Jump to content
Dogomania

Poszukujemy osób chętnych do straży dla zwierząt


*Martynka*

Recommended Posts

Witam. Mi też było bardzo miło wszystkich Was poznać :) choć nie dotarli wszyscy ale na szczęście będzie drugie spotkanie jak pisze wyżej.
Dokładnie kasiu tak jak piszesz, ale nie ma co się przejmować, na początku zawsze jest ciężko, zawsze znajdą się osoby, które będą próbowały nas zniechęcić. Czekam z niecierpliwością na drugie spotkanie :) Pozdrawiam
I wciąż czekamy na chętnych, którzy chcą prawnie pomagać zwierzakom. (jak w temacie :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosia2313']*Martynko* sorki, że piszę tutaj, ale nie wiem czy wysyłałam Ci wiadomość, albo czy mi odpisałaś. Kiedy i jak odbierzesz świecznik z bazarku, czy wysyłka? Przelew może robiłaś już? Czy jeszcze nie podałam Ci danych? ;>[/QUOTE]

Właśnie wysłałam wiadomość. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozena1964'][url]http://sdz.org.pl/index.php?pliki=kontakt[/url]
poczytac mozna statut i regulamin i o calej siedzibie w warszawie
bedziemy pod ich skrzydlami :)[/QUOTE]

Tylko żeby Was te skrzydła nie udusiły ,teraz chyba jasne jaka to będzie organizacja i do kto tam bogiem jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']44margo sugerujesz, że ta straż dla zwierząt która ma powstac na śląsku to ta straż opisana na stronie, którą podałeś/łaś?[/QUOTE]

Dokładnie tak wynika z tego co pisze Martynka ,a Tobie się wydaje inaczej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia nero 1']witam dziewczyny!!!wczorajsze spotkanie było bardzo fajne i naprawde fajne osoby poznałyśmy,niestety nie możemy wstąpić do straży(fundacja)ale chetnie z wami bedziemy współpracować,niepotrzebnie margo nakręcasz siebie i innych,jesli ktoś będzie miał ochote to wstąpi do sdz,wszyscy muszą być pełnoletni i zdrowi psychicznie więc wydaje mi się że zrobią to świadomie :) takie zniechęcanie i wprowadzanie zamieszania w tym temacie jest bez sensu,trzeba przyjechać na spotkanie,pogadać z tymi super babeczkami i facetami i może wtedy wystawiać opinię,ja zachęcam do pomocy zwierzętom a jaką formę ktoś wybierze czy to będzie fundacja,wolontariat w schronie czy sdz to jego wolny wybór,jeszcze raz pozdrawiam wszystkich których wczoraj poznałam i trzymam za was kciuki[/QUOTE]

Według Ciebie nieważne w jakiej jest się partii,byle rządzić ? Gratuluję podejścia do sprawy.Nie jest moim zamiarem mieszać e głowach ludzi ,którzy chcą pomagać zwierztom,a jedynie zwrócić uwagę z kim chcą to robić ,bo to też bardzo ważna sprawa!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja już na pewno dojadę na to drugie spotkanie :lol:, niestety siła wyższa zatrzymała mnie w domu (remont) i na czas nie wyrobiłam się z tym co musiałam.
Wy ustalaliście szczegóły, a ja machałam pędzelkiem :diabloti:
Dziś w końcu dopadłam do neta, i widzę że zamieszanie na wątku trochę straciło moc i całą energię skupimy na pomoc zwierzom :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozena1964']nastepne spotkanie 2 lipca o 15:00 :) zapraszam wszystkich kogo interesuje temat :) 44margo tez zapraszam :) przynajmniej sie poznamy :)[/QUOTE]
Dziękuję za zaproszenie ,ale nie skorzystam i jeszcze jena rzecz nie znoszę jak ktoś mówi do mnie "kochanie" ,to takie brzydkie placowe powiedzenie :((
A kto teraz jest prezesem ??????? Bo do tej pory Janda był komendantem i prezesem i jakoś nie wierzę ,żeby odpuścił władzę w sdz,a poza tym na stronie sdz jest p.o. ,a nie o.jeśli wiesz o co chodzi w tych skrótach.

Link to comment
Share on other sites

Bożenka, kurde, dostaniesz ode mnie reprymendę jak się spotkamy , każesz mi nie reagować a sama co robisz? hę? założyłam FOR YOU ten wątek, żeby znaleźć osoby chętne a tu widzę, że robi się z niego inna tematyka jakieś kłótnie i sprzeczki, chcesz to popiszcie sobie na priv swoje żale bo ja już nie mogę się w tym wątku w ogóle odnaleźć i w końcu go zamknę i tyle będzie. :) Niektóre osoby się za bardzo nakręcają nie w tym kierunku co trzeba. Spójrz na początki wątku-dobrze się zaczęło. Mimo to, że na tak wielkie województwo zgłosiło się niewiele osób to cały wątek był przejrzysty a teraz już nic w nim nie widać tylko jakieś dochodzenia się między sobą.

