Jump to content
Dogomania

szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji


lolka

Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

oj mam straszliwie zadłużoną gromadę psów

Dramat- kilkadziesiąt zagłodzonych psów po śmierci opiekuna- pilnie dt!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222109-Dramat-kilkadziesiąt-zagłodzonych-psów-po-śmierci-opiekuna-pilnie-dt[/url]!

albo zagłodzony dodżo
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224719-Vincent-Dog-Niemiecki-ma-tylko-9-miesięcy-walczy-o-życie-Prosimy-o-pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czy ktoś mi może potwierdzić, że pieniądze odtarły...? Przelew zrobiony 12.11.2011 r. a nikt nawet od tego czasu nie napisał słowa...
Pzdr.[/QUOTE]
Nadal cisza...
Nie wiem, czy przelew dotarł czy nie? Poprosze jednak - mimo dość długiego oczekiwania - na potwierdzenie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Jestem tutaj na zaproszenie inga.mm

Jestem jednym z opiekunów psów z Różana. Być może część osób odwiedzających ten wątek kojarzy naszą interwencję z lutego, gdy po śmierci opiekuna (zamarzł) pozostało kilkadziesiąt chorych i łysych psów. Kilka z nich było w tak złym stanie, że poddano je eutanazji. Dotychczasowy koszt leczenia i utrzymania przekroczył 24000zł Obecnie 9 psów przebywa w schronisku w Kruszewie, 6 psów utrzymujemy w hotelu, 2 w klinice, 1 w dt, 7 przekazaliśmy pod opiekę innych organizacji. Jeszcze czekają nas sterylizacje tych zwierząt, a proces poszukiwania domów będzie niestety długi, bo te psy nigdy nie mieszkały w domu, nie potrafiły chodzić na smyczy, część nadal ma łyse placki na ciele i po prostu trudno będzie znaleźć domy dla starych psów.
Wierzę, że zechcecie obdarzyć zaufaniem. Będzie nam bardzo miło, jeśli środki trafią właśnie do tych psów.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!?p=18995180#post18995180[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080][U][B]Inguś[/B][/U][/COLOR], skarbie ty moje, mówiłaś coś o Duszkowej Skarbonce w zeszłym roku....

[U][B][COLOR=#800080]Asiaczek[/COLOR][/B][/U], czy ty wysyłałś 10 zł czy 15 ...? Bo jest wpływ 15 zł...pamiętasz może jakim tytułem puściłaś przelew?

Link to comment
Share on other sites

dziś, jeśli da radę, Beata policzy stan funduszy i coś zaproponuje.
Sa jeszcze dwa psy spoza dogo, które być może, trzeba będzie doposażyć.
Ponieważ były wpłaty z fb, to te część pieniędzy można przekazać na właśnie te psiuny.

Poza tym Leoś hula bez nabiału.
Jest panem na włościach i nie omieszka o tym informowac wszem i wobec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...