Jump to content
Dogomania

Cudna nakrapiana mordka KROPKA ze schr.Jel.G.-UCIEKLA!.JUZ U TAMI! ****ZOSTAJE ! ! !


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pamiętajcie żeby wysłać ogłoszenie w dniu, w którym ma się ukazać bo wysłane dwa w danym dniu ukażą się dwa a chodzi nam o ciągłość....

Byłam dziś w Jelonce, rozwiesiłam ogłoszenia , popytałam ale ZERO śladu.....Tak mi przykro....Gdzieś tam w głębi serducha tli się iskierka nadziei, że w końcu nasz trud się zakończy i KROPKA się znajdzie...Czekam na jakiś odzew od ludzi ....bo jak na razie to zupełnie ślad się urwał i to najbardziej boli......

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam watek o Kropce. Tak jak w pw wspomniałam, w tygodniu jestesmy zajęci (oboje z mężem pracujemy i nie mamy jak wyrwac sie pracy), jesli jednak tylko będziemy mogli, to deklaruję, że też skoczymy do Jeleniej. Jesli ktos zobaczy kropkę np. w weekend, czy tez w godzinach poza praca, to na pewno siadamy w samochód i jedziemy. Mieszkamy 30 km od Jeleniej (ok. 30 min, drogi)Zaraz Zuzi na pw przesle nasz telefon kontaktowy.

Link to comment
Share on other sites

[B]seaside [/B]-ogłoszenie poszło ale mam pytanie czy napisałaś w nim , że suńka jest mieszanką owczarka? Bo jeśli tak to ten gość tego nie przeczytał i poszło ,że tylko z białą plamką a nie określił sierści....Więc jeśli tego nie napisałaś to Twoja strata ale jeśli było wyraźnie napisane to trzeba by złożyć reklamację (najlepiej telefonicznie), że ogłoszenie niepełne poszło w eter.

[B]majoka [/B]- mam pytanie : komu i kiedy pisałaś pv o swoim czasie do dyspozycji? Domyślam się , że zuzi_M?

Ukazało się ogłoszenie ze zdjęciem Kropki w dzisiejszej GW,rubryka Zwierzaki- pisałam w piątek- może ktoś przeczyta....

Powtórzyłam ogłoszenie w jelonka.com w necie ...

Telefon milczy....

Myślę, że za mało nas było od początku gdy jeszcze ktoś KROPKE widział....

Serce mi pęka...:-(

Link to comment
Share on other sites

Dostałam właśnie tel. od pani, która prawdopodobnie widziała KROPKĘ w Michałowicach w niedzielę....Ale z opisu nie wynika nic kropkopodobnego...nie zwróciła uwagi na plamkę ale zwróciła na obrożę....:shake: Fakt, Kropka mogła biec torami przed siebie ale to nie pewny znak....Jeśli macie kogoś w Michałowicach to dzwońcie i opisujcie sunię dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

To ja jutro. Kto jeszcze chętny, bo w 3 osoby to długo nie pociągniemy. A ważna jest ciągłość, niech ludziom utkwi to w głowach. Zasada prosta. Tami pisała w poście wyżej. [B][U]piszemy tekst bez polskich znaków i wysyłamy na nr 7909 (tekst musi być poprzedzony dopiskiem Mr DMP)[/U][/B]
[B][/B]
[B][U]tekst[/U][/B]
[B][U]"[/U]"poszukuje suczki/mieszanka owczarka niem./srednia/ na nosie ma biala latke w czarne kropki/boi sie ludzi/ przewidziana nagroda/ tel.512 306 024"
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy dziś poszło....nie mogłam odsłuchać ale jak dostałaś potwierdzenie SMSem to na pewno poszło. Ja zamieściłam dziś ogłoszenie w Nowinach i Jelonka.com - w gazetach - ale niestey tylko w drobnych ogłoszeniach bo z kasą krucho.Płacili za mnie znajomi , ja tylko przez telefon, więc myślę ,że załatwili sprawę jak należy i ogłoszenia się ukażą w przyszłym tygodniu...Żeby je jeszcze ktoś przeczytał.... W przyszłym tygodniu również wypłata to może puszczę ze zdjęciem ...to by było najlepsze.

Miałam dziś telefon od jakiś gó....rzy, że "ile za psa bo oni mają takiego łaciatego jak krowa":angryy:
Strach pomyśleć co oni mu zrobili jeśli faktycznie mieli jakiegoś....Ale powiedziałam,że nagroda za właściwego pieska . Nie dało sie rozmawiać bo podśmiechy na pierwszym miejscu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...