Jump to content
Dogomania

Amstaff z przytuliska w Mosinie prosi o $$$ na leczenie i hotel!!!


Recommended Posts

Postanowiłam założyć astkowi z przytuliska w Mosinie pod Poznaniem osobny wątek.

[IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01833.jpg[/IMG]

[IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01834.jpg[/IMG]

Pies jest bardzo fajny, na początku nieufny, ale opiekuna bardzo lubi, na nas nie warczy, nie szczeka, bierze smakołyki ale cofa się, wydaje mi się, że nie był w przeszłości zbyt dobrze traktowany.

Ciotki, najgorsze jest to, że jest chory, ma wyraźne zmiany na łapkach. Weterynarz podejrzewa gronkowca, ale dokładnie nie wie, przytulisko ma podpisaną z nim umowę na podstawowe świadczenia lekarskie, odrobaczanie, szczepienia, chip. Martwi mnie on bardzo, chcę poprosić pana doktora, żeby pobrał wymaz, określił co mu konkretnie dolega i jaki byłby plan leczenia. Ale na to będą potrzebne fundusze....... Pomożecie...???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania z poznania']Jutro zadzwonię do weta i poproszę o pobranie wymazu, zapytam czy to może być takie wygryzanie, ale on już w takim stanie trafił do przytuliska.[/QUOTE]
nie wiadomo jak byl przetrzymywany wcześniej. wymazy jak najbardziej trzeba zrobić, by nie krążyć w ciemno. oby nie jakieś świństwo.

Link to comment
Share on other sites

wreszcie Keno doczekał się swojego wątku, przypomina mi trochę Solo, którego moja mama zwinęła z ulicy bo biegał i ludzie się bali, on wrócił do właścicieli
sprawdziłam jednak na zdjęciu, umaszczenie na głowie ma inny wzór

Link to comment
Share on other sites

Do tego wszystkiego doszły krwawiące dziąsła niestety :/ Opiekun schroniska zauważył krew na zabawce, którą przywiozłyśmy mu do zabawy.

A co do charakteru - przynosi zabawkę, żeby się pobawić, nie warczy gdy zabierał mu ja opiekun, stałam dziś przy jego klatce z innym psim "wariatem" powąchały się i zero negatywnych reakcji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...