Jump to content
Dogomania

Problemy z uzębieniem


SieMioN

Recommended Posts

No tak, do pewnego pięknego dnia ja też nie byłam doinformowana i na którejś z wystaw spotkałam koleżankę, które właśnie niosła kilka "fajfusów". Z daleka krzyknęłam - co masz? A ona ODKRZYKNĘŁA: penisy od byka.... :oops: Ludzie jakoś tak dziwnie na nią spojrzeli, a ja oczywiście myslałam, że nie zrozumiałam, więc krzyknęłam jeszcze raz: CO masz? Na to moja kolezanka , nie zrażona reakcją widzów - odkrzyknęła: penisy byka, prącie, fiuty, fujary czy jak kto woli. Dopiero po chwili zdała sobie sprawę, dlaczego nagle wokół zpadała cisza... :wink:

Link to comment
Share on other sites

No tak, do pewnego pięknego dnia ja też nie byłam doinformowana i na którejś z wystaw spotkałam koleżankę, które właśnie niosła kilka "fajfusów". Z daleka krzyknęłam - co masz? A ona ODKRZYKNĘŁA: penisy od byka.... :oops: Ludzie jakoś tak dziwnie na nią spojrzeli, a ja oczywiście myslałam, że nie zrozumiałam, więc krzyknęłam jeszcze raz: CO masz? Na to moja kolezanka , nie zrażona reakcją widzów - odkrzyknęła: penisy byka, prącie, fiuty, fujary czy jak kto woli. Dopiero po chwili zdała sobie sprawę, dlaczego nagle wokół zpadała cisza... :wink:

o rety tez bym chciala miec taka znajoma :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

O raju myslalam ze pekne ze smiechu jak czytalam te wszystkie wypowiedzi, milo sie czasem czyta takie smiechy gdzy calymi dniami sledzi sie topici o psach do adopcji.
No ja nie omieszkam kupic mojemu pupilowi takiego " fajfusa " mam tylko pytanko, czy pies rodzaju mix rotweeilera i owczarka niemieckiego to szybko cos takiego zje ??? Musze mu cosik trwalego kupic bo zrzera mi wszystkie zabawki dziecka :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sluchajcie: mam taki problem, szczenie z mojej hodowli ma dodatkowego zeba (Teraz psiak ma rok z kawalkiem). Tym dodatkowym zebem jest P1. Zauwazyl to sedzia na wystawie ale Grecco i tak dostal doskonala:loveu: Nie chodzi mi tu o kosmetyke czy wystawy, bardziej martwie sie tym ze wzgledu na zgryz, czy taki zab moze przesuwac jakos pozostale zeby? Mial ktos takie doswiadczenia?

Pozdrawiam
Basia i hovki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia87654321']Sluchajcie: mam taki problem, szczenie z mojej hodowli ma dodatkowego zeba (Teraz psiak ma rok z kawalkiem). Tym dodatkowym zebem jest P1. Zauwazyl to sedzia na wystawie ale Grecco i tak dostal doskonala:loveu: Nie chodzi mi tu o kosmetyke czy wystawy, bardziej martwie sie tym ze wzgledu na zgryz, czy taki zab moze przesuwac jakos pozostale zeby? Mial ktos takie doswiadczenia?

Pozdrawiam
Basia i hovki[/quote]

mojemu psu sedzi a na wystawie pierwszej tez wypatrzyl podwojne P1
pojechlaismy do weterynarza i ten radzil zeba usunac wiec tak zrobilismy

co do wystaw niektorzy sedziowie nie zwracaja na to uwagi ale spotkalam sie tez z takimi ktorzy obnizaja ocene

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...