Jump to content
Dogomania

Smuteczek Broneczek ma własny domeczek


piesia

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam :oops::oops::oops:. Zaciekawiłam Was tajemnicą Bronka , a potem sobie wrednie zniknęłam . Przepraszam , ale musiałam . Ale już jestem i zdradzam Wam za czym tak naprawdę tęsknił Bronuś ;) i jak to odkryłam ;) : Pewnego dnia Bronuś postanowił sobie posmuteczkować po swojemu pod drzwiami . Był wieczorek a ja szykowałam się już do spanka . Pomyślałam sobie , że ciekawa noc się zapowiada z bronkowymi smuteczkami . Ale nic , kompletnie ignorowałam jego lamenty , przechodziłam obok , nic nie mówiłam i nie patrzyłam na niego . Pięknie zmieniłam pościel na cudowną pachnącą :) , po czym patrzę , a Bronuś układa się na mojej świeżutkiej , czyściutkiej , pachnącej podusi i nagle smuteczki mijają :):):) . Bronuś poszedł spać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']hehehe... smuteczki mijają wraz ze świeżą pościelką na kołderce...:):):)...
Esteta z Bronusia....:):):)... [B]Coś czuję, że Maluch znalazł domeczek....[[/B]/QUOTE]

Może nie jest mi pisane być domkiem tymczasowym tylko azylem dla trudniejszych przypadków ;) , czytaj : głupoli ;) .

Zastanawiam się czy kastracja nie wyciszy ciut Bronka , czy za bardzo nie szaleją w nim hormony . Z moją Tosia chciał po powrocie do nas robić fajerwerki ;) mimo, że Tosia nie miała cieczki , a dzisiaj zwiał mi za sunią , która była wysterylizowana i też chciał z nią robić fajerwerki . Pod koniec sierpnia jestem umówiona z moimi dwiema dziewczynkami na sterylkę a Bronuś będzie następny . Wtedy uśmiechnę się do Angel o bazarek :):):).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Angel :loveu:taka, jak zawsze chętna do pomocy i skuteczna.:loveu:
Co u Was i u rozpuszczonego niby smutnego Broneczka?[/QUOTE]
Dzisiaj tylko witam w locie cioteczki broneczkowe , bo dopiero wróciłam i zaraz spadam do łóżeczka :) . Jutro postaram się napisać coś więcej o Bronusiu :) .

Link to comment
Share on other sites

[B]Łóżeczko + Broneczek w nim powinny Cię postawić na nogi[/B]...czekamy na jutrzejsze wiadomości ,jak zwykle napisane ciekawie i ze sercem dla tego Bronia niby smutaska..:shake::evil_lol:Ten wie, co robi, udając, ze mu okropnie smutno i nawet popłakuje....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1'][B]Łóżeczko + Broneczek w nim powinny Cię postawić na nogi[/B]...czekamy na jutrzejsze wiadomości ,jak zwykle napisane ciekawie i ze sercem dla tego Bronia niby smutaska..:shake::evil_lol:Ten wie, co robi, udając, ze mu okropnie smutno i nawet popłakuje....:evil_lol:[/QUOTE]
Dzisiaj tylko tak szybko napiszę jak spałam poprzedniej nocy : położyłam dwie poduszki , jedną dla siebie , drugą dla Bronka , po czym na jednej ułożył się oczywiście Bronuś a na drugiej ... Tosieńka . Musiałam pomiędzy włożyć jaśka , żeby mieć na czym spać . Poprzewracało się moim głupolom w głowie ;) .

Link to comment
Share on other sites

To chyba wszystkie jamniki tak mają... moje sierotki też pierwsze układają się w łóżku, a potem dopiero ja szukam miejsca w miarę wygodnego...:):):)...
Ot choćby tu, jak przyszłam z łazienki, podniosłam kołdrę, ukazał mi się taki obrazek:
[IMG]http://images39.fotosik.pl/905/718a1c502d402a4dgen.jpg[/IMG]

bezcenne, co...:):):)...
Buziaki dla Bronusia i dla całej Twojej gromadki Monisiu!!!!

Link to comment
Share on other sites

tutaj zajrzyjcie do Toli:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210118-Malutka-Tola-wyrwana-ze-schroniska-pilnie-potrzebuje-DS!"]http://www.dogomania.pl/threads/210118-Malutka-Tola-wyrwana-ze-schroniska-pilnie-potrzebuje-DS![/URL]

to też jamnikowata. śliczna sunia, która wróciła z adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam , ale nie mam ostatnio czasu być długo na dogo . Wpadłam tylko na moment , żebyście nie myślały , że zaniedbuję Was i bronkowy wątek . Jak będę miała więcej czasu napiszę obszerniej o Bronusiu . Tymczasem Bronuś wszystkich serdecznie pozdrawia :) .

Link to comment
Share on other sites

Muszę Wam napisać , że Broneczek smuteczek się ZAKOCHAŁ :):):) . I całował się . I to z języczkiem :) .
Czasami do spacerku na łące dołącza do nas Czarna sąsiadka ( też z naszego schronu ) . Czarna biega jak torpeda a Broneczek za nią na tych krótkich nóżkach . Ostatnio po takim mocnym szaleństwie , kiedy psiaki były już mocno zziajane i zdyszane , Bronuś podszedł do Czarnej i lizał ją po języku . A Czarna nie miała nic przeciwko temu :) . Zakochany Bronuś był szczęśliwy .
Ale za to wieczorem mnie mocno wystraszył , bo zaczął skomleć przy najmniejszej próbie dotyku z mojej strony . Próbowałam go dotykać wszędzie , żeby zorientować się w źródle bólu , ale nie do końca udało mi się . Najbardziej prawdopodobne jest to , że coś tam sobie nadwyrężył w łapkach przy zbyt intensywnym wysiłku . Mocno się przestraszyłam . Właściwie potem skomlał już przy zwykłej próbie przemieszczania się .
Ale oczywiście potem delikatnie położył się na mojej podusi , blisko mnie ( mimo , że ostatnio z tego zrezygnował i kładł się w nogach ) i spokojnie przespał noc . Rano już było dobrze .
Będę musiała na niego uważać , żeby jednak aż tak intensywnie nie szalał . Tak to jest jak się ugania za panienkami :) .
Za dwa tygodnie Bronuś będzie kastrowany .
I nie wiem co dalej . Jestem już tak mocno z nim zżyta , że nie wyobrażam sobie go oddawać . Kiepski ze mnie domek tymczasowy , zbyt mocno wiążę się z moimi psiakami . Już pierwsza próba dużo mnie kosztowała , ale jak znalazł się TEN domek oddawałam go w miarę spokojna . Ale teraz każdy kolejny dzień z nim to coraz większa więź . Mogłabym próbować mu znaleźć domek gdzie jest już jakiś psiak i może tam Bronuś by się odnalazł , ale jak nie , to co wtedy ? Bronuś jest psem wrażliwym i każda zmiana to dla niego nowy stres .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...