Jump to content
Dogomania

BERNARDYNka KAMI_Miłość jej przekleństwem_Potrzebujemy pomocy-deklaracji ledwie 100zł


zuzlikowa

Recommended Posts

Wpłaty od 19.08.2011

20.08.2011 >> Agnieszka W. w imieniu Doris66 - 10 zł
29.08.2011 >> Pani Grażyna R. - 50 zł (deklaracja stała)
29.08.2011 >> anecik60 - 20 zł (deklaracja stała)
02.09.2011 >> suślik - 20 zł (deklaracja stała)

Czy kogoś nie ujęłam? Czy były np. jakieś wpłaty na poczcie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Na 99% mam osobe do zrobienia tej wizyty - osobę, której ufam jak sobie :)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję wszystkim chętnym do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej dla Kami.
Debaja, Redpid... Kami serducho przesyła [SIZE=5][COLOR=Red][B][URL="http://img844.imageshack.us/i/sercem.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6541/sercem.jpg[/IMG][/URL] ...i uśmiecha się beniaście![/B][U][COLOR=black]
[/COLOR][/U][SIZE=2][COLOR=black]Jako, że Kuna ma osobę z którą współpracuje od dawna przy adopcjach... umówiłam się z nią, że jutro zadzwonię i potwierdzę ds, że wizyta już dogadana, a Kunie wyślę wszystkie dane by przekazała koleżance.
Wizyta powinna odbyć się w przyszłym tygodniu.
[/COLOR][/SIZE][U][SIZE=2][COLOR=black]

[/COLOR][/SIZE][/U][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']i cio z tym egzaminem[/QUOTE]

Ano, rozmawiałam z Panem dzisiaj rankiem (nie było łatwo się skontaktować- od wczoraj wieczora próbowałam, ale z zasięgiem to i u mnie nie najciekawiej, a Pan przecie "leśny człek" :) )... poodpowiadałam na masę pytań co do opieki nad beniastymi i ich zachowaniem... nad ew. zachowaniem Kami. Pan nie ma zbyt dużej wiedzy o benkach, czyta książki co do pielęgnacji, karmienia...porównuje je ze sobą... myślę,że wizyta będzie też odpowiednim momentem, by na temat gigancików uzupełnić wiedzę Pana, przekazać informacje o Kami i zaspakajaniu jej potrzeb.
Niestety bardzo ważne jest przekazanie domkowi ( wcześniej i dziś, to także zrobiłam), że Kami, absolutnie nie powinna być z małymi psami i z kotami. Jej reakcje mogą być nieprzewidywalne. Duże, zrównoważone psychicznie psiaki o pewności siebie- jak najbardziej dobre towarzystwo dla Kami. Ludzie także.
W terenie, na spacerach Kuna nie zauważyła skłonności Kami do polowań, odbiegania dalekiego od człowieka, ucieczek poza kontrolę człowieka (przez ogrodzenie i do człowieka, to na pewno będzie "wiała"... Pan został o tym uprzedzony! To też temat do rozmowy i sprawdzenia w czasie wizyty...)

Przekazałam informację, że kolezanka Kuny skontaktuje sie z nim i umówią się na wizytę w przyszłym tygodniu ( lub następnym- termin niech sobie ustalą jak najwygodniejszy dla obu stron, by mieć czas spokojnie się "powizytować" ).

Zgodnie z informacjami Kuny, Kami jest już po cieczce ( już zero zainteresowania psiaków naszą pannicą oraz zero zainteresowania psami ze strony Kami)... jeśli ten domek, bedzie TYM domkiem, poczekamy z miesiąc i jeśli nie będzie przeciwwskazań zdrowotnych, wysterylizujemy pannę, damy jej z tydzień na "dojście " do siebie i ... dziewczyna będzie gotowa do wyjazdu.

I teraz trzymamy kciuki...mocno.

Link to comment
Share on other sites

Adres domu wysłany [B]do Kuny( na maila na wp.pl)[/B]... sprawdziłąm, bo znowu mogłam wysłać do Kamili:lol:... Pan uprzedzony i...teraz czekamy na informacje z wizyty.

Acha... dom z Bielska Podlaskiego nie odezwał się (przesłałam informację już na prawidłowy adres)- ani do mnie, ani do Kuny.
W czasie rozmowy telefonicznej, jeszcze w sobotę, gdy poinformowałam o tym, że w tym dniu niemożliwe są odwiedziny w hoteliku, wyczułam rezerwę. Ale to tylko moje subiektywne odczucie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...