Jump to content
Dogomania

Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!


Mysia_

Recommended Posts

Trzeba probowac wszystkiego! Moze ktos moglby pojechac do tego pracownika z fotka Speranzy? Lub jesli on ma internet, to wyslac fotke Speranzy do niego e-mailem. Moze akurat sobie przypomni gdzie ten facet mniej wiecej ma te dzialke...Wiem ze ja tu tylko siedze i "dyryguje" :shake: , ale gdybym tylko byla w okolicach, to bym wam pomogla jej szukac...:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gosiu dzięki za smsa!
O jakie działki chodzi? :roll: Ona była zabrana z Zaborza?? :roll: u nas sa działki pod białą rozą i takie blisku torow kolejowych.. jesli to te kolo torow to przynajmniej bezpiecznie dotarła do nich (wystarczyło przebiec łąki)
Daj znac Gosiu o jakie chodzi..
Jeśli beda jakies plakaty to porozwieszam po okolicy.. moze jakos sie z tym sprezymy? jakis plan? :roll:
Ja jutro w szkole jestem do 19:30 wiec nie pomoge ale od wtorku moze zaczniemy działac?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mam być szczera to nie wiem, jesli to boczna ulica to ja jej nie znam :roll: np. jest u nas Krótka dowiedzialam sie o niej w gimnazjum przy okazji sprzatania swiata a widze ta ulice z okna :razz:

Gosiu trzeba zrobić tak
dowiedziec się gdzie jest ta ulica, działki, [U]porozwieszac tam ogłoszenia,[/U] pozatym ogłoszenia na sklepach.... najlepiej w Biskupicach i Zaborzu.. nie wiem czy ona pobiegłaby do centrum, tam tyle hałasu? :roll:

Link to comment
Share on other sites

a Rymera to nie ulica ktora prowadzi do Mikul? :|

Kurde nie wiem, czekam az ojciec przyjdzie on powinien wiedziec... dam jeszcze dzis znac, czy on cos ustali.. jest zbyt ciemno abym szła na te działki bo to jest praktycznie przy łakach i bog jeden wie kto o tej godzinie tam przebywa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupe']Zabrza nie znam, ale to Zaborze, kolega mowi, ze w okolicy osiedla Jodlowa, tak z boku.[/quote]

Przy jodlowej sa dzialki ale to nie te... Rymera jest na graniczu zaborza z centrum miasta (tata mowi ze to juz zabrze, ale moze sie mylic) jak bylam mala rodzice mieli znajoma na tej ulicy czesto tam chodzilismy, kiedys byly tam nawet jakies festyny...

Gosiu moja propozycja jest taka.. ja we wtorek musze byc u weta, wiec jesli bedziesz miala czas mozemy przejsc sie na te dzialki, ale najlepiej abysmy wtedy mialy ogloszenia wraz z zdjeciem Speranzy.

Link to comment
Share on other sites

Aniu jeśli mogłabyś jutro to się z Tobą wybiore (dzis koncze lekcje o 19:30)

Pati nie wydaje mi się, aby ona wrociła, sama uciekła.. a nie odłączyła się od spaceru, porostu zwiala z boksu :-( czyli chciała gdzies dotrzec, a jedyne miejsce jakie zna i gdzie wracała to na działki do tego faceta :angryy: Mam nadzieje ze jesli tam chce sie dostac to dotrze tam bez przeszkod (moj pies tez zwial z centrym zabrza i sam doszedł na zaborze a nigdy pieszo nie szedł-wiec oby i ona wykorzytala ten zmysł..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Aniu jeśli mogłabyś jutro to się z Tobą wybiore (dzis koncze lekcje o 19:30)
quote]

jasne:) mam cicha nadzieje, ze jutrzejsze poszukiwania nie bede juz potrzebne.. ze Speranza po prostu bezpiecznie wroci do tego czasu do schronu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...