Jump to content
Dogomania

Galeria mojego białego szaleństwa - Lenki :)


A&L

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero w połowie lutego, ale ja już to próbuje jakoś logistycznie rozplanować, bo to nasz pierwszy wyjazd z Leną na ferie/wakacje. Na szczęście wygląda na to, że Karpacz i okolice to miejsce przyjazne psom ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kasi i Lena']Zazdroszczę planów wyjazdowych, w Karpaczu jest cudownie. Fakt nie byłam nigdy zimą tylko latem. Teraz musi być tam pięknie.

Co z tą akcją sterylizacją marcową, promocję są w całej Polsce?[/QUOTE]
Plany się zmieniły jednak nie jedziemy do Karpacza :placz: Jedziemy nad jezioro ale średnio jestem z tego powodu szczęśliwa. Ale jak wszystko dobrze się zgra to na poaczątku marca wybieramy się do Włoch i pojedzie z nami też Lenka :) Co do sterylki, to jest akcja na całą Poskę i nawet sporo lecznic bierze w niej udział [URL="http://akcjasterylizacji.pl/"]TUTAJ[/URL] masz wszystko co i jak ;)
[quote name='Asiaczek']Bardzo mądrze:)

pzdr.[/QUOTE]

Muszę tylko wybrać lecznicę, bo swoją zaufaną mam w Częstochowie, a teraz tam rzadko bywam i muszę znaleźć jakąś w Łodzi.
Przy okazji mam pytanie - żeby wyjechać z psem za granice, do krajów UE wystarczy paszport i ważne szczepienia?

Link to comment
Share on other sites

Do krajów UE to tylko chip i szczepienia, nawet paszport zbędny, ale ja i tak wyrobiłam w razie W. Natomiast pamiętaj o kolejności, najpierw chipujemy, dopiero potem zakładamy paszport i na końcu szczepimy i to szczepienie do paszportu wpisujemy. Jak masz pierwsze szczepienie wpisane do paszportu i żadnego innego to lepiej zachować okres kwarantanny i te 21 dni poczekać zanim się wyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

Czyli wszystko mamy tak, jak powinno być :) Jak robiłąm paszport, to wetka mówiła, że wystarczy tylko paszport + czip + ważne szczepienia, ale to było rok temu i wolałam dopytać, bo mogło się coś zmienić ;)
To możemy ruszać w drogę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale ja jestem po przerwie, więc napiszę ;)
U nas trochę się pogmatwało, bo okazało się, że Lena ma alergię :mdleje: I to na wiele czynników, przede wszystkim roztocza i alergia pokarmowa... Jak się okazało, takie rzeczy mogą wyjść po czasie. Lena nigdy nie miałą żadnych problemów ze skóra czy problemów z reakcją alergiczną. Nawet dziewczyny, które trochę bardziej siedzą w temacie westów mówiły, że Len ma świetny pigment i widać, że z alergią nie ma nic wspólnego... Kilka miesięcy temu zaczęła się bardzo drapać, skóra z ciemnej poróżowiała i co mnie mega zaskoczyło - nos z kruczo czarnego stał się czekoladowy, pazury też wyblakły. Zrobiliśmy testy i wyszło. Bierze teraz leki i obecnie je wyłącznie ziemniaki z rybą. Leczymy się od niedawna, ale efekty są, więc jestem dobrej myśli.
Oprócz tego w poniedziałek czeka ją sterylizacja a ja zastanawiam się czy przed zabiegiem wypić seteczkę czy może jednak melisę? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L'] U nas trochę się pogmatwało, bo okazało się, że Lena ma alergię :mdleje:
Oprócz tego w poniedziałek czeka ją sterylizacja a ja zastanawiam się czy przed zabiegiem wypić seteczkę czy może jednak melisę? ;)[/QUOTE]

Twarda sztuka, da rade! :)

Wlej seteczkę do meliski, efekt gwarantowany ;)

Link to comment
Share on other sites

A co wyszło w testach? jakie leki dostaje? na co??? Alergia niestety może ujawniać się po czasie :( to na tych pyrach i rybce schudnie laska :P pamiętaj tylko że ziemniaki ugotowane nie możesz wkładać do lodówki!!!! Tylko świeże są ok, ewentualnie z drugiego dnia ale stojące w temperaturze pokojowej. Bo w lodówce rozkładają się niekorzystnie skrobia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...