Jump to content
Dogomania

DEKI-oddany po latach do schroniska JUŻ WSZYSTKIMI ŁAPAMI W DOMU STAŁYM!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UBOCZE']Dzięki, Romka,:loveu: to życzę im, żeby poszły w ślady Antosia, Zadry i Miśki...

Nie Marycha:evil_lol:, ta trójka dwunożna to chyba nie do adopcji!:crazyeye:[/QUOTE]
Pacz pan,pacz pan...co raz gorzej u mnie z percepcją o tej porze...myślałam tylko o naszych psiakach...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Hi, hi, hi, percepcja męczliwa rzecz;)[/QUOTE]
Raczej jej brak...idę już lulu...bo rano będzie jeszcze gorzej...albo w nocy pomylę lodówkę z toaletą...jak otworzę lodówkę i zapali się światełko rzecz jasna...;)

Link to comment
Share on other sites

Deki i cała reszta chłopaków z boksu byli na spacerku...potem było wszystko ok...aż za moment:Laki i Rupert rzucili się na Dekiego bo był za bardzo wesoły i blisko nas...mały piszczał i wcale się nie bronił...leżał na grzbiecie...Laki i Rupert dostali smyczą przez doopkę i natychmiast puścili biedaka...wzięłam go na ręcę i zaniosłam do boksu studni...znów siedzi sam...ma czystą słomę,dobre jedzonko,czystą wodę i jest bezpieczny...ale smutny...Jutro znów spacerek i czesanie sierści...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Ależ on ma pod górkę! Dlaczego? Nawet łagodne psy czują jego słabość, aż trudno uwierzyć...[/QUOTE]
To jest sama chodząca słodycz...psiaki to wyczuwają...ale Tramp(duży) nie próbował go ugryżć...tylko Laki i Rupert...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']To jest sama chodząca słodycz...psiaki to wyczuwają...ale Tramp(duży) nie próbował go ugryżć...tylko Laki i Rupert...[/QUOTE]

Tak nieśmiało sugeruję, może zmienić tytuł wątku na bardziej dramatyczny?

Bo sytuacja Dekiego rzeczywiście bardzo dramatyczna...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem... Na FB w tytule treści wydarzenia napisałem: [FONT=Arial Black]Oddany po latach do schronu, a tam gryziony przez inne psy DEKI błaga o dom!!![/FONT][FONT=Arial] Można byłoby dodac, że jest uroczy, ale nie wiem, czy się zmieści w tytule. Można też inaczej, ale chyba coś w tym stylu...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Nie wiem... Na FB w tytule treści wydarzenia napisałem: [FONT=Arial Black]Oddany po latach do schronu, a tam gryziony przez inne psy DEKI błaga o dom!!![/FONT][FONT=Arial] Można byłoby dodac, że jest uroczy, ale nie wiem, czy się zmieści w tytule. Można też inaczej, ale chyba coś w tym stylu...[/FONT][/QUOTE]
Już zmieniłam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...