Jump to content
Dogomania

NAMI za TM. Bahia rozbójniczka i cierpliwa Sonia.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oby nie było przerzutów :-(
Od kiedy dowiedziałam co się dzieje nie potrafię o niczym innym myśleć :-( w koncu tyle szczęścia, tak mu się udało, a tu takie coś :-(
w razie co mam już w głowie kilka psiaków, które mogłyby w razie co oddać krew dla dziadziusia...
NaMisiowa rodzinko jesteśmy wszyscy z Wami i bardzo mocno trzymamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki dawca dla Nmaisia to najmniejszy problem - podrzucimy kogoś do Kliniki na czwartek, ale koszta operacji Namisia nie są małe :-(
Tak się zastanawiam czy może jakoś wspomóc Agnieszkę w tej chwili? Na pewno biorąc starszego psa liczyła się z wieloma różnymi schorzeniami staruszków, ale na pewno nie przewidziała takich kosztów właściwie z dnia na dzień... :shake:
Jak myślicie co można by było zrobić? Czy w grę wchodzą bazarki kiedy psiak już nie jest bezdomny? Czy jakieś cegiełki? Jak myślicie? bo ja za bardzo nie wiem co można było by zrobić?
Ja wiem, że jakby coś takiego spotkało teraz mojego psa to miałabym ogromnym problem z wyczarowaniem takiej kasy :-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

Mnie ten 4 kg szkielet kosztował prawie 700 zł (nieoceniona P.B. wrzucila mi 250 do skarbonki), ale i tak się spłukałam do zera. Ja bardzo chętnie się dorzucę do Namiego, ale dopiero po pierwszym. Mam kompletnie sucho na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Mysiu, a czy pani Namiego wie, że będzie jakiś dawca krwi? Asiukowska, ja myślę, że będzie wygodniej jak pozbieramy na konto Mysi :eviltong: i Mysia przekaże... Co Mysiu o tym myślisz? :evil_lol: Biedny Namiś... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...