Jump to content
Dogomania

Poszukujemy osób chętnych do straży dla zwierząt


*Martynka*

Recommended Posts

Wklejam kolejny mail od pana Augustyna:

"[I]Wg. mojej oceny Okręg na Śląsku nie może powstać. Przyczyny: 1.brak 30 członków, 2.brak odpowiedniego lokalu (biuro, boksy, szpital), 3.brak samochodu, 4. brak wybranego weterynarza, 5. brak środków finansowych. W godzinach nocnych interwencję podejmuje policja lub straż miejska. Każdy kandydat do SdZ po wpłaceniu składki, zostaje członkiem SdZ, niezależnie od tego czy na Śląsku powstanie Okręg. Można być członkiem Okręgu Mazowieckiego, a interwencje podejmować w obrębie swojego miejsca zamieszkania. Po 6 miesięcznym stażu bycia członkiem-wolontariuszem, przysługuje prawo odbycia kursu inspektorskiego. Po pozytywnym zdaniu egzaminu, zostaje się inspektorem SdZ. Inspektor zakupuje mundur za własne fundusze. Cena munduru około 270 zł. Gdyby na Śląku zebrała się grupa 30 członków, należących do Okręgu Mazowieciego i gdyby ta grupa sprostała wymogom w pkt. 1 do 5, Zarząd Główny SdZ mógłby powołać Okręg Śląski. Jak wygląda realne zainteresowanie SdZ na Śląsku? Na pierwszym zorganizowanym spotkaniu miało wziąć udział 30 chętnych. Zgłosiło się zaledwie 12 osób, z czego tylko 8 wypełniło deklarację. Pofatygowałem się na drugie spotkanie, pokonując 140 km. Na drugim spotkaniu miało być 11 osób. Zgłosiła się tylko 1 osoba. Stwierdziłem, że ci ludzie nie szanują mojego czasu i mojej fatygi. Te przykłady mówią same za siebie. Po prostu brak było zainteresowania tematem. Z tych doświadczeń wypływa wniosek, że najlepszym rozwiązaniem na Śląsku będzie utworzenie grupy wolontariuszy a następnie inspektorów, którzy z własnej potrzeby a nie z przymusu będą pełnić służbę dla dobra zwierząt. Z poważaniem. B.A. [/I]"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zozolina']To juz sie wie,pan Bronek nam to wyjasnił na spotkaniu...[/QUOTE]
Zezolina.......jakoś ostatnio mowę ci odjęło,pan Bronek nie dał wskazówek ? i nie wyjaśnił o co chodzi? Biedactwo ,jak mu nie podpowiedzą ,to samo nie daje rady...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Pocałuj psa w kota !!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Chętnie pocałuję psa i kota,dla mnie to przyjemność,ale widzę ,ze tasz z tym duży problem, pan Bronek jeszcze nie przesłał dokładnych wytycznych.A biada temu,kto nie bedzie się ich trzymał.

[LIST]
[*] :razz:

[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Zas sie kur,,,czepiasz jak jakis osioł !!! o co ci kur chodzi?????????????? co ty chcesz odemnie?ja nie mam zadnych problemów za to ty ze swoja zwichrowana głowa zgłos sie do specjalisty !! ale nie leczyc bo na to przypuszczam za pózno tylko prosic o odstrzał,tyle moge ci poradzic bo mam wrazenie ze meczysz sie sama i biedna na tym wielkim swiecie !!
Madrala przez kompa to ci odwaga...

Link to comment
Share on other sites

Czy poza wylewaniem pomyj ,jeszcze umiesz coś napisać?Chyba nie ,więc idż tam gdzie miejsce dla pyskatych i nie pisz tu więcej,bo zaśmiecasz wątek swoim paskudnym językiem.Nie znasz mnie,więc zamknij dziób ,bo nawet mnie kiedyś skończy się cierpliwość ,a obelżywe słowa wobec innej osoby są karalne.

Link to comment
Share on other sites

Ja zasmiecam watek?????? to ty jestes tutaj zbednym smieciem który mi grozi...pomyje jak najbardziej na twoja głowe !!!!a jak skonczy ci sie cierpliwoasc to co?pogrozisz mi palcem?tylko w sumie to potrafisz...biedulka sama jak palec w d,,,,!!!! nie znam cie ale wiesz co?niue załuje...patafianów jest dosc na tym swiecie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Ja zasmiecam watek?????? to ty jestes tutaj zbednym smieciem który mi grozi...pomyje jak najbardziej na twoja głowe !!!!a jak skonczy ci sie cierpliwoasc to co?pogrozisz mi palcem?tylko w sumie to potrafisz...biedulka sama jak palec w d,,,,!!!! nie znam cie ale wiesz co?niue załuje...patafianów jest dosc na tym swiecie....[/QUOTE]

