Jump to content
Dogomania

Starachowice!SuniaI4maluszki-WszystkieWStałychDomkach.


Madzialajda

Recommended Posts

Mam kolejna dobrą wiadomość.Najlepszą z najlepszych:multi:Myszka(tak została "roboczo" nazwana sunia mamusia)jest juz w tej chwili nie w najlepszym na świecie domu tymczasowym ale zostala pełnoprawnym członkiem najwspanialszej niezalogowanej rodziny dogomaniaków na świecie:multi::multi::multi:A ponieważ wiem ze czytają:razz:ten wątek dla nich:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pixie Wielkie dzięki to Tobie się należą za przetrzymanie przez nockę tych dwóch diabołków i za zgranie całej akcji co do minuty prawie że !
Również wielkie wielkie dzięki tym wszystkim, którzy pomogli w przewiezieniu diabołków z Warszawy do Patch75 Nie mówiąc już o Niej samej !!!!!!!!!!!
[SIZE=3][COLOR=red][B]JESTEŚCIE WIELCY!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]BEZ WAS NIE DALIBYŚMY RADY !!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']Mam kolejna dobrą wiadomość.Najlepszą z najlepszych:multi:Myszka(tak została "roboczo" nazwana sunia mamusia)jest juz w tej chwili nie w najlepszym na świecie domu tymczasowym ale zostala pełnoprawnym członkiem najwspanialszej niezalogowanej rodziny dogomaniaków na świecie:multi::multi::multi:A ponieważ wiem ze czytają:razz:ten wątek dla nich:loveu::loveu::loveu:[/quote]
[COLOR=red][B][U]Kara Działasz jak błyskawica ! Dziękuję! [/U][/B][/COLOR]

[COLOR=red][B][U][I]Niezologowana rodzino dogomaniaków DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/I][/U][/B][/COLOR]
Ta sunia zasługiwała na to, co najlepsze i dziękuję, że mogliście, a przede wszystkim chcieliście Jej to dać !

Nie ukrywam, że ta sunia jest mi szczególnie bliska ! Ja ją znalazłam (Miałam szczęście, bo poznałam super psinkę) i widziałam, jak odważnie próbowała chronić swoje dzieci przed rozjechaniem przez samochody, sama będąc w szoku....
Wciąż mam przed oczami jej oczy i całą sylwetkę, które zgodnie "mówiły" dziękuję Wam, że chcecie mnie i moje dzieci wziąść !

Eh..... Znów się pryczałam.... nie wiem, jak ludzie mogą być trakimi Skur....nami i mogą wyrzucić takie cudeńko w środku lasu na środku drogi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']Mam kolejna dobrą wiadomość.Najlepszą z najlepszych:multi:Myszka(tak została "roboczo" nazwana sunia mamusia)jest juz w tej chwili nie w najlepszym na świecie domu tymczasowym ale zostala pełnoprawnym członkiem najwspanialszej niezalogowanej rodziny dogomaniaków na świecie:multi::multi::multi:A ponieważ wiem ze czytają:razz:ten wątek dla nich:loveu::loveu::loveu:[/quote]


:cool2:

brawo najbardziej [COLOR=Red][B]dogomaniacka, dogolubna rodzino na swiecie[/B][/COLOR]:crazyeye:
co za[B] honor dla nas, ze mielismy to szczescie Was na swojej drodze spotkac:modla:[/B]

skoro tak sie sprawy maja, to uchyle rabka do wczoraj tajemnicy...ze i Wy, drodzy Panstwo, lepszego wyboru nie mogliscie dokonac..
powiedziala to mi wczoraj Majaa, gdy dowiedziala sie, ze sunia miast od razu do schroniska trafila pod dach kochajacych psy ludzi, nawet na tymczas, ze jest to [B][COLOR=Red]sunia absolutnie wyjatkowa[/COLOR][/B], ktorej po prostu nie mozna nie kochac, i ze oddaje cala soba te milosc ktora obdarzycie ja

a w tym miejscu [COLOR=Purple][B]podziekowania dla glownego sprawcy tego faktu tj dla Brata Kara.[/B][/COLOR]

:BIG::BIG::BIG::BIG:
pozwolcie ze te baloniki to na Wasza czesc!

:cunao::cunao:

i taniec bobasow tez!

:laola:

i dziecineczki dziewczyneczki zadziwione takim obrotem, tez!