[B]A 44margo czy zmarcy- bo to chyba ta sama osoba proponuję- załóż sobie swój wątek np Anty SDZ i tam pisz wszystko co ci na sercu leży.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirke69']Ja już na pewno dojadę na to drugie spotkanie :lol:, niestety siła wyższa zatrzymała mnie w domu (remont) i na czas nie wyrobiłam się z tym co musiałam.
Wy ustalaliście szczegóły, a ja machałam pędzelkiem :diabloti:
Dziś w końcu dopadłam do neta, i widzę że zamieszanie na wątku trochę straciło moc i całą energię skupimy na pomoc zwierzom :evil_lol:[/QUOTE]

wiem, wiem coś na ten temat (remont) sama go miałam całkiem niedawno :))
Co do zamieszania na wątku- no niestety przewidziałam to ale cóż zrobić mam :) Najważniejsze, że watek istnieje, bo dzięki niemu znalazło się wiele wspaniałych osób a że w między czasie wkradło się zamieszanie-to już nie jest takie ważne. Zresztą trzeba być przygotowanym na to, że początki są zawsze trudne, zawsze po drodze znajdą się osoby, które będą przeciw nam ale później będzie już dużo łatwiej ( to tak jak z remontem kiedy widzisz wszystko zakurzone, brudne i w stanie surowym wydaje ci się, że tego nie ogarniesz, a potem oglądasz swoje dzieło i zapominasz jak było wcześniej )

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, też tak pomyślałam o tej samotności, ale już nie chciałam tego pisać. Zresztą najłatwiej na forum się wygadać na całe zło tego świata :) heh, tak, Bożenko bierzemy się do pracy (ciężkiej pracy) bo tyle bezbronnych, krzywdzonych istot czeka, a my tu siedzimy przed komputerem, energię i czas tracimy. Mnie na spotkaniu nie będzie (dyżur w pracy) ale byłam na pierwszym i to wystarczy :) Bożenka, wszystko w Twoich rękach :)

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy chciałam wam powiedzieć, jak w naszym kraju interesuje się losem zwierząt! Zainteresowała nas w Sosnowcu pewna kobieta, która głodzi psy! Oczywiście wielokrotnie było to zgłaszane-nikt nic z tym nie zrobił, psy zdechły. Okazało się, że kobieta ma kotkę która co chwilę ma młode. A że ja jestem "kocia mama" postanowiłyśmy z Bożenką-jedziemy tam.Matka skóra i kości, trzy maluchy biegające po torach linii 26 (często tam jeżdżą tramwaje), wybiegające na ulicę, pan ledwo utrzymał psa który chciał się rzucić na jednego(psy bawiły się tymi kotami już wcześniej). Zwołujemy sąsiadów-okazuje się, że są jeszcze trzy małe kotki-matka rozszarpana przez psa. Więc stoimy bezradnie z jednym kontenerkiem i siedmioma kotami. I co dzwonimy wszędzie gdzie się da, albo nam odmawiają interwencji albo telefon nie odpowiada.Zabrałyśmy je. Są w schronisku, mają być pod opieką Kociej Chatki w której jestem wolontariuszką. Kobieta pewnie kolejne zwierzęta będzie mieć ale nikogo to nie obchodzi. Że one tak cierpią i gdyby nie pomoc sąsiadów pewnie zdychałyby w męczarni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Martynka napisz mi na PW jak ona się nazywa i gdzie mieszka to podam żeby jej zwierząt nie wydawali ze schroniska[/QUOTE]

ta pani ma już kolejnego psa! zgłosiłyśmy to ale znów cisza. Słowa straży miejskiej, że koty mamy zostawić tam gdzie są wbiły mnie w ziemię. Ta kotka już miała tyle maluchów, które zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach, że to było chore je tam zostawić. Tramwaje, samochody,psy, głód...sąsiedzi mieli łzy w oczach, że w końcu ktoś się zainteresował losem tej kotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Martynka*']wiem, wiem coś na ten temat (remont) sama go miałam całkiem niedawno :))
Co do zamieszania na wątku- no niestety przewidziałam to ale cóż zrobić mam :) Najważniejsze, że watek istnieje, bo dzięki niemu znalazło się wiele wspaniałych osób a że w między czasie wkradło się zamieszanie-to już nie jest takie ważne. Zresztą trzeba być przygotowanym na to, że początki są zawsze trudne, zawsze po drodze znajdą się osoby, które będą przeciw nam ale później będzie już dużo łatwiej ( to tak jak z remontem kiedy widzisz wszystko zakurzone, brudne i w stanie surowym wydaje ci się, że tego nie ogarniesz, a potem oglądasz swoje dzieło i zapominasz jak było wcześniej )[/QUOTE]

Gratulacje dla nowego gatunku artystycznego geniusza czyli malarza pokojowego ,fakt najpierw trzeba zrobić bałagan ,żeby póżniej był porządek...... ale żeby od razu .....geniusz ...czyli mamy państwo samych geniuszy ,albo prawie,gratuluję i podziwiam :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Martynka*']Moi drodzy chciałam wam powiedzieć, jak w naszym kraju interesuje się losem zwierząt! Zainteresowała nas w Sosnowcu pewna kobieta, która głodzi psy! Oczywiście wielokrotnie było to zgłaszane-nikt nic z tym nie zrobił, psy zdechły. Okazało się, że kobieta ma kotkę która co chwilę ma młode. A że ja jestem "kocia mama" postanowiłyśmy z Bożenką-jedziemy tam.Matka skóra i kości, trzy maluchy biegające po torach linii 26 (często tam jeżdżą tramwaje), wybiegające na ulicę, pan ledwo utrzymał psa który chciał się rzucić na jednego(psy bawiły się tymi kotami już wcześniej). Zwołujemy sąsiadów-okazuje się, że są jeszcze trzy małe kotki-matka rozszarpana przez psa. Więc stoimy bezradnie z jednym kontenerkiem i siedmioma kotami. I co dzwonimy wszędzie gdzie się da, albo nam odmawiają interwencji albo telefon nie odpowiada.Zabrałyśmy je. Są w schronisku, mają być pod opieką Kociej Chatki w której jestem wolontariuszką. Kobieta pewnie kolejne zwierzęta będzie mieć ale nikogo to nie obchodzi. Że one tak cierpią i gdyby nie pomoc sąsiadów pewnie zdychałyby w męczarni.[/QUOTE]
A,to co za brednie i o czym one świadczą , chyba o indolencji piszącej????????myślisz ,że tą opowieścią zbawisz świat????Poza tym dla mnie i jak sądzę dla większości ludzi wrażliwych na los zwierząt,mówimy ,że One umierają ,a nie zdychają!!!! Dla mnie to okropne określenie "zdychają",ale skoro dla miłośniczek zwierząt nie ,to kolejny punkt dla SDZ.

Link to comment
Share on other sites

Nie, myślę, że uratowałam życie tym kociętom, w przeciwieństwie do ciebie!. No dobrze, dla mnie te psy nie umarły, one po prostu zdechły z głodu rozumiesz różnice skoro taka mądra jesteś. Bo nikt im nie pomógł!!! gdzie byli ci miłośnicy zwierząt? pewnie wszyscy twojego pokroju!!! Ciekawa jestem co ty takiego wielkiego robisz? bo tak tu po nas wszystkich jeździsz podkreślasz jak to kochasz zwierzęta a jak ktoś pisze, że uratował kocie istnienia to uważasz to za brednie. Zajmij się może tymi co zwierzęta wykańczają a nie tymi co im pomagają. Prosiłam cię załóż sobie swój wątek i daj w końcu sobie spokój.
Nie wiem jak wielką wyrządziła ci krzywdę ta SDZ, że tak się wkręciłaś w ten wątek . Ale chyba za mało przebojowa jesteś bo SDZ nadal jest i będzie, chociaż tak bardzo jesteś przeciw i piszesz sobie tu piszesz jaka to ja jestem zła, głupia i prosta i nic ci to nie daje. No może jedynie podnosi twoje zaniżone poczucie własnej wartości.
Miałaś zaproszenie na spotkanie, nie rozumiem dlaczego skoro jesteś taką przeciwniczką nie przyszłaś. Mogłaś przyjść, wylać swoje żale, zaproponować coś innego.Powiedzieć gdzie ty działasz, jak skutecznie pomagacie zwierzętom itd, a ty wolisz siedzieć na forum i łapac mnie za słowa. Zasłaniasz się miłością dla zwierząt ale założę się, że nic nie robisz. Jasne, że mi odpiszesz, że robisz i to z pewnością najwięcej.

Wiesz, tam jest kolejny pies głodzony, może podam ci namiary, zajmiesz się tym, żeby nie podzielił losu swoich poprzedników. No przecież kochasz zwierzęta więc pewnie mu pomożesz. Na nikogo nie licz, wszyscy znają od pół roku sprawę i nikt z tym nic nie zrobił, kobieta też cię nie wpuści, ale co to dla ciebie, ty dasz rade jako jedyna przecież jesteś 44margo i przecież nie jesteś indolentna jak ja. Ale idąc twoim tokiem rozumowania, trzeba się zastanowić czy warto coś w ogóle zrobić by pomóc temu psu bo przecież jedno psie życie świata nie zbawi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...