Matko, uspokój się -.-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Ja zasmiecam watek?????? to ty jestes tutaj zbednym smieciem który mi grozi...pomyje jak najbardziej na twoja głowe !!!!a jak skonczy ci sie cierpliwoasc to co?pogrozisz mi palcem?tylko w sumie to potrafisz...biedulka sama jak palec w d,,,,!!!! nie znam cie ale wiesz co?niue załuje...patafianów jest dosc na tym swiecie....[/QUOTE]
zozolina nie uważasz że nieco przeginasz? śmieć a czym sobie margo44 na to zasłużyła? i kim jestęś żeby decydować kto tu jest zbędny a kto nie? ja może chciałabym poczytać co margo44 ma do powiedzenia a nie same k... itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']zozolina nie uważasz że nieco przeginasz? śmieć a czym sobie margo44 na to zasłużyła? i kim jestęś żeby decydować kto tu jest zbędny a kto nie? ja może chciałabym poczytać co margo44 ma do powiedzenia a nie same k... itd[/QUOTE]

A co ona takiego interesujacego do tej pory napisała co?gdzie?poslij linka bo ja tu nic nie widze !! weszła zrobiła dym i tyle ma do roboty,nie tylko mnie zaszła za skóre,a z takimi to trzeba krótko bo wejdzie na łep i narobi a ja se na to nie pozwalam..moze nie zauwazyłas ze mnie tutaj niebyło jakis czas a wchodsze a ona juz klawisze smaruje...poczytaj predzej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Zrobiłabym to recznie ale ktos woli tłuczki klawiaturowe :evil_lol:!!! nie jestem taka ale jak mnie takie cos wpinia to:lmaa: ...nie ma zmiłuj...przykro mi ze to czytacie:shake:,ja moge tylko przeprosic za siebie:roll:,ale nie ja...[/QUOTE]
Z gównarzerią,chamstwem ,a do tego z osobą mało poczytalną nie mam ,ani ochoty,ani nie widzę możliwości wymiany zdań.Szkoda czasu ,bo jak wszem i wobec wiadomo ........jak grochem o ścianą .Dalej cytować nie muszę ,bo są tu obyci ludzie i wbijać siłą do głowy im nie trzeba.Zezolina wyznaje jednak inną wiarę,jak nie zrobi tego ręcznie ,to chyba jest dla niej nieważne....Szkoda ,bo są inne możliwości i środki przekazu ,ale jak widać nieosiągalne dla wszystkich .Cóż żółądki mamy takie same,ale głowy różne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='44margo']Z gównarzerią,chamstwem ,a do tego z osobą mało poczytalną nie mam ,ani ochoty,ani nie widzę możliwości wymiany zdań.Szkoda czasu ,bo jak wszem i wobec wiadomo ........jak grochem o ścianą .Dalej cytować nie muszę ,bo są tu obyci ludzie i wbijać siłą do głowy im nie trzeba.Zezolina wyznaje jednak inną wiarę,jak nie zrobi tego ręcznie ,to chyba jest dla niej nieważne....Szkoda ,bo są inne możliwości i środki przekazu ,ale jak widać nieosiągalne dla wszystkich .Cóż żółądki mamy takie same,ale głowy różne.[/QUOTE]

Ę...ą...siedziałas ze słownikiem w ręce:lol:?bo nie wierze że to twoje:eviltong::D:D:D...napisz co wiesz i znikaj,ale jako osoba twojego matacznego pokroju to bedzie tak jak mój 3 letni syn mówi-'wiem ale nie powiem'...Ola szkoda słów..ja sie z tego cyrku wypisuje ,moze jak ja naprawde wszyscy zignorujemy to wezmie kredki i pójdze na podwórko...sama...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']44margo czy mogłabyś w końcu napisać jasno i konkretnie co Ci leży na wątrobie? bo że leży to widać,że wiesz więcej o sprawie niż my-to też widać,więc podziel się z nami tą wiedzą[/QUOTE]

Pisałam kilka razy ,więc szkoda się powtarzać,ale jeśli masz konkretne pytanie ,chętnie na nie odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/212895-Bytom-ul.-Olimpijska-dzika-suczka-uciek%C5%82a-dopiero-trafi%C5%82a-do-nowego-domu.-POMOCY[/url]


hej zapraszam na watek sunia dzikuska uciekla w bytomiu , im wiecej osob tym wieksza szansa na znalezienie malej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...