Jump to content
Dogomania

Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]ale popatrzcie na kazda strone Dogo-tam sa psy,dla ktorych ta kwota bedzie oznaczała zycie.
[/QUOTE]
a czy dla Muchy ta kwota to nie życie?

[QUOTE]Przyjechac i kupic Muche moze kazdy,wiec nie pytajcie sie mnie o zgode,tym bardziej,ze jestem tylko wolontariuszem i mam do gadania tyle,co kazdy.[/QUOTE]

nie rozumiem. czyli Ty nie 'przykladasz' do tego reki, a jak znajdzie sie kasa i transport bedzie mozliwy to beamicha ma sobie sama wszystko zalatwiac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Jest jeszcze jedna osoba, która poinformowała mnie, że dołozy 50 zł...
Jestesmy na etapie negocjacji.
Skarpety nie ma, jeśli zapadnie decyzja, ze Mucha jedzie, to pieniądze zostana wysłane osobie, która będzie ją wiozła.[/quote]

To napiszcie, jeśli zapadnie decyzja o jeździe i wtedy my tez z pewnościa sie dorzucimy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']To napiszcie, jeśli zapadnie decyzja o jeździe i wtedy my tez z pewnościa sie dorzucimy...[/quote]
decyzja o jeździe jest podjęta w tym szkopół że nie ma kto jej odebrać ze schroniska i przygotować do jazdy Brązowa się nie odzywa choć była ja miałam po nią jechać i cisza

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy!!! :lol:
Beamicha, nie odbieraj tego żle, proszę! Brazowa to wieloletnia wolontariuszka, oddana, dobra kobieta. Ją przeraża kwota, jaką dogomaniacy muszą zebrać na transport dla jednej Muchy. Chciałaby, zeby pojechało wiecej psów, bo sama przyznasz - trasa przez całą Polskę prawie, a same wiecie, jak trudno znaleźć transport. Ale my bardzo chcemy (Brazowa też), żeby Mucha odnalazła wreszcie swoich ludzi. Nawet znalazła się osoba, która zaproponowała, że wykąpie Muchę. Tylko nie wiem, czy wyrobimy się do soboty...
I niech [B]ta[/B] osoba, o której piszę wreszcie zabierze głos!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Kto Obiecal Wykapac Muche?
Brazowa Bardzo Chce Zeby Mucha Poszla,,ale Wierzcie Nie Tylko Zawsze Ona Musi Wykazac Najwieksza Inicjatywe,,,czesto Wlasciciel Powinien Robic Wiele W Kierunku Zeby Pies Do Niego Dotarl,
Ja Np Cenie Bardzo Ludzi Ktorzy Przyjechali Po Moja Kike ( Z Gdyni) Az Ze Szczecina,,,,chcieli Psa I Staneli Na Glowie Zeby Go Miec,,,
Ja Nie Mowie Zeby Kazdy Przyjezdzal Bo To Czesto Nie Trealne ,,ale Brazowa Ma Juz Tyle Na Glowie Ze Niedlugo Osiwieje,,,a Przeciez Muzi Jakos Funkcjonowac,,bo Ok 100 Psow Czeka Na Spacer Z Nia!!!!! Zostala Sama I Stara Sie Radzic Jak Moze,,,wiec Nie Miejmy Do Niej Pretensji ,,,,bo Zrobila Duzo!!!!ok 40 Psow Wyprawila Do Domku!!!! Kto Zrobil Wiecej!!!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Dziękujemy!!! :lol:
Beamicha, nie odbieraj tego żle, proszę! Brazowa to wieloletnia wolontariuszka, oddana, dobra kobieta. Ją przeraża kwota, jaką dogomaniacy muszą zebrać na transport dla jednej Muchy. Chciałaby, zeby pojechało wiecej psów, bo sama przyznasz - trasa przez całą Polskę prawie, a same wiecie, jak trudno znaleźć transport. Ale my bardzo chcemy (Brazowa też), żeby Mucha odnalazła wreszcie swoich ludzi. Nawet znalazła się osoba, która zaproponowała, że wykąpie Muchę. Tylko nie wiem, czy wyrobimy się do soboty...
I niech [B]ta[/B] osoba, o której piszę wreszcie zabierze głos!!! :mad:[/quote]

To Muszka ma jechać w tą sobotę?? O rany:p
A może na trasie udało by się przewieźć jeszcze jakiegoś pieska, bo to rzeczywiście nie lada okazja. Beamicha- jesteś kochana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ja musiałam pogadać z kimś tam............
Miałam wyjechać na, jakiś durny zlot, ale zostaje..........:p
Jeszcze dzisiaj, moge tzn, możemy podjechać po Muche i wykompać................... Czyli jutro byłaby już pachnąca i świeża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewiora1']Kto Obiecal Wykapac Muche?
Brazowa Bardzo Chce Zeby Mucha Poszla,,ale Wierzcie Nie Tylko Zawsze Ona Musi Wykazac Najwieksza Inicjatywe,,,czesto Wlasciciel Powinien Robic Wiele W Kierunku Zeby Pies Do Niego Dotarl,
Ja Np Cenie Bardzo Ludzi Ktorzy Przyjechali Po Moja Kike ( Z Gdyni) Az Ze Szczecina,,,,chcieli Psa I Staneli Na Glowie Zeby Go Miec,,,
Ja Nie Mowie Zeby Kazdy Przyjezdzal Bo To Czesto Nie Trealne ,,ale Brazowa Ma Juz Tyle Na Glowie Ze Niedlugo Osiwieje,,,a Przeciez Muzi Jakos Funkcjonowac,,bo Ok 100 Psow Czeka Na Spacer Z Nia!!!!! Zostala Sama I Stara Sie Radzic Jak Moze,,,wiec Nie Miejmy Do Niej Pretensji ,,,,bo Zrobila Duzo!!!!ok 40 Psow Wyprawila Do Domku!!!! Kto Zrobil Wiecej!!!?[/quote]
No, zgadzam się w 100%

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Quote:
Originally Posted by [B]wiewiora1[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4782051#post4782051"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Kto Obiecal Wykapac Muche?
Brazowa Bardzo Chce Zeby Mucha Poszla,,ale Wierzcie Nie Tylko Zawsze Ona Musi Wykazac Najwieksza Inicjatywe,,,czesto Wlasciciel Powinien Robic Wiele W Kierunku Zeby Pies Do Niego Dotarl,
Ja Np Cenie Bardzo Ludzi Ktorzy Przyjechali Po Moja Kike ( Z Gdyni) Az Ze Szczecina,,,,chcieli Psa I Staneli Na Glowie Zeby Go Miec,,,
Ja Nie Mowie Zeby Kazdy Przyjezdzal Bo To Czesto Nie Trealne ,,ale Brazowa Ma Juz Tyle Na Glowie Ze Niedlugo Osiwieje,,,a Przeciez Muzi Jakos Funkcjonowac,,bo Ok 100 Psow Czeka Na Spacer Z Nia!!!!! Zostala Sama I Stara Sie Radzic Jak Moze,,,wiec Nie Miejmy Do Niej Pretensji ,,,,bo Zrobila Duzo!!!!ok 40 Psow Wyprawila Do Domku!!!! Kto Zrobil Wiecej!!!?[/I]

No, zgadzam się w 100%
[/QUOTE]

jak było napisane, pies? pomagał w transportach, czemu by teraz nie pomóc jemu, skoro naprawdę nie może? Prosiłyśmy o fakty, a jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskałyśmy. Jakby nie było Mucha to 'podopieczna' brazowej, jest na miejscu, kto ma więc przejąć inicjatywę. Ja nie mam pretensji.
Wyliczanie kto zrobił więcej dla psów jest co najmniej głupie.

Link to comment
Share on other sites

Liczyłam z kolezanką :oops: . Po godz. 14 mam zadzwonić do mnie Kasia25. napiszemy wtedy konkretnie.
Jesli można, to podajcie mi na PM już teraz numer konta, na który można wysłac pieniądze. Bank mam otwarty do 16.00 jakbyco.

Ja z pracy piszę, wybaczcie, że tak chaotycznie...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, jestem już po rozmowie z Kasią25. Rozważyłysmy nasze możliwości i doszłyśmy do wniosku, że na jutro nie damy rady. Ale zrobimy wszystko, aby w następną sobotę Muszka dotarła do nowego domu!!!

Cioteczki Pidzej i Beamicha, czy to jest możliwe, bo bez Waszej pomocy i dobrej woli nie damy rady? Trochę za późno zaczęłyśmy to organizować, nie dogadałyśmy się...
W schronisku nie ma gdzie wykąpać psa, trzeba Muszkę wziąć do domu, tam wykąpać i przenocować, żeby pojechała czysta, wypoczęta. Kasia ma taką możliwość i zrobi to. My w tym czasie zorganizujemy zbiórkę funduszy i prześlemy na konto cioteczki Beamicha, tak, żeby pieniądze na transport trafiły przed wyjazdem.
No i przede wszystkim musimy skontaktować się z Pies? i ustalić z nim szczegóły, bo dotychczas tego nie zrobiłyśmy.

Jeśli Beamicha nadal potrzymuje swoją ofertę pomocy, to zabieram się konkretów. Napiszcie, co o takim wariancie myślicie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...