Jump to content
Dogomania

Tiesto Domino


Alabamka

Recommended Posts

Tiesto juz wrocil do swojego starego stanu, no moze poza spacerem bo mniej ciagnie, nie moge go w prawdzie sama wyprowadzac na spacery bo za silny jest a u mnie juz koncowka ciazy, ale dajemy rade. Do tej pory maly byl na kolczatce na dwor wyprowadzany( niektorzy pewnie tego nie pochwala), ale sprzet sie sprawdza. nie ciagnie. Ale teraz jak ma szwy na karku po biopsji to wychodzi na normalnej obrozy. Moze tylko troszke wiecej spi, ale to do godziny 15 bo pozniej jak wraca Marcin to pies dostaje pierdzielca i pan ma przerabane. Ostatnio Marcinowi wpadl pomysl do glowy, u wetki widzial ogloszenie o staffikach w potrzebie znalezienia domu, wszystkie w wieku Tiesta...teraz co jakis czas napomknie, ze moze by mozna wziac pieska, zeby Tiestek mial towarzystwo :crazyeye: wyobrazilam sobie mnie z noworodkiem na reku plus dwa diably w domu szalejace po kuchni i salonie :diabloti: i rece mi opadly...:-(
W piatek zdejmujemy psu szwy z karku i powinny byc wyniki biopsji...oby cos powiedzialy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aż muszę zapytać... Czemu więc staffik? Przecież to strasznie energiczne psy, chyba przeciwieństwo kanapowca. To i tak cud, że do 15 sporo śpi; staffik w tym wieku właśnie tak się zachowuje i to nie jest kwestia czy był kastrowany czy nie - on po prostu potrzebuje ruchu, i to nie spacerku i pobiegania, tylko porządnego wysiłku, sportu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Aż muszę zapytać... Czemu więc staffik? Przecież to strasznie energiczne psy, chyba przeciwieństwo kanapowca. To i tak cud, że do 15 sporo śpi; staffik w tym wieku właśnie tak się zachowuje i to nie jest kwestia czy był kastrowany czy nie - on po prostu potrzebuje ruchu, i to nie spacerku i pobiegania, tylko porządnego wysiłku, sportu...[/QUOTE]


Ja nie powiedzialam, ze on taki ma byc, tylko ze ja w obecnym stanie nie moge mu zapewnic tyle ruchu ile teraz mu potrzeba. A czemu tyle spi? Moze dlatego ze jesli ja sobie drzemie na kanapie to pies ze mna. Wiec jak Marcin wraca to spada na niego rozladowanie energii psa. Ale przez nastepny tydz nie wolno mu sie wysilkowac, biegac ani szalec bo wetka zakazala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...