][URL]http://www.allegro.pl/item140688001_...uni_norce.html[/URL]

[URL="http://www.allegro.pl/item140966768_licytant_i_kreator_aukcji_aukcja_charytatywna.html"][COLOR=#800080]http://www.allegro.pl/item140966768_licytant_i_kreator_aukcji_aukcja_charytatywna.html[/COLOR][/URL]

dam to jeszcze na bazarek :)[/quote]
sugarr czy to jakiś twój znajomy?? Co to za facet wogóle?? I jak ma zamiar przekazac pieniądze Adze??

O Kasanowie myśle ciepło, dziadziuś kochany... :shake:

Link to comment
Share on other sites

tam sa jej dane? :O
to ja zaraz porozmawiam z tym panem.. myslalam ze raczej przesle je temu kto aukcje wygra.

Wyslalam mu prywatnie na gg dane Agi z numerem konta, a ze pan nie ma 14 lat to nie wpadlam na to ze doda je na stronie aukcji...

Moja wina, bo nie przejrzalam tych linkow...


A mozna by poprostu edytowac ta strone allegro i usunac dane?
Nie wiem czy bedzie chcial dac to na bazarek dogo, on mowi ze nie dziala mu logowanie na dogo..

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem wlasnie wpadlam na to, ale juz edytowalam posta 5 razy i postanowilam sobie darowac kolejny :P
Rozmowa z tym facetem wyszla nie za ciekawie, bo twierdzi ze za wystawienie aukcji zaplacil w sumie 20zl i ze 'ta Aga chyba sie wstydzi ze pomaga psiakom' (:niedowia:mysle ze Aga umiera ze wstydu....)
Wyslalam jej jego nr kom, on chce sie skontaktowac i zapytac czy moze tak zostawic bo ponoc html juz mu nie dziala i nie moze tego edytowac..

Link to comment
Share on other sites

Asior on chyba wybral opcje zeby bylo na zolto podswietlone, czy tam na gorze zawsze wszystkich aukcji i dlatego tyle.. Ale on nie chce zwrotu kasy, mowi ze mu szkoda ze nie bedzie mogl pomoc, ze te programy cegielki dobrze ida i koniecznie chce rozmawiac z Aga. wiec poki co czekamy na efekt ich rozmowy

Ale zeby mnie nie zapytac w ogole czy ta osoba sie zgadza na umieszczenie danych... :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

O aukcji dowiedziałam się dziś :roll: z pw. od zeusa (damiana )nim tu weszłam. nie mam nic przeciwko zbieraniu na Norę. ale ja się na przepisach nie znam, jesli coś jest wbrew prawu trzeba to usunąc natychmiast. napisałam smsa do Damiana, by usunął.Nikt mnie o zdanie n ie pytał...:roll: :mad:

Na moje konto z tej aucji wpłyneło w sumie 7 złotych. [B]Rennatta2 - 5 zł i ktos Anonimowo 2 złote[/B]

[SIZE=5][COLOR=red]Bardzo dziekuję kochanaj Asieq za pomoc przy Norze: ostatnie wizyty u weta na płukanki i zastrzyki, Kakuli za bezpłatne zabiegi dla Norki i wszystkim, którzy mi pomagają, gdy mój ukochany Kasanowa nie czuje się dobrze...malutko je, duzo duzo śpi, noszę go na rączkach, ale on chce wciąz żyć... i wiem, że ma jeszcze dużo czasu przed sobą... [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=magenta]to super,ze sunia juz w lepszym stanie jest.jestem nowy na dogo.pokierujcie mnie jak mam tu dzialac,chce wspomoc Norke i inne psiaki,ale nie wiem jak sie tu dziala,np.na bazarku.mialem aukcje na allegro na Norcie,ale to niezgodne podobno z polskim prawem,no tak bo urzad skarbowy doli by nie chapnął powiedzcie jak dzialac 0606-874-338 damian[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]kolezanko co Ty za bzdury gadasz ze domagam sie jakis 20 zl...nie klam prosze to TY proponowalas mi 20 zl za prowizje allegro.mam to w historii gg moge dogomaniakom udostepnic...dane Agi ty mi dalas i nic nie mowilas kogo to dane.jeeezu czlowiek kocha psy,chce pomoc a tu tak cie oczernia.... sam mam sunie adoptowana i wiem co to znaczy....pozdrawiam Wszystkich[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...