:Rose::Rose: :Rose::Rose: :Rose:

oj przyjdzie pofetowac taka wiadomosc
:beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug:

Link to comment
Share on other sites

oto linki do zdjec ktorych nie moge skopiowac:

[URL]http://poczta.fm.interia.pl/actions/getAttachment.html?fid=1&mid=474_0bA4DT&mpid=1&f=Zdj_cie130.jpg[/URL]

[URL]http://poczta.fm.interia.pl/actions/getAttachment.html?fid=1&mid=475_2cCUN0&mpid=1&f=Zdj_cie129.jpg[/URL]

latwo sie mozna do nich przyzwyczaic:loveu: nawet moj facet sie z leksza udobruchal i powiedzial, ze piesy sa 'cute' -slodziutkie:loveu:juz nie wiem na ktorym watku mam pisac, bo pisalam caly czas na drugim-nie wiedziec czemu:roll:

wiadomosc o adopcji Myszki-mamy to najlepsza wiadomosc jak moglam w tej chwili dostac -az sie chce dalej dzialac:lilangel::beerchug: a to wszystko dzieki osobie, ktora ja znalazla i zdecydowala sie stawic czola wszystkim trudnosciom-co z dlugami na hotelik? moze sie zlozymy po troche?

a tak w ogole to dziekujemy pixie za karme:loveu: i za zoorganizowanie calej akcji i pidzej i asimm za przewoz

Link to comment
Share on other sites

Patch75 i jak tam diabołki dwa?
A pisz na tym wątku Będzie lepiej !
Jak z decyzjami w schronie? Czy jakieś szanse na domki może się pojawiły ?
Nie wiem czy o tym pisałam na wątku czy tylko do wobie Po tych ostatnich dniach chodze zakręcona jak słoik dżemu ;(
Sunie są dwa razy odrobaczone i mogą już być szczepione!
A co do długu za hotelik Zbieramy na AFN ! Na razie jest tam tylko 40,00 złotych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Patch75 i jak tam diabołki dwa?
A pisz na tym wątku Będzie lepiej !
Jak z decyzjami w schronie? Czy jakieś szanse na domki może się pojawiły ?
Nie wiem czy o tym pisałam na wątku czy tylko do wobie Po tych ostatnich dniach chodze zakręcona jak słoik dżemu ;(
Sunie są dwa razy odrobaczone i mogą już być szczepione!
A co do długu za hotelik Zbieramy na AFN ! Na razie jest tam tylko 40,00 złotych[/quote]

Majka co do tej wiekszej suni to wydaje mi sie ze ona mniej jedzac od tej mniejszej ma bardziej pekaty brzuszek.
Ma tez w miejscu pepowiny takie male wybrzuszenie , miekkie zupelnie, wpadajace jak sie nacisnie leciutko z jakby kropenka ropy, jeszcze nie wychodzacej ale jakby jak glowka od szpilki...???

Patch przyjrzyj sie prosze . Zauwazylam to rano pakujac je w kuchni do kontenerka - i raz to jest a raz nie ma?
czy to moze byc przepuklina, nie wiem jak wyglada...?
Dlaczego ona ma taki pekaty brzuszek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']oto linki do zdjec ktorych nie moge skopiowac:

[URL]http://poczta.fm.interia.pl/actions/getAttachment.html?fid=1&mid=474_0bA4DT&mpid=1&f=Zdj_cie130.jpg[/URL]

[URL]http://poczta.fm.interia.pl/actions/getAttachment.html?fid=1&mid=475_2cCUN0&mpid=1&f=Zdj_cie129.jpg[/URL]

latwo sie mozna do nich przyzwyczaic:loveu: nawet moj facet sie z leksza udobruchal i powiedzial, ze piesy sa 'cute' -slodziutkie:loveu:juz nie wiem na ktorym watku mam pisac, bo pisalam caly czas na drugim-nie wiedziec czemu:roll:

wiadomosc o adopcji Myszki-mamy to najlepsza wiadomosc jak moglam w tej chwili dostac -az sie chce dalej dzialac:lilangel::beerchug: a to wszystko dzieki osobie, ktora ja znalazla i zdecydowala sie stawic czola wszystkim trudnosciom-co z dlugami na hotelik? moze sie zlozymy po troche?

a tak w ogole to dziekujemy pixie za karme:loveu: i za zoorganizowanie calej akcji i pidzej i asimm za przewoz[/quote]

patch linki sie nie otwieraja pisze ze jest nieprawidlowy adres

a ja sie wczoraj nauczylam wklejac zdjecia!
nie taki diabel straszny ...!

wchodzisz w
1/[URL="http://www.Imageshack.us"]www.Imageshack.us[/URL]
2/.upload from file
3/ Browse czyli przegladasz i wybierasz co chcesz
4/klikasz w resize image
5/opcja 320x240
6/remove size/resultion from thumbnails
7/host it
mnostow linkow
wybierasz Direct link to image - ostatni, na samym dole
kopiujesz ten link ctrl+c
i wstawiasz bez spacji miedzy
[B][img][/B]tutaj wklejasz bez spacji[B][/img][/B]

[B]POTEM JUZ TYLKO W POSCIE ZATWIERDZASZ I FOTKI JAK MALOWANE![/B]

czekam!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki trzymajcie sie, bedzie duzo kolezanek i ciepelko! I mam nadzieje wkrotce domek!

Czekamy na dobre wiesci

p.s. jak to jest, czy np wolontariusze, w Olsztynie moga wizytowac domki...po wyadoptowaniu psow
czy mozna o tym przy umowie adopcyjnej powiedziec, ze nie bedzie to np pracownik schroniska np a wolontariusz, krotko mowiac przedstawiciel schroniska?

Link to comment
Share on other sites

tak jest, pojechaly-dzieki przemek za transport-zzuce sie na taxi;)

powiem szczerzeze nawet moj facet zaczal mnie pytac czy chcialabym zatrzymac laski, bo sie do nich zaczelismy przywiazywac (pixie maials racje z tym przywiazaniem); ahh, gdyby nie warunki:shake:

wlasnie je pozegnalam i ryczec mi sie chce:-( jutro je dowiedze.
przekazalam dla schroniska kartke z info o charakterach tych suczek i zapytaniem o mozliwosc zlozenia wizyty poadopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']tak jest, pojechaly-dzieki przemek za transport-zzuce sie na taxi;)

powiem szczerzeze nawet moj facet zaczal mnie pytac czy chcialabym zatrzymac laski, bo sie do nich zaczelismy przywiazywac (pixie maials racje z tym przywiazaniem); ahh, gdyby nie warunki:shake:

wlasnie je pozegnalam i ryczec mi sie chce:-( jutro je dowiedze.
przekazalam dla schroniska kartke z info o charakterach tych suczek i zapytaniem o mozliwosc zlozenia wizyty poadopcyjnej.[/quote]


ja juz wklejam te poiekne zdjecia podrozniczek
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/241412.jpg[/IMG]


a swoja droga to idealne byloby w ich przypadku by adopcja byla razem, to sa juz takie nierozlaczki
ta mniejsza strofuje ta wieksza,
ta mniejsza wyjada tej wiekszej jedzenie
ale tez i ta mniejsza czysci duzej uszy
a ta duza, poddaje sie tym zabiegom milosci siostrzanej z taka ulegloscia jednoczesnie wykorzystujac moment by wlasnie tej mniejszej wylizac co sie da...

to naprawde trzeba zobaczyc
ja i patch mialysmy te radosc, by poznac te [B]psie[/B] [COLOR=red][B]papuzki nierozlaczki,[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

o Boze, tego sie obawiam-ze sa ze soba mocno zwiazane:( czy sa tu jacys behaviorysci aby odpowiedzieli mi na pytanie-czy suczki po o. 12 tygodniach razem powinny byc rozlaczone??:roll: czy zrobiloby im sie w ten sposob krzywde??:roll:

na kartce do schroniska zapisalam ze sa ze sobo zzyte i podkreslilam to, ale wiemy ze adopcje dwoch psow na raz sa trudne:-( kto zna behavioryste???

Link to comment
Share on other sites

jeszcze w dodatku zapomnialam dac im kocy i koldereke na ktorej lezaly oraz recznik mojego psa-znajome zapachy napewno by im troche pomogly-czulyby sie bezpieczniejsze. Zawioze to jutro.

slyszalam tez o jakims sprayu, ktory zawiera hormony takie,jakie suczki wydzielaja zaraz po urodzeniu szczeniat i ktory daje szczeniakom poczucie bezpieczenstwa-moze ktos wie, co to za spray. mozna by bylo zastosowac w ich przypadku, zeby sie mniej stresowaly

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']jeszcze w dodatku zapomnialam dac im kocy i koldereke na ktorej lezaly oraz recznik mojego psa-znajome zapachy napewno by im troche pomogly-czulyby sie bezpieczniejsze. Zawioze to jutro.

slyszalam tez o jakims sprayu, ktory zawiera hormony takie,jakie suczki wydzielaja zaraz po urodzeniu szczeniat i ktory daje szczeniakom poczucie bezpieczenstwa-moze ktos wie, co to za spray. mozna by bylo zastosowac w ich przypadku, zeby sie mniej stresowaly[/quote]


patch behaviorystow jest kilku na dogo
o maluszkach zwyczajach rozdzieleniu czytalam ...moze joaa, wprawdzie ona od dogow...ale napisze z prosba by zerknela

zreszta inni sie tez z pewnoscia wlacza, zerknij w mape dogo, a moze zaloz watek w Behawioryzm i tam rozne rady tez nadejda...

jestem dobrej mysli
moze tak jak ich cudowne ocalenie na drodze wsrod lasow, cudownie ulozy im sie zycie
jak ich Mamie

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , nie martwcie się tym ,że sunieczki będą za sobą tęsknić . To ich zachowanie jest zupełnie normalne i zrozumiałe , po tylu i takich przejściach . Jeśli tylko trafią do kochających ludzi szybko o sobie zapomną . Gdyby zostały wyadoptowane razem ich miłość i przywiązanie do siebie mogłyby stanowić przeszkodę w nawiązaniu poprawnych relacji z właścicielem . To tyle mądrzenia . Trzmam kciuki za nowe domki .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...