Jump to content
Dogomania

Nuka - nadal szuka DS!!!


agusiazet

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stonka1125']Jaki bedzie koszt transportu bo mi umknęło, a jest dom w warszawie dla szczeniaka z Krotoszyna, mógłby pojechac w drodze powrotnej, nowy dom się dołoży oczywiscie tylko jeszcze nie było wizyty ale wstepnie dom zaakceptowany.[/QUOTE]

Z tego co pamietam to ok 380 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']To cena z Warszawy do Poznania, ale musimy zawieść od drzwi do drzwi, więc cena wrośnie i trzeba doliczyć za autostradę. Wyjdzie z 500 zł, niestety:([/QUOTE]

Spokojnie, do mnie z Warszawy jest bliżej niż do Poznania, o całe 16 km :):):):) i nic płatnego nie ma po drodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Dałam Nukę na ten wątek.Może los Nuki się odmieni!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo[/URL][/QUOTE]

Ania- bardzo dziękujemy:)
Tam tylko trzeba wykasowac info, ze sterylka na koszt schroniska:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Pati-c może zawieźć Nukę we środę, czwartek lub piątek. Decydujemy się?[/QUOTE]

Myslę, ze tak.
Wczoraj wysłalam sms do Owieczki, ale nie odpowiedziała.
Moze ma jakies powazne problemy...

[B]Nuka w PP[/B]
[B][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8579/p1090933.jpg[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Tolu, to ja może napiszę do Izy, żeby wymierzyła sunię do tych szeleczek? Albo może podam Ci do niej nr.[/QUOTE]


Handziu, już nie zdążymy z tymi szelkami! Ja jutro wyślę priorytetem do Pani Izy szelki i smycz dla Nuki, aby miała na czas transportu, choć Pati-c ma jej nie wypuszczać z kontenera w czasie podróży! Nawiasem mówiąc, dostałam je na bazarek od stonki i nie poszły, może Nuce posłużą! Są całkiem solidne! Jeśli Lenie od szczeniaków pasuje sobota, to na wtedy umawiam transport, bo piatek Pati ma zajęty!!! Czy ktoś ma kontakt do leny? WQyślę info na Pw, ale nie wiem, kiedy je przecyta. Hotel powiadomiony. Przydałoby się, żeby jej nie karmili w tym dniu w ogóle. Napiszę Pani Izie SMS-a!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Handziu, już nie zdążymy z tymi szelkami! Ja jutro wyślę priorytetem do Pani Izy szelki i smycz dla Nuki, aby miała na czas transportu, choć Pati-c ma jej nie wypuszczać z kontenera w czasie podróży! Nawiasem mówiąc, dostałam je na bazarek od stonki i nie poszły, może Nuce posłużą! Są całkiem solidne! Jeśli Lenie od szczeniaków pasuje sobota, to na wtedy umawiam transport, bo piatek Pati ma zajęty!!! Czy ktoś ma kontakt do leny? WQyślę info na Pw, ale nie wiem, kiedy je przecyta. Hotel powiadomiony. Przydałoby się, żeby jej nie karmili w tym dniu w ogóle. Napiszę Pani Izie SMS-a![/QUOTE]
to sa całkiem ok szelki :) Dodatkowo zabezpieczymy obrożą, kontakt do leni ma magda, najlepiej jest dzwonić do niej bo ona zgrywa transport krotoszyniaków, tel. 606133847

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Przepraszam że sie nie odzywałam ale telefon mi się rozpadł... znowu straciłam część kontaktów i ciagle problemy z dostępem do netu. jesli nawet udało mi się dostac na dogo to zaraz mnie wywalało stąd brak odpowiedzi :( Kombinujcie transport bo ja mam samochód na warsztacie juz drugi tydzień i nie zapowiada sie ze go szybko odzyskam :( Chyba silnik do remontu :( Normalnie tylko sobie w łeb strzelić. DO tego mam suke na szpitalu i nie mam czym zapłacić za zabig i pobyt... :(

Wymiary szelek Nuki: klatka pierś 60cm i szyja 36 cm ale Iza mi mówiła ze to nie sa szczegółowe wymiary bo się Nuka wyrywała i nie dała sie dobrze zmierzyć... Ja mam awaryjne szelki z których Nuka nie wyjdzie i sa na nią idealne ale musze mieć jakies w zamian. Jeśli te co przyjdą pocztą nie będą sie na nią nadawały to dam jej swoje a te zaostaną u mnie ok ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...