Jump to content
Dogomania

Komunikat ZG ZKwP o championatach


Karlos

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][FONT=Tahoma][COLOR=#666666][B]3. [/B]Zaakceptowano zawarcie [B]umowy z Litewskim Związkiem Kynologicznym (LKF) [/B]dotyczącej wzajemnego przyznawania tytułu championa wystawowego po uzyskaniu jednego CWC/CAC na wystawie międzynarodowej.
Warunkiem przyznania championatu jest wcześniejsze posiadanie championatu własnego kraju.[/COLOR][/FONT][/QUOTE]
zrodlo: www ZKwP (komunikaty)


[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]CHAMPIONAT Polski i Młodzieży NOWE ZASADY[/FONT][/COLOR][/QUOTE] jestem "za"! :) dzieki za "przecieki", czekam na oficjalne info z ZKwP :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda & Zicko'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]CHAMPIONAT Polski i Młodzieży NOWE ZASADY

Dzisiaj plenum ZKwP w Polsce podjęło uchwałę o nowych zasadch przyznawania Championatu PL. i Młodzieżowego Championatu Pl.Do uzyskania championatu młodzieży potrzebne są 3 Zw,Młodz. z wystaw krajowych i 1 Zwyc. Młodz. z wystawy międzynarodowej.Do uzyskania Championatu PL. potrzebne są 3 CWC z wystaw krajowych i 1 z wystawy międzynarodowej w czasie pół roku. Kto zaczął championat będzie kończył na starych zasadach a kto dopiero zacznie teraz to już na nowych.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Czy to pewnie że kto zaczął w tym roku championat to w przyszłym kończy na starych a nie na nowych ? W sumie nie widzę w tym jakiegoś większego problemu ;).

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to plotka która ma wywołać " panikę" ale raczej nie skoro coraz to nowsze informacje docierają..

Nie zmienia się czas na osiągnięcie championatów zmienia się tylko ich ilość z 3 CAJC na 4 CAJCe i z 3 CWC na 4 CWC..

pewnie jeszcze nie jednym nas ZK zaskoczy :-)


też czekam na oficjalne info,żeby nie było :-)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko, że przy okazji zmiany zasad nie wprowadzono Grand Championa ( ma go przecież wiele krajów: Słowacja,Czechy, Węgry, Rumunia i inne). Ciekawe, dlaczego nie chcą wprowadzić czegoś takiego u nas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Szkoda tylko, że przy okazji zmiany zasad nie wprowadzono Grand Championa ( ma go przecież wiele krajów: Słowacja,Czechy, Węgry, Rumunia i inne). Ciekawe, dlaczego nie chcą wprowadzić czegoś takiego u nas?[/QUOTE]
bardzo szkoda... Bułgaria też to ma, Ukraina i pewnie coś jeszcze.
A Champion Seniorów???? To tez piękny gest by byl w stronę psów co właściwie niewiele juz po wystawach jeżdżą.

A tak na marginesie - jak ZK brakuje pieniedzy (przecież zdobycie kolejnego CWC to jednak koszt zgłoszenia i oplacenia psa) to mogłby ządać od obcokrajowców oplat za championaty - jak to robi większość krajów, (chyba ze u nas placi sie za to, ale ja o tym nie wiem?). Na krajowkach nawet (np ZK o Lublin) obcokrajowcy placa tyle co Polacy.... ja dużo jeżdżę po świecie z psami i do tej pory tylko raz placilam za wystawę tyle co mieszkancy danego kraju, ale chyba to wyniknęło z pomyłki pani w recepcji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']
A Champion Seniorów???? To tez piękny gest by byl w stronę psów co właściwie niewiele już po wystawach jeżdżą.
[/QUOTE]

Właśnie, smutne jest, że na wystawach niewiele się widzi starszych psów a suk prawie w ogóle. W "mojej" rasie jest to szczególnie widoczne, a przecież pekiny są raczej długowieczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']A tak na marginesie - jak ZK brakuje pieniedzy (przecież zdobycie kolejnego CWC to jednak koszt zgłoszenia i oplacenia psa) to mogłby ządać od obcokrajowców oplat za championaty - jak to robi większość krajów, (chyba ze u nas placi sie za to, ale ja o tym nie wiem?). [/QUOTE]

[I]Plenum Zarządu Głównego ZKwP na posiedzeniu w dniu 29 października 2011 r. podjęło m.in. następujące uchwały:
8. Od 1.01.2012 r. wprowadzono opłatę za wypisanie dyplomów Championa Polski i Młodzieżowego Championa Polski od wystawców zagranicznych w wysokości 25 EURO. ;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa'][I]Plenum Zarządu Głównego ZKwP na posiedzeniu w dniu 29 października 2011 r. podjęło m.in. następujące uchwały:
8. Od 1.01.2012 r. wprowadzono opłatę za wypisanie dyplomów Championa Polski i Młodzieżowego Championa Polski od wystawców zagranicznych w wysokości 25 EURO. ;)[/I][/QUOTE]
no kurza morda, ale cenę walnęli.... szkoda, ze nie w zł polskich....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Jest już gdzieś oficjalne info o zmianach wymagań na Championaty? Jeśli można proszę o link.[/QUOTE]

Jeszcze nie ma, ale znajoma kontaktowała się z Klubem Szpica i potwierdzono tam wprowadzenie nowych zasad. Więc jest to pewnie tylko kwestia czasu, gdy informacja zostanie podana do publicznej wiadomości...

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, tyle kosztują mniej więcej championaty, ja za Słowację i Węgry płaciłam po 20 EURO, w innych krajach jak Rumunia 25 EURO, więc myślę, że nie jest to jakaś wygórowana cena, a i dobrze, że w końcu opłatę wprowadzili, bo u nas ciągle za darmo, a my u innych musimy płacić:